Hipnoza regresyjna Nowy Sącz – metoda CMF

Masz wrażenie, że Twoje kłopoty się mnożą, ale ich źródło pozostaje niejasne? Być może problem tkwi głębiej, niż potrafisz to zrozumieć. Jeżeli tradycyjne metody terapii nie przynoszą poprawy, a Twoja kariera, związki, relacje nie wiodą się pomyślnie, czas zwrócić uwagę na metodę CMF. Czy i jak może Ci pomóc? O tym w poniższym tekście.

Przeszłość warunkuje przyszłość – uwolnienie dzięki hipnozie regresyjnej CMF

To, kim jesteśmy obecnie, silnie związane jest z naszą przeszłością, z wczesnym dzieciństwem i nie tylko. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że nasze problemy mogą wywodzić się z jeszcze dalszych doświadczeń, aż po wcześniejsze wcielenia. Przeniknięcie i wpływanie na ten obszar nie jest jednak łatwe. W tym momencie pojawia się innowacyjna hipnoza regresyjna CMF, autorska terapia stworzona i skutecznie praktykowana przez Panią Karinę Abraham, która od lat profesjonalnie zajmuje się rozwiązywaniem problemów na płaszczyźnie duchowej. Eliminowane są kłopoty zawodowe, w relacji, rodzinne czy finansowe tarapaty, wszystko to można naprawić, zmieniając zapisy w polu morficznym klienta.

Profesjonalny hipnotyzer w Nowym Sączu czy sesja online

Sukces hipnozy regresyjnej oparty jest przede wszystkim na profesjonalizmie hipnotyzera. Pani Karina Abraham jest ekspertką w tej dziedzinie, prowadzi warsztaty rozwoju duchowego, akademię CMF oraz oczywiście sesje z Klientami. Bogate doświadczenie autorki pozwala szybko i skutecznie docierać do samego źródła problemu. Dzięki temu wystarczy jedno spotkanie, by odczuć zmiany w swoim doświadczaniu rzeczywistości. 
Wiele osób zastanawia się, czy spotkania mogą odbywać się zdalnie – przez internet. Jak najbardziej, sesje hipnozy regresyjnej CMF odbywają się przez aplikację Skype. W trakcie spotkania doświadczony telepata wchodzi w pole morficzne Klienta, i prowadzony przez terapeutę CMF dokonuje stosownych zmian. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia.

Jak się przygotować do sesji regresyjnej CMF w Nowy Sączu?

Aby sesja mogła się odbyć, wymagane jest przygotowanie przez Klienta 4 punktów referencyjnych, w których opisane są krótko i rzeczowo problemy, które mają zostać zniwelowane. W trakcie 1,5 godzinnego spotkania niwelowane są wszelkie blokady i umowy wcieleniowe. Sesje są całkowicie bezpieczne. Panuje tu zasada „Twoje szczęście moim szczęściem”. Każda sesja CMF przebiega inaczej i nie ma sztywnego scenariusza. Otwarcie się na nieskończone pole możliwości umożliwia dotarcie i rozwiązanie problemu w najbardziej optymalny sposób.

Zachęcam również do zapoznania się z opiniami dotyczącymi hipnozy regresyjnej CMF

Ile kosztuje hipnoza regresyjna w Nowym Sączu?

  • Koszt sesji w języku polskim – 1200 zł