Stan wewnętrznego spokoju

Przewlekły stres wpływa na zmniejszenie odporności ludzkiego organizmu oraz pogorszenie stanu zdrowia. Zmiany fizyczne, wywołane przez przewlekły stres, stwarzają takie warunki w których komórki anormalne mogą się rozmnażać, tworząc groźny nowotwór. Osłabienie układu immunologicznego okazuje się częstym zjawiskiem u chorych na raka. Stres oksydacyjny powoduje uszkadzanie komórek i zmiany w DNA, co prowadzi do tego, że proces starzenia zachodzi szybciej.

Długotrwały stres jest przekleństwem naszej cywilizacji. Silne napięcie nerwowe jest już prawie naturalną reakcją na trudne sytuacje. Mówi się że stres to cichy zabójca, nie sposób wymienić wszystkich chorób do których doprowadza. Z całą pewnością można stwierdzić iż przewlekły stres wyniszcza nasz organizm. W wyniku stresu pogarsza się również kondycja psychiczna, w wyniku której pojawiają się problemy ze snem, bezsenność, ciągłe uczucie rozdrażnienia, a z czasem może pojawić się depresja.

Nie możesz pozbyć się stresu?

Łatwo można wyprowadzić Cię z równowagi?

Czujesz że nie panujesz nad sobą w trudnych sytuacjach?

Czas to zmienić!

Zapraszam Cię do st​anu wewnętrznego spokoju. 

Wyobraź sobie życie bez stresu i zdenerwowania. Po osiągnięciu stanu wewnętrznego spokoju żadna sytuacja, ani człowiek nie wyprowadzi Cię z równowagi. W sytuacjach napięcia, Ty będziesz mógł wreszcie bez problemu zapanować nad sobą. Twój system nerwowy przestanie być w ciągłym napięciu, odczujesz całkowity spokój. Jedna sesja zmienia wszystko. Czas na życie bez stresu. Zapisz się na sesję już dziś i zobacz zmiany jakie przyniesie. 

Informacje techniczne:

  • Sesje na osiągnięcie stanu wewnętrznego spokoju odbywają się online poprzez aplikację Skype
  • Potrzebujesz mieć dostęp do internetu – komputer – może również być telefon – najważniejsze abym Cię widziała oraz słuchawki z mikrofonem
  • Sesje odbywają się w czasie polskim

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na adres: kontakt@karinaabraham.pl