Hipnoza regresyjna w Katowicach metodą CMF

Nie ulega wątpliwości, że wszelkie ludzkie problemy mogą mieć swoją przyczynę w odległej przeszłości lub poprzednich wcieleniach – kluczem jest dotrzeć do jego źródła. Nic więc dziwnego, że licznie metody terapii, warsztatów i rytuałów mogą ominąć sedno kłopotu prowadząc często do jego pogłębienia. Dlaczego by zatem nie skorzystać z rozwiązania, które sięga do najgłębszych zakamarków ludzkiej istoty? Hipnoza regresyjna metodą CMF to świeże spojrzenie i remedium na całe spektrum mniej lub bardziej złożonych ludzkich problemów! Oto wszystko, co trzeba wiedzieć na temat tej metody!

Dlaczego warto skorzystać z hipnozy regresyjnej CMF?

Duża ilość traum, złych nawyków i innych problemów sfery duchowej ma swoje podłoże w dalekiej i nieuświadomionej przeszłości. Choć tradycyjna hipnoza regresyjna pozwala cofnąć się do dzieciństwa, to jednak poza jej zasięgiem są poprzednie życia i inne wymiary życia duchowego. 

Właśnie w tym celu powstała autorska hipnoza regresyjna metodą CMF (Change Morphic Field) opracowana przez Karinę Abraham, która dzięki informacjom uzyskanym bezpośrednio z pola informacyjnego człowieka pozwala zrozumieć i wpływać na różnorodne przyczyny problemów. Modyfikacja pola morficznego następuje właśnie po zaczerpnięciu wiedzy z uniwersalnego wymiaru świadomości, jakim są Kroniki Akaszy. 

Dzięki temu, że metoda wykorzystuje bioenergoterapię, ustawienia systemowe, egzorcyzmy, szamanizm, alchemię, hipnozę regresyjną do poprzednich wcieleń i inne rozwiązania, pozwala pomóc na każdego rodzaju problem natury fizycznej, psychicznej i duchowej. Takie holistyczne podejście daje niezwykłe efekty i często pomaga już po odbyciu 1 sesji! 

Skuteczny hipnotyzer w Katowicach

Ponieważ hipnoza regresyjna metodą CMF wymaga szerokiej wiedzy, długotrwałej praktyki i dbałości o bezpieczeństwo, ważne jest, by była przeprowadzana przez prawdziwego profesjonalistę. Pani Karina Abraham jest certyfikowanym egzorcystą świeckim i przeszła długą drogę praktyki i licznych szkoleń by móc zapewnić najwyższej jakości pomoc drogą duchową. Pomogła ona już dziesiątkom osób, a pozytywne opinie klientów tylko potwierdzają skuteczność obranej przez nią drogi. Z pewnością wpływa na to fakt, że w przeciwieństwie do innych metod, ta metoda uzdrawiania przynosi efekty natychmiast lub z bardzo niewielkim opóźnieniem, zwykle wystarczy 1 lub 2 sesje!

Hipnoza w gabinecie w Katowicach czy sesja online?

Bez wątpienia w dzisiejszych czasach duże tempo życia utrudnia samorozwój, także ten osobisty i duchowy. Wychodząc naprzeciw temu, sesje hipnozy odbywają się całkowicie online, potrzebny jest tylko komputer, Skype i stabilne łącze internetowe. Dzięki temu można uzyskać pomoc w każdej sytuacji i miejscu. 

Jak przebiega sesja hipnozy regresyjnej w Katowicach?

Problemy zdrowotne, osobiste, w relacjach, a nawet finansowe mogą być blokowane przez dawne traumy, złe decyzje, a nawet nieprzyjazne istoty astralne – pasożyty energetyczne. Jednak szerokość rozwiązań oferowanych przez hipnozę regresyjną CMF pozwoli pomóc niezależnie od źródła problemu. Należy jednak najpierw przygotować 4 punkty referencyjne, z których każdy jest krótkim opisem problemu – więcej na ten temat z zakładce rezerwacja

Sesja trwa 1,5h i jest prowadzona online w obecności operatora i telepaty, który wchodzi za Klienta w stan hipnozy. Doświadczenie i wiedza zespołu prowadzącego pozwala bowiem uniknąć niebezpiecznych sytuacji, które zdarzają się w przestrzeni astralnej. Po zakończeniu sesji można cieszyć się efektami, należy jednak pamiętać, by nie wykonywać rytuałów, które mogą namieszać w sferze energetycznej. Hipnoza regresyjna CMF to nowatorska, kompleksowa i bezpieczna metoda na wszelkie problemy zaszyte wewnątrz każdego człowieka!