Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem organizując cyklicznie warsztaty duchowe

Moje warsztaty mają przede wszystkim na celu poszerzanie świadomości i rozwój duchowy. Przekazuję praktyczną wiedzę jak samodzielnie radzić sobie z problemami w codziennym życiu. Jak rozwijać się duchowo. Czym w ogóle jest rozwój duchowy i dlaczego świat zmienia się gdy wchodzimy na tą ścieżkę.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW

Akademia CMF- Warsztaty Rozwoju Duchowego

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w drugiej edycji warsztatów, które przygotowują do pracy metodą CMF- Hipnoza Regresyjna. Chcesz być telepatą lub prowadzącym? To te warsztaty są właśnie dla Ciebie. W najbliższej przyszłości będziemy tworzyć Team, to grupa ludzi pomagająca innym, metodą CMF. Warsztaty odbywać się będą co dwa miesiące, zaczynamy 27-29.08, warsztatami „ Oczyszczanie i zabezpieczenia w świecie energii” Jeśli nie interesuje Cię całość akademii, możesz brać udział jedynie w wybranych przez siebie pojedynczych wydarzeniach.
Koszt jednego modułu to 1.200 zł
Czas trwania pojedynczych warsztatów: 22 godziny, rozpoczynają się one w piątek o godzinie 10.00 do 20.00, w sobotę w tych samych godzinach, oraz w niedzielę od 10.00 do 15.00
Warsztaty odbywają się on-line i są również nagrywane. Więc jeśli nie możesz wziąć w jakiejś części udziału, będziesz mógł przejść materiał w dogodnym dla Ciebie czasie.
Moduł V – CMF – praca z telepatą 22-24.04.2021
Zapraszam Cię do akademii, oraz do współpracy 🙂
Więcej o metodzie CMF karinaabraham.pl/metoda-cmf/
W sprawie warsztatów proszę o kontakt na adres :
warsztaty@karinaabraham.pl

Moje warsztaty mają przede wszystkim na celu poszerzanie świadomości i rozwój duchowy. Przekazuję praktyczną wiedzę jak samodzielnie radzić sobie z problemami w codziennym życiu. Jak rozwijać się duchowo. Czym w ogóle jest rozwój duchowy i dlaczego świat zmienia się gdy wchodzimy na tą ścieżkę.

27-29.08.2021 (Moduł 1)

W trakcie warsztatów otworzysz się na świat energii. Poznasz powody zanieczyszczeń energetycznych. Nauczysz się sposobów ściągania klątw i uroków, odcięcia energetycznego od osób, oczyszczania domów z negatywnych energii, zamykania portali. Poznasz BHP przy pracy z energiami. Doświadczysz kontaktu z istotami, pomocnymi w pracy z oczyszczaniem w świecie energii. Dowiesz się w jaki sposób przeprowadzać umarłych na drugą stronę.

WIĘCEJ INFORMACJI

22-24 październik 2021 (Moduł 2)

Aby pomagać innym, pierwszą pracę należy wykonać z samym sobą. W trakcie warsztatów, będziemy uwalniać się od obciążeń, które są w nas samych. Obciążenia te powodują, niebezpieczeństwo na zasadzie „podobne przyciąga podobne” tak w świecie energii jak i w naszym życiu.

17-18 grudzień 2021 (Moduł 3)

Na warsztatach przybliżę Wam pracę metodą Zdrowej Pełni. Wszystkie zapisy naszych traum i wszelkich obciążeń, umiejscowione są w naszej komórce macierzystej. Jednym ze sposobów uzdrawiania jest możliwość udania się do najmniejszej cząstki nas samych aby tam dokonać wszelkich możliwych zmian dla poprawy jakości naszego życia.

18-20 luty 2022 (Moduł 4)

Na warsztatach przybliżę Wam pracę metodą Zdrowej Pełni. Wszystkie zapisy naszych traum i wszelkich obciążeń, umiejscowione są w naszej komórce macierzystej. Jednym ze sposobów uzdrawiania jest możliwość udania się do najmniejszej cząstki nas samych aby tam dokonać wszelkich możliwych zmian dla poprawy jakości naszego życia.

22-24 kwiecień 2022 (Moduł 5)

Warsztaty przygotowują do pracy  metodą CMF  oraz pracy z telepatą, zmiany zapisów w polu morficznym. Poznasz sposoby odnajdowania i usuwania niekorzystnych kodów (zdań traum), które mają bezpośredni wpływ na nasze odczucia, myśli, identyfikację i zdrowie. Metoda CMF to wielopoziomowe uzdrawianie w nieznany do tej pory sposób. Warsztaty przygotowują przede wszystkim do pracy z telepatą. Poznasz sposoby komunikacji i prowadzenia telepaty w hipnozie w trakcie sesji z klientem. Odbędziesz praktyczne ćwiczenia pomagające zrozumieć jak tą metodą możesz pomóc klientowi. Uzupełnieniem do warsztatów, będzie wiedza z zakresu Kronik Akaszy, medycyny kwantowej, bioenergoterapii, ustawień systemowych, egzorcyzmów, szamanizmu i alchemii.

Program poszczególnych warsztatów tematycznych

Oczyszczanie i zabezpieczenia w świecie energii

Praktyczne warsztaty dla wszystkich, którzy chcą chronić siebie oraz swoich bliskich przed atakami energetycznymi. Przede wszystkim dla osób, które postanowiły działać dla dobra innych i opowiedziały się po stronie światła. Dla tych, którzy w swoim życiu zdecydowali się na pracę z energetyką. Jednak osoby, dla których będzie to pierwszy kontakt ze światem energii, mogą doświadczyć w trakcie warsztatów czegoś co zmieni ich postrzeganie świata. Podsumowując, każdy rodzaj pracy z energią, niesie ze sobą ryzyko oraz potrzebę oczyszczania jak i zabezpieczania siebie, swojego otoczenia,  a także swoich podopiecznych.

Uzdrowienia- warsztaty CMF

Żyjesz, pracujesz, spotykasz się ze znajomymi, kupujesz małe przyjemności. Czy odczuwasz czasami moment, w którym zastanawiasz się nad sensem swojego życia. Gonisz dzień za dniem. Praca, dzieci, związek, party, gotowanie, sprzątanie, rachunki, zakupy. Czy masz czasem moment, gdy nadchodzi smutek i pytanie, jaki to ma sens? W momencie gdy coś idzie nie tak. Jeśli ten moment nadchodzi, oznacza to, że zauważyłeś, że może być inaczej.Proszę abyś w tym momencie zadał sobie tylko jedno pytanie, czy chcę by było inaczej? Jeśli odpowiesz TAK CHCĘ to moje warsztaty są dla Ciebie.

Wiedżma z kosturem, w nocy pośród drzew

Magia i szamanizm

Będę zaszczycona Waszą obecnością podczas organizowanych przeze mnie warsztatów dotyczących magii i szamanizmu. Postaram się Wam przybliżyć ten wspaniały, zaczarowany świat, jaki było mi dane poznać. Odwiedzimy zaczarowane światy elfów, gnomów, entów i wróżek. Otworzymy bramę, tak zwane trzecie oko, do możliwości jakim jest jasnowidzenie. W trakcie warsztatów zdobędziecie magiczną wiedzę, odbędziecie potrzebną praktykę, oraz mam nadzieję że spędzimy wspólnie wspaniały czas, który pozostanie na zawsze w Naszej pamięci.

Człowiek na dążący do żródła JA

Uwalniam swoją osobistą moc

Zapraszam Cię w niezwykłą podróż do przemiany duchowej. Przemiany na lepsze. W trakcie tych praktycznych warsztatów nauczysz się przede wszystkim, uwalniać od lęków i ograniczeń. Dostrzeżesz nieświadome wzorce. Powiększysz świadomość, intuicję i kreatywność. Nauczysz się jak usuwać niekorzystne programy wpływające na Twoje życie. Ponadto, odkryjesz swój potencjał i własną moc. Doświadczysz potęgi hipnozy regresyjnej i Zdrowej Pełni. Otworzysz się na pracę z energią. Podsumowując, odnajdziesz nowy cel i nadasz innego sensu swojemu życiu.

Wasze opinie o moich warsztatach

Wszystkie prawa zastrzeżone 2020
PROJEKT I REALIZACJA OMINI

Logo firmy OMINI