Hipnoza regresyjna Wrocław – metoda CMF

Czujesz, że Twoje problemy mnożą się i trudno pojąć Ci ich źródło? Być może leży ono głębiej niż możliwości ludzkiego postrzegania. Jeśli kariera, związki i relacje w rodzinie nadal przyprawiają Cię o ból głowy mimo najsilniejszych starań, to bardzo możliwe, że jednym z niewielu pozostałych rozwiązań jest hipnoza regresyjna  metodą  CMF. Co to takiego i jak może Ci pomóc? Odpowiedzi poniżej!

Na co pomaga terapia hipnozą regresyjną CMF

To, kim jesteśmy dzisiaj, zależy oczywiście w dużej mierze od tego, przez co przebyliśmy — nawet jeśli miało to miejsce we wczesnym dzieciństwie. Jednak nie każdy wie, że spotykające nas kłopoty mogą mieć swoją genezę jeszcze wcześniej, w poprzednich wcieleniach. Sięgnięcie, a tym bardziej wpływanie na ten obszar nie jest jednak łatwe. Z pomocą przychodzi innowacyjna hipnoza regresyjna metodą CMF, czyli autorski rodzaj terapii opracowany przez Karinę Abraham, która od lat zajmuje się profesjonalnie wszystkimi problemami w sferze duchowej. Niepowodzenia zawodowe, w relacjach, rodzinie, a nawet kłopoty finansowe i w biznesie — wszystko to można naprawić zmieniając zapisy w polu morficznym Klienta.

Doświadczony hipnotyzer we Wrocławiu

Hipnoza regresyjna CMF  jest metodą efektywną i bezpieczną przede wszystkim dzięki profesjonalizmowi hipnotyzera. Karina Abraham zajmuje się wspieraniem rozwoju duchowego, jest świeckim egzorcystą i opracowuje nowe metody pomocy, wśród których hipnoza regresyjna stanowi szczytowe osiągnięcie. Jest tak dlatego, dzięki doświadczeniu autorki – która zbierała liczne metody, nie ograniczając się do jednego schematu działania. W ten sposób hipnotyzer sięga dokładnie w źródło problemu, otwierając się na możliwe rozwiązania lub wskazówki dla klienta. Co ważne, w przeciwieństwie do innych metod, hipnoza CMF nie wymaga długotrwałej terapii, a zadowoleni klienci potwierdzają, że poprawa w ich życiu jest widoczna już po kilku dniach.

Hipnoterapia w gabinecie we Wrocławiu czy sesja online?

Szukając we Wrocławiu  dobrego hipnotyzera, warto wiedzieć, że hipnoza regresyjna metodą CMF to zarówno szybkie efekty, jak i możliwość odbycia sesji z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Dzięki temu będąc we Wrocławiu lub dowolnym innym miejscu (ważne jedynie by zapewniało maksimum komfortu) można doświadczyć niezwykłych efektów tej hipnozy. Jedyne wymagania to komputer, aplikacja Skype i dobre połączenie z Internetem.

Jak wygląda sesja hipnotyczna CMF we Wrocławiu?

Każda sesja  hipnozy regresyjnej CMF wygląda inaczej co do szczegółów, gdyż nie posiada zaplanowanego scenariusza. Niemniej jednak elementem wspólnym jest sięgnięcie do Kronik Akaszy — podstawowego i uniwersalnego wymiaru świadomości. To tam hipnotyzer znajduje wszelkie błędy wcześniejszych wcieleń, traumy i kody zapisane podświadomości, a także działalność nieprzyjaznych sił i istot. Ich znajomość jest kluczem do pomocy, a doświadczenie pozwala natychmiast dokonać zmian w polu morficznym Klienta. Dzięki temu, że hipnotyzer i jednocześnie telepata wchodzi w pole świadomości Klienta, ten pozostaje całkowicie bezpieczny od zagrożeń duchowych. Wystarczy przekazać przed sesją listę swoich kłopotów, a z pewnością ta niezwykła poskutkuje ich rychłym rozwiązaniem. Jeśli rozwiązania Cię zawiodły, hipnoza regresyjna metodą CMF jest z pewnością tym, czego szukasz!

Ile kosztuje hipnoza regresyjna we Wrocławiu?

  • Koszt sesji w języku polskim  – 1200 zł

Pełny i aktualny cennik znajduje się tutaj: https://karinaabraham.pl/rezerwacja/