Chirurgia fantomowa ingerencja bez ingerencji

Czy możliwa jest operacja bez dotykania? Jak ważne w procesie zdrowienia jest świadomość i przepływ energii? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć bazując na temacie chirurgii fantomowej.

Czym jest ciało fantomowe?

W ciele fantomowym znajduje się „mapa” całego organizmu człowieka. Wszystkie narządy, połączenia między nimi, układ krwionośny. Zapisany jest również „wzór” wg którego organizm pracuje tak aby działał perfekcyjnie i bez zakłóceń.

Linia umysł – ciało

Wszystko co dzieje się wokół jest energią, a wewnątrz nas samych znajdują się nieskończone pokłady mocy, które na co dzień są nie dostrzegane. Jedyne co może jest aktywować jest myśl. Myśl jest „zapalnikiem” i aktywatorem działania na planie fizycznym.

Twórca metody

Twórcą i prekursorem Chirurgii Fantomowej jest Vivien Nora Mix. Oparła ona swoje odkrycie na technikach uzdrawiania Kahunów i Filipińczyków, a także na europejskich kompendiach wiedzy lamów tybetańskich. Została pierwszym chirurgiem Medycyny Fantomowej

Operacje fantomowe

Operacje fantomowe są przeprowadzane bez użycia narzędzi chirurgicznych. Nie stosuję się również narkozy. Po samym zabiegu pacjent odczuwa takie same skutki jak po zabiegu chirurgii inwazyjnej (klasycznej) choć ingerencji w jego ciało fizyczne nie było żadnej.

Terapeuta podczas zabiegu dotyka chorych miejsc pacjenta i za pomocą energii przywraca prawidłowe funkcjonowanie tych narządów. Robi to na ciele fantomowym (nie fizycznym), czyli dociera do świadomości, w której rozwinęła się choroba. Przypomina to poprawienie zadania z matematyki do którego wkradł się błąd. Za pomocą prawidłowego wzoru wyprowadza działanie w taki sposób by uzyskać prawidłowy wynik.

Podczas samego zabiegu pacjent może odczuwać swędzenie, mrowienie, ciepło, lekkość, dreszcze, chłód, osłabienie. Każdy przypadek jest indywidualny i nie ma takich samych objawów u wszystkich. Rzadko zdarza się, że pacjent nie odczuwa zupełnie nic, co tłumaczone jest syndromem wyparcia i blokady.

Efekty

Podczas operacji usunięte zostają miejsca zakłóceń w ciele energetycznym co ma natychmiastowe przełożenie na ciało fizyczne.

Zostaje naprawiona myśl, świadomość – która taką informację przekuje do ciała. Energia zostaje wyrównana i wszystko powraca co stanu równowagi.

Chirurgia fantomowa a medycyna tradycyjna

Leczenie bioenergoterapeutyczne zostało w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku oficjalnie uznane za przydatne w leczeniu tradycyjnym. W 1976 roku na podstawie licznych badań klinicznych medycyna energetyczna została oficjalnie uznana przez Światową Organizację Zdrowia. Następnym krokiem było opracowanie zabiegu chirurgii fantomowej.

Biopole człowieka oraz pole energetyczne stały się tematem badania dla licznych naukowców. Potwierdzone naukowo zostały granice ciała człowieka przy uwzględnieniu gęstości ciała subtelnego.

Chirurgia fantomowa wspomaga tradycyjne leczenie i uzupełnia je o niedostępne dla medycyny konwencjonalnej sposoby dotarcia do sfery nie fizycznej. Okazuje się, że energia i świadomość ma kluczowe znaczenie w procesie zdrowienia.

Inni czytali również:

  1. Hipnoza regresyjna metodą CMF
  2. Dwupunkt kwantowy
  3. Bioenergoterapia – sposób na zdrowie