Hipnoza regresyjna w Poznaniu – metoda CMF

Jeśli czujesz, że nie radzisz sobie z otaczającymi Cię problemami, a ich źródło leży poza Twoim zasięgiem, to jest to właściwy czas, aby poszukać równie głęboko sięgającego rozwiązania! Hipnoza regresyjna metodą CMF zmienia niekorzystne schematy, według których toczyło się dotąd Twoje życie. Poniżej przedstawiamy tę unikalną metodę na niezliczoną ilość problemów, dotykających ludzkiego życia!

Na co pomaga terapia hipnozą regresyjną CMF?

Klasyczna hipnoza, choć może być skuteczna, ma ograniczone możliwości wpływania na życie człowieka. Inaczej jest z hipnozą regresyjną metodą CMF (Change Morphic Field), która jest specjalną terapią opracowaną przez doświadczoną hipnoterapeutkę, przewodniczkę duchową i świecką egzorcystkę Karinę Abraham. Dzięki temu, że sięga ona głęboko w sferę pozazmysłową człowieka i korzysta z wielu dziedzin, między innymi takich jak szamanizm, egzorcyzmy czy alchemia, to pomaga w szerokim spektrum problemów takich jak:

  • problemy w relacjach, także z rodziną,
  • brak satysfakcji życiowej,
  • tarapaty finansowe,
  • kłopoty zawodowe,
  • trudności w rozwoju sfery duchowej.

Powyższe przykłady to tylko wierzchołek góry i w istocie hipnozę regresyjną można stosować także przy bardziej złożonych i nietypowych problemach.

Postaw na doświadczonego hipnotyzera

Terapia przeprowadzona w prawidłowy sposób to gwarancja zmiany życia na lepsze. Dlatego tak ważne jest, aby sesję przeprowadziła osoba, która ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Taką osobą jest Karina Abraham, która pomogła już wielu osobom odnaleźć równowagę w swoim życiu. Dzięki udziałowi w sesji hipnozy regresyjnej metodą CMF można uzyskać natychmiastowe rezultaty – pozytywne skutki odbytej terapii widoczne są już kilka chwil po zakończonej sesji, gdyż taki właśnie cel jest jej podstawowym założeniem. Co więcej, każda sesja jest nagrywana, a uczestnik ma dostęp do wideo, dzięki czemu może wrócić do wskazówek przekazanych w jej trakcie.

Hipnoterapia w gabinecie w Poznaniu czy spotkanie online?

Choć może wydawać się, że najlepsze rezultaty przyniesie hipnoterapia przeprowadzona stacjonarnie, to równie skuteczne jest spotkanie online z wykorzystaniem autorskiej metody CMF. Niezależnie od miejsca pobytu – zarówno w Poznaniu, jak i dowolnym innym miejscu, można doświadczyć jej zbawiennego wpływu na codzienne życie. W tym celu potrzebny jest jedynie komputer i stabilne łącze internetowe oraz zaciszny kąt, w którym odbędziemy sesję.

Przebieg sesji hipnozy CMF w Poznaniu

Aby sesja przebiegła w prawidłowy sposób i poskutkowała trafnymi rozwiązaniami, uczestnik musi najpierw przygotować listę maksymalnie 4 punkty referencyjne, czyli skrócony opis problemów. W sesji, poza prowadzącą bierze udział telepata, który ze względów bezpieczeństwa wchodzi w stan hipnozy w imieniu Klienta. Wtedy mają miejsce poszukiwania rozwiązań i podpowiedzi, a także bezpośrednie zmiany w polu morficznym Klienta. Dzięki nim osoba biorąca udział w hipnozie może szybko, bezpiecznie i w sprawdzony sposób pozbyć się źródła swoich niepowodzeń.  

Więcej informacji o hipnozie regresyjnej tutaj: https://www.karinaabraham.pl/hipnoza-regresyjna/

Ile kosztuje hipnoza regresyjna w Poznaniu?

  • Koszt sesji w języku polskim – 1200 zł

Pełny i aktualny cennik znajduje się tutaj: https://karinaabraham.pl/rezerwacja/