Hipnoza regresyjna w Łodzi – metoda CMF

Nie da się ukryć, że nasze działania mogą mieć skutki bardziej dalekosiężne, niż może się na pierwszy rzut oka wydawać. Co jednak jeśli odczuwamy również podobne skutki działań z naszych poprzednich żyć? Co robić jeśli dawne traumy lub inne zagrożenia stawiają nam niewidzialną blokadę do szczęścia? Odpowiedzią jest hipnoza regresyjna metodą CMF!

Na co pomaga terapia hipnozą regresyjną CMF?

Za woalem tajemnicy, jakimi są nasze poprzednie wcielenia leży bogata, choć nie zawsze korzystna dla nas przeszłość. Choć lata mijają, piętno takie może trwać w człowieku bez końca, skutecznie uniemożliwiając osiągnięcie sukcesu i szczęścia. Być może lata temu doszło do zaburzenia pola energetycznego w naszym miejscu zamieszkania? Może czujemy, że któryś zmarły bliski nie jest w stanie odejść bez naszej pomocy? Każda z opisanych sytuacji może pętać potencjał człowieka nawet, jeśli pozornie wszystko wydaje się być w porządku.

Najczęściej spotykane i rozwiązywane problemy podczas hipnozy CMF:

  • Nieuzasadnione problemy finansowe
  • Zaburzenia na tle nerwowym 
  • Blokady w rozwoju duchowym 
  • Problemy w związkach 
  • Stany depresyjne
  • Brak spełnienia zawodowego
  • Uzależnienia

Doświadczony hipnoterapeuta, czyli jaki?

Metodą CMF można rozwiązać wiele problemów, nie jest to jednak proste. By skutecznie i z zachowaniem bezpieczeństwa wpływać na pole morficzne, potrzebny jest doświadczony hipnoterapeuta. Karina Abraham jako autorka tej metody wie o niej wszystko, wciąż ją rozwijając i poszerzając zakres oferowanej pomocy np. o stan wewnętrznego spokoju. W swojej pracy wspiera rozwój i wiarę w siłę duchową oraz szkoli nowych adeptów podczas warsztatów rozwoju duchowego. Mimo tego przygotowania, metoda CMF wymaga otwartego umysłu, ponieważ używane są różnorodne narzędzia – w zależności od tego co będzie zastane w obszarze duchowym. Ta elastyczność skutkuje tym, że każdy Klient otrzymuje natychmiast spersonalizowane rady i rozwiązania problemów. Poprawa wynikła z ingerencji w pole morficzne jest zauważalna niemal natychmiastowo, co stawia ją w opozycji do innych długotrwałych środków terapii. Potwierdzają to również doskonałe opinie

Leczenie hipnozą w gabinecie w Łodzi czy sesja online?

Dużym atutem hipnozy regresyjnej CMF jest to, że nie ma konieczności, by klient przebywał w bezpośredniej obecności hipnoterapeuty. Hipnoza w Łodzi może być przeprowadzana z poziomu komunikatora Skype, potrzebne będzie stabilne łącze dla zachowania stałości kontaktu i 1,5 godziny swobodnego czasu. To daje dużą wygodę i możliwość zrelaksowania się w domowym zaciszu, co jest kluczowe dla powodzenia terapii.

Jak przygotować się do sesji terapeutycznej?

Jedynym większym krokiem przygotowawczym w przypadku hipnozy regresyjnej CMF jest konieczność przygotowania sobie listy do 4 problemów, z którymi chcielibyśmy się zmierzyć. Warto też przygotować pomieszczenie w którym dojdzie do sesji tak, by zapewniało maksimum spokoju i komfortu.

Czy hipnoza regresyjna jest bezpieczna?

Hipnoza regresyjna CMF  jest w pełni bezpieczna w dużej mierze dzięki przeszkoleniu telepaty, który choć czasami porusza się wśród niebezpiecznych przestrzeni duchowych i nieprzyjaznych istot, wie jak sobie z nimi radzić. Można czuć się bezpiecznie także dlatego, że to telepata bezpośrednio wchodzi w trans za Klienta. Gdy już rozwiano wszelkie obawy, pozostaje zaprosić do kontaktu z Kariną Abraham oraz do zawalczenia o swoje szczęście!

Sprawdź cennik i wolne terminy na swoją sesję!