Hipnoza regresyjna w Katowicach metodą CMF

Nie ulega wątpliwości, że wszelkie ludzkie problemy mogą mieć swoją przyczynę w odległej przeszłości lub poprzednich wcieleniach – kluczem jest dotrzeć do jego źródła. Nic więc dziwnego, że licznie metody terapii, warsztatów i rytuałów mogą ominąć sedno kłopotu prowadząc często do jego pogłębienia. Dlaczego by zatem nie skorzystać z rozwiązania, które sięga do najgłębszych zakamarków ludzkiej istoty? Hipnoza regresyjna metodą CMF to świeże spojrzenie i remedium na całe spektrum mniej lub bardziej złożonych ludzkich problemów! Oto wszystko, co trzeba wiedzieć na temat tej metody!

Dlaczego warto skorzystać w hipnozy regresyjnej CMF?

Duża ilość traum, złych nawyków i innych problemów sfery duchowej ma swoje podłoże w dalekiej i nieuświadomionej przeszłości. Choć tradycyjna hipnoza regresyjna pozwala cofnąć się do dzieciństwa, to jednak poza jej zasięgiem są poprzednie życia i inne wymiary życia duchowego. 

Właśnie w tym celu powstała autorska hipnoza regresyjna metodą CMF (Change Morphic Field) opracowana przez Karinę Abraham, która dzięki informacjom uzyskanym bezpośrednio z pola informacyjnego człowieka pozwala zrozumieć i wpływać na różnorodne przyczyny problemów. Modyfikacja pola morficznego następuje właśnie po zaczerpnięciu wiedzy z uniwersalnego wymiaru świadomości, jakim są Kroniki Akaszy. 

Dzięki temu, że metoda wykorzystuje bioenergoterapię, ustawienia systemowe, egzorcyzmy, szamanizm, alchemię, hipnozę regresyjną do poprzednich wcieleń i inne rozwiązania, pozwala pomóc na każdego rodzaju problem natury fizycznej, psychicznej i duchowej. Takie holistyczne podejście daje niezwykłe efekty i często pomaga już po odbyciu 1 sesji!