Warsztaty rozwoju duchowego

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem organizując cyklicznie warsztaty duchowe. Moje warsztaty mają przede wszystkim na celu poszerzanie świadomości i rozwój duchowy. Przekazuję praktyczną wiedzę jak samodzielnie radzić sobie z problemami w codziennym życiu. Jak rozwijać się duchowo. Czym w ogóle jest rozwój duchowy człowieka i dlaczego świat zmienia się gdy wchodzimy na tą ścieżkę.

Czy każdy może wziąć udział w warsztatach rozwoju duchowego?  

Warsztaty rozwoju duchowego skierowane są do wszystkich osób nastawionych na swój rozwój osobisty, które chcą poszerzyć świadomość własnych możliwości, rozszerzyć percepcję i poprawić jakość swojego życia.  

W jaki sposób mogę zarezerwować swój udział? 

Aby zarezerwować swój udział w warsztatach, napisz do nas wiadomość na adres: warsztaty@karinaabraham.pl  z informacją, którymi warsztatami jesteś zainteresowany. Następnie dokonaj przelewu tradycyjnego a na adres: warsztaty@karinaabraham.pl wyślij nam potwierdzenie przelewu.  

Czy warsztaty odbywają się stacjonarnie czy przez internet ?

Warsztaty Akademii CMF przeprowadzane są w formie online na platformie Zoom. Jest to bardzo wygodna forma szkoleń bez wychodzenia z domu. Jedyne co potrzebujesz to komputer z mikrofonem i słuchawki oraz miejsce, w którym nikt Ci nie będzie przeszkadzał.  
 
Pozostałe warsztaty organizowane są stacjonarnie.

Czy muszę się jakoś szczególnie przygotować aby wziąć udział w warsztatach rozwoju duchowego? 

Warsztaty online: W dniu poprzedzającym warsztaty online otrzymasz linka z zaproszeniem do spotkania. Jedyne co będziesz potrzebować to notes i długopis. W trakcie warsztatów otrzymasz materiały szkoleniowe, z których będziesz mógł korzystać także po zakończeniu kursu.  

Warsztaty stacjonarne:  Dwa tygodnie przed warsztatami stacjonarnymi otrzymasz szczegółowe informację na maila, na temat warsztatu oraz jego miejsca.

W jakim terminie od potwierdzenia uczestnictwa w warsztatach muszę wykonać przelew?

Aby mieć pewność wzięcia udziału w warsztatach wykonaj przelew bankowy w dniu rezerwacji kursu.

Dane do przelewu:

TULPA Damian Mysiak 
Ul. Sportowa 17 
32-065 Nawojowa Góra 
NIP 5130249410  

Numer konta
36105014451000009281426743
IBAN PL​36105014451000009281426743
BIC (dawny Swift) INGBPLPW   

Adres banku: ING Bank Śląski Ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice  

Przelew należy zrobić z dopiskiem: imię i nazwisko oraz tytuł warsztatów i ich data. Następnie, do trzech dni wyślij nam na adres:  warsztaty@karinaabraham.pl potwierdzenie przelewu, jest to warunek konieczny, aby wziąć udział w warsztatach.

Oświadczenie o stanie zdrowia oraz zgoda na udział w warsztatach: 
“Oświadczam, że posiadam pełną zdolność do podejmowania decyzji. Biorę udział w warsztatach dobrowolnie. Biorę całkowitą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia fizycznego jak i psychicznego, w trakcie i po sesji. Jestem świadom/a, że w trakcie warsztatów mam prawo do odmowy odpowiedzi na pytania. Zespół CMF nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne negatywne konsekwencje działań niezgodnych z zaleceniem.”   Zapisując się na warsztaty wyrażasz zgodę na powyższe oświadczenie.