Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem organizując cyklicznie warsztaty duchowe

Moje warsztaty mają przede wszystkim na celu poszerzanie świadomości i rozwój duchowy. Przekazuję praktyczną wiedzę jak samodzielnie radzić sobie z problemami w codziennym życiu. Jak rozwijać się duchowo. Czym w ogóle jest rozwój duchowy i dlaczego świat zmienienia się gdy wchodzimy na tą ścieżkę.

Uzdrowienia- warsztaty CMF

  • 13-15.11.2020 (Monachium)

  • 27-29.11.2020 (Kraków)

Żyjesz, pracujesz, spotykasz się ze znajomymi, kupujesz małe przyjemności. Czy odczuwasz czasami moment, w którym zastanawiasz się nad sensem swojego życia. Gonisz dzień za dniem. Praca, dzieci, związek, party, gotowanie, sprzątanie, rachunki, zakupy. Czy masz czasem moment, gdy nadchodzi smutek i pytanie, jaki to ma sens? W momencie gdy coś idzie nie tak. Jeśli ten moment nadchodzi, oznacza to, że zauważyłeś, że może być inaczej.Proszę abyś w tym momencie zadał sobie tylko jedno pytanie, czy chcę by było inaczej? Jeśli odpowiesz TAK CHCĘ to moje warsztaty są dla Ciebie.

  • 22-24.01.2021 (Kraków)

Oczyszczanie i zabezpieczenia w świecie energii

Praktyczne warsztaty dla wszystkich, którzy chcą chronić siebie oraz swoich bliskich przed atakami energetycznymi. Przede wszystkim dla osób, które postanowiły działać dla dobra innych i opowiedziały się po stronie światła. Dla tych, którzy w swoim życiu zdecydowali się na pracę z energetyką. Jednak osoby, dla których będzie to pierwszy kontakt ze światem energii, mogą doświadczyć w trakcie warsztatów czegoś co zmieni ich postrzeganie świata. Podsumowując, każdy rodzaj pracy z energią, niesie ze sobą ryzyko oraz potrzebę oczyszczania jak i zabezpieczania siebie, swojego otoczenia,  a także swoich podopiecznych.

Wiedżma z kosturem, w nocy pośród drzew

Magia i szamanizm

Będę zaszczycona Waszą obecnością podczas organizowanych przeze mnie warsztatów dotyczących magii i szamanizmu. Postaram się Wam przybliżyć ten wspaniały, zaczarowany świat, jaki było mi dane poznać. Odwiedzimy zaczarowane światy elfów, gnomów, entów i wróżek. Otworzymy bramę, tak zwane trzecie oko, do możliwości jakim jest jasnowidzenie. W trakcie warsztatów zdobędziecie magiczną wiedzę, odbędziecie potrzebną praktykę, oraz mam nadzieję że spędzimy wspólnie wspaniały czas, który pozostanie na zawsze w Naszej pamięci.

Człowiek na dążący do żródła JA

Uwalniam swoją osobistą moc

Zapraszam Cię w niezwykłą podróż do przemiany duchowej. Przemiany na lepsze. W trakcie tych praktycznych warsztatów nauczysz się przede wszystkim, uwalniać od lęków i ograniczeń. Dostrzeżesz nieświadome wzorce. Powiększysz świadomość, intuicję i kreatywność. Nauczysz się jak usuwać niekorzystne programy wpływające na Twoje życie. Ponadto, odkryjesz swój potencjał i własną moc. Doświadczysz potęgi hipnozy regresyjnej i Zdrowej Pełni. Otworzysz się na pracę z energią. Podsumowując, odnajdziesz nowy cel i nadasz innego sensu swojemu życiu.

Wszystkie prawa zastrzeżone 2020
PROJEKT I REALIZACJA OMINI

Logo firmy OMINI