Hipnoza regresyjna w Łodzi - metoda CMF

Nie da się ukryć, że nasze działania mogą mieć skutki bardziej dalekosiężne, niż może się na pierwszy rzut oka wydawać. Co jednak jeśli odczuwamy również podobne skutki działań z naszych poprzednich żyć? Co robić jeśli dawne traumy lub inne zagrożenia stawiają nam niewidzialną blokadę do szczęścia? Odpowiedzią jest hipnoza regresyjna metodą CMF !

Na co pomaga terapia hipnozą regresyjną CMF?

Za woalem tajemnicy, jakimi są nasze poprzednie wcielenia leży bogata, choć nie zawsze korzystna dla nas przeszłość. Choć lata mijają, piętno takie może trwać w człowieku bez końca, skutecznie uniemożliwiając osiągnięcie sukcesu i szczęścia. Być może lata temu doszło do zaburzenia pola energetycznego w naszym miejscu zamieszkania? Może czujemy, że któryś zmarły bliski nie jest w stanie odejść bez naszej pomocy? Każda z opisanych sytuacji może pętać potencjał człowieka nawet, jeśli pozornie wszystko wydaje się być w porządku. 

Najczęściej spotykane i rozwiązywane problemy podczas hipnozy CMF:

  • Nieuzasadnione problemy finansowe
  • Zaburzenia na tle nerwowym 
  • Blokady w rozwoju duchowym 
  • Problemy w związkach 
  • Stany depresyjne
  • Brak spełnienia zawodowego
  • Uzależnienia

Doświadczony hipnoterapeuta, czyli jaki?

Metodą CMF można rozwiązać wiele problemów, nie jest to jednak proste. By skutecznie i z zachowaniem bezpieczeństwa wpływać na pole morficzne, potrzebny jest doświadczony hipnoterapeuta. Karina Abraham jako autorka tej metody wie o niej wszystko, wciąż ją rozwijając i poszerzając zakres oferowanej pomocy np. o stan wewnętrznego spokoju . W swojej pracy wspiera rozwój i wiarę w siłę duchową oraz szkoli nowych adeptów podczas warsztatów rozwoju duchowego. Mimo tego przygotowania, metoda CMF wymaga otwartego umysłu, ponieważ używane są różnorodne narzędzia - w zależności od tego co będzie zastane w obszarze duchowym. Ta elastyczność skutkuje tym, że każdy Klient otrzymuje natychmiast spersonalizowane rady i rozwiązania problemów. Poprawa wynikła z ingerencji w pole morficzne jest zauważalna niemal natychmiastowo, co stawia ją w opozycji do innych długotrwałych środków terapii. Potwierdzają to również doskonałe opinie

Leczenie hipnozą w gabinecie w Łodzi czy sesja online?

Dużym atutem hipnozy regresyjnej CMF jest to, że nie ma konieczności, by klient przebywał w bezpośredniej obecności hipnoterapeuty. Hipnoza w Łodzi może być przeprowadzana z poziomu komunikatora Skype, potrzebne będzie stabilne łącze dla zachowania stałości kontaktu i 1,5 godziny swobodnego czasu. To daje dużą wygodę i możliwość zrelaksowania się w domowym zaciszu, co jest kluczowe dla powodzenia terapii.

Jak przygotować się do sesji terapeutycznej?

Jedynym większym krokiem przygotowawczym w przypadku hipnozy regresyjnej CMF jest konieczność przygotowania sobie listy do 4 problemów, z którymi chcielibyśmy się zmierzyć. Warto też przygotować pomieszczenie w którym dojdzie do sesji tak, by zapewniało maksimum spokoju i komfortu.

Czy hipnoza regresyjna jest bezpieczna?

Hipnoza regresyjna CMF  jest w pełni bezpieczna w dużej mierze dzięki przeszkoleniu telepaty, który choć czasami porusza się wśród niebezpiecznych przestrzeni duchowych i nieprzyjaznych istot, wie jak sobie z nimi radzić. Można czuć się bezpiecznie także dlatego, że to telepata bezpośrednio wchodzi w trans za Klienta. Gdy już rozwiano wszelkie obawy, pozostaje zaprosić do kontaktu z Kariną Abraham oraz do zawalczenia o swoje szczęście!

Sprawdź cennik i wolne terminy na swoją sesję! 

Pozostałe lokalizacje