leczenie energią

Chirurgia fantomowa ingerencja bez ingerencji

Czy istnieje możliwość przeprowadzenia operacji bez fizycznego dotykania? Jak znaczący jest wpływ świadomości i przepływu energii w procesie zdrowienia? W niniejszym tekście postaramy się rozwikłać te zagadnienia, koncentrując się na koncepcji chirurgii fantomowej.

Czym jest ciało fantomowe?

W ciele fantomowym znajduje się „mapa” całego organizmu człowieka. Wszystkie narządy, połączenia między nimi, układ krwionośny. Zapisany jest również „wzór” wg którego organizm pracuje tak aby działał perfekcyjnie i bez zakłóceń.

Linia umysł – ciało

Wszystko, co otacza nas w świecie, jest energią, a w nas samych tkwią ogromne pokłady potencjału, często pozostające niezauważone. Jednak jedyną rzeczą, która może je aktywować, jest myśl. Myśl działa jak „zapalnik” i uruchamia nasze działania na płaszczyźnie fizycznej.

Twórca metody

Twórcą i prekursorem Chirurgii Fantomowej jest Vivien Nora Mix. Oparła ona swoje odkrycie na technikach uzdrawiania Kahunów i Filipińczyków, a także na europejskich kompendiach wiedzy lamów tybetańskich. Została pierwszym chirurgiem Medycyny Fantomowej

Operacje fantomowe

Operacje fantomowe to procedury wykonywane bez użycia tradycyjnych narzędzi chirurgicznych i bez konieczności stosowania narkozy. Mimo braku fizycznej ingerencji w ciało pacjenta, po takim zabiegu można odczuwać podobne efekty do tych po operacji chirurgicznej. Terapeuta skupia się na dotyku konkretnych obszarów ciała pacjenta i przywraca ich prawidłowe funkcjonowanie poprzez manipulację energią.

Podczas zabiegu terapeutycznego pacjent może doświadczać różnych doznań, takich jak swędzenie, mrowienie, ciepło, uczucie lekkości, dreszcze, chłód lub osłabienie. Te objawy są indywidualne i mogą różnić się między pacjentami. W rzadkich przypadkach zdarza się, że pacjent nie odczuwa żadnych fizycznych objawów, co może być związane z syndromem wyparcia i blokady energetycznej.

Podkreślić należy, że procedury tego rodzaju nie są częścią medycyny konwencjonalnej i nie mają naukowego uzasadnienia. Osoby zainteresowane takimi terapiami powinny podejść do nich z rozwagą i konsultować się z wykwalifikowanymi specjalistami medycznymi w celu uzyskania bardziej tradycyjnych form opieki zdrowotnej.

leczenie energią

Efekty

Podczas operacji usunięte zostają miejsca zakłóceń w ciele energetycznym co ma natychmiastowe przełożenie na ciało fizyczne.

Zostaje naprawiona myśl, świadomość – która taką informację przekuje do ciała. Energia zostaje wyrównana i wszystko powraca co stanu równowagi.

Chirurgia fantomowa a medycyna tradycyjna

Leczenie bioenergoterapeutyczne zyskało uznanie w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku jako cenny dodatek do tradycyjnych metod leczenia. W 1976 roku Światowa Organizacja Zdrowia uznała medycynę energetyczną na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych. Kolejnym krokiem było opracowanie chirurgii fantomowej.

Badacze z różnych dziedzin nauki zainteresowali się biopolem człowieka i jego polem energetycznym. Nauka potwierdziła granice ciała ludzkiego, uwzględniając gęstość ciała subtelnego.

Chirurgia fantomowa stanowi wartościowe wsparcie dla tradycyjnych metod leczenia, poszerzając dostęp do dziedzin nie objętych medycyną konwencjonalną. Okazuje się, że energia i świadomość odgrywają kluczową rolę w procesie zdrowienia.

Inni czytali również:

  1. Hipnoza regresyjna metodą CMF
  2. Dwupunkt kwantowy