Na pewno warto sprawdzić co numerologia podpowiada w kwestiach sercowych, choćby po to by wziąć pod uwagę wszystkie plusy a przygotować się na ewentualne minusy.

JEDYNKI W NUMEROLOGII PARTNERSKIEJ

W numerologii jedynki to mocne, indywidualne, ambitne jednostki. W uczuciach są zwykle czułe i oddane. Jak kochają to „na zabój”. W związku z tym, że są mocne i ambitne potrafią stawiać na swoim, przez co bywają nieustępliwe. Potrafią stać się zaborcze i zdystansowane. Jedno jest pewne: w związku z jedynką nigdy nie będzie nudno.

Zobacz więcej o jedynce w związkach.

DWÓJKI W NUMEROLOGII PARTNERSKIEJ

Dwójki w związkach te połówki, które odznaczająca się spokojem i oddaniem. Często przekładają swoje dobro nad potrzeby innych. Lgną do miłości, potrzebują jej do życia. Cenią sobie spokój, harmonię, ciepło domowego ogniska. Przez swoją nadwrażliwość mogą zostać zdominowane, dlatego muszą pozostać uważne.

Zobacz jaka jest dwójka w związkach

TRÓJKI W NUMEROLOGII PARTNERSKIEJ

Trójki w związkach są interesujące i wesołe. Nie ma z nimi „nudy”. Odznaczają się dużą dozą tolerancji względem partnera, są wyrozumiałe i cierpliwe. Potrafią dużo „znieść” dla dobra związku i rodziny. Mając swoje pasje potrafią je pogodzić z życiem rodzinnym nie rezygnując z robienia tego co kochają. Potrafią sprawić by partner czuł się wyjątkowo, często go idealizują.

Zobacz jaka jest trójka w związkach

CZWÓRKI W NUMEROLOGII PARTNERSKIEJ

Czwórki to stabilne, odpowiedzialne jednostki, które potrafią zbudować mocny związek. Fundamentem są dla nich wierność i lojalność. Są raczej zamknięte w sobie i nie wylewne. Na swój sposób przeżywają miłość, rzadko są namiętne i spontaniczne. Według numerologii potrafią stworzyć dom na mocnych podstawach będąc konsekwentnymi i zdeterminowanymi.

PIĄTKI W NUMEROLOGII PARTNERSKIEJ

Piątki wg numerologii są bardzo atrakcyjnymi parterami. Mają w sobie magnetyzm, który przyciąga płeć przeciwną jak magnez. Potrafią skrywać swoje prawdziwe uczucia pod maską śmiechu i frywolności więc należy być uważnym w związku z piątką. Na miłość i przyjaźń piątki trzeba sobie „zasłużyć”, ale gdy już wybierze sobie partnera na życie to obcowanie z nią jest ciekawe i pasjonujące. Niezwykle ważne jest z kim zwiąże się piątka, bo związek może być skrajny: poprzez pełnię szczęścia do absolutnej katastrofy.

SZÓSTKI W NUMEROLOGII PARTNERSKIEJ

Szóstki to partnerzy stworzeni do związku, który traktują poważnie i odpowiedzialnie. Rodzina jest dla nich najważniejsza i jej podporządkowują wszystko. Bywają przy tym niekiedy zaborcze i bardzo zasadnicze. Może to powodować u partnera (czy innych członków rodziny) poczucie osaczenia. Początkowo opiekuńczość, która jest cechą pozytywną może zmienić się z nadopiekuńczość, która staje się istotną wadą. Szóstki powinny szukać balansu pomiędzy skrajnościami by życie przynosiło korzyć dla obu stron.

SIÓDEMKI W NUMEROLOGII PARTNERSKIEJ

Siódemki to wyjątkowi indywidualiści. Z jednej strony zamknięci i zdystansowani, z trudem odnajdujący się w bliższych relacjach a z drugiej są uczuciowi i romantyczni. Na zewnątrz jednak często pozostają chłodni i nie okazujący uczuć. Siódemkom trudniej niż innym zbudować harmonijny związek, ale kiedy uda im się znaleźć odpowiedniego partnera to życie z nimi jest ciekawe i interesujące. Potrafią wyjątkowo przekazywać wiedzę, są elokwentne i intrygujące.

ÓSEMKI W NUMEROLOGII PARTNERSKIEJ

Ósemki są najmocniejszym partnerem w numerologii związków. Zawsze „grają” na najwyższych tonach. Wpadają w skrajności w skrajność, od wielkiej miłości do wielkiej nienawiści. Potrafią wzbudzić wielką namiętność i być w miłości bezkompromisowe. Podporządkowują sobie partnera, są ambitne i zawzięte. Przez swoją mocną postawę są atrakcyjne szczególnie dla amatorów „gonienia króliczka”. Stają się ciągłym wyzwaniem dla partnera, który musi o nie zabiegać. Gdy przestają kochać stają się obojętne. Są pamiętliwe i niestety potrafią być mściwe. Nigdy nie zapominają swoich krzywd. Życie z ósemką to sinusoida, ale dla amatorów nieoczywistych doznań mogą być wyzwaniem i receptą na ciekawe życie.

DZIEWIĄTKI W NUMEROLOGII PARTNERSKIEJ

Dziewiątki są wymagającymi i oczekującymi parterami. Oczekują miłości, oddania, atencji. Odwdzięczają się tym samym, choć nie należą do ludzi wylewnych. Często budują swoje relacje na marzeniach i wyobrażeniach o tym jak powinien wyglądać związek idealny. Gdy tracą nadzieję, bo parter np. nie jest w stanie im sprostać – to tracą nim zainteresowanie.  Potrafią oddać się miłości i być lojalne, wierne i odpowiedzialne – ale tylko wtedy, gdy otrzymują to samo w zamian. Niestety, gdy z jakiegoś powodu parter przestaje spełniać ich oczekiwania stają się nie do zniesienia. Muszą z rozwagą wybierać partnerów by ich życie było harmonijne i szczęśliwe dla obu stron.

Zobacz też numerologię dla firm!

Numerologia nie wybierze za nas partnera, ale może pomoże? Warto sprawdzić z jakimi cechami możemy się spotkać – nawet gdy mamy zupełnie inne doświadczenia.

Zobacz również czym jest i jak działa hipnoza regresyjna metodą CMF