Hipnoza regresyjna Gdańsk – metoda CMF

Doświadczasz w swoim życiu niezliczonych problemów? Nie układa Ci się w związku? Twoje zdrowie podupada, a na koncie wciąż brakuje środków? Wkładasz wiele wysiłku i ciężkiej pracy, aby funkcjonować normalnie w świecie „tu i teraz”, jednak efekty są dalekie od oczekiwań? Hipnoza regresyjna CMF w Gdańsku jest rozwiązaniem, które pomoże Ci uporać się tym, co do tej pory wydawało się niemożliwe!

Jak działa hipnoza regresyjna w Gdańsku?

Spotkania odbywają się online, wystarczy sprawne połączenie internetowe i aplikacja Skype. Podczas sesji regresyjnej prowadzący i telepata wchodzą w pole Klienta, gdzie odnajdują prawdziwe źródła problemów oraz je naprawiają. Panuje tu zasada „Twoje szczęście jest moim szczęściem”. Podczas sesji rozwiązywane są umowy wcieleniowe, usuwane są byty i podczepy energetyczne i wiele innych.   

Doświadczony hipnotyzer w mieście Gdańsk

Ze względu, że metoda CMF wymaga obszernej wiedzy z zakresu ustawień Hellingera, egzorcyzmów, szamanizmu, alchemii (i innych niewymienionych), doświadczony hipnotyzer wraz z telepatą to najważniejszy element, na który należy zwrócić szczególną uwagę – w końcu od tego zależy nasze bezpieczeństwo, a także sukces całej operacji.

Na co pomaga terapia hipnotyczna?

W metodzie CMF w Gdańsku tak naprawdę ograniczenia nie istnieją. Pracując na nieskończonym polu możliwości, można zweryfikować i naprawić dosłownie wszystko. Najczęściej jednak spotykamy się z problemami dotyczącymi: 

  • Braku zdrowia
  • Braku miłości
  • Braku obfitości finansowej
  • Problemach rodzinnych

Terapie hipnozą w gabinecie w Gdańsku czy sesje regresyjna online?

Szukając sprawdzonego hipnoterapeuty w Gdańsku, warto wiedzieć o tym, że sesje metodą CMF nie wymagają bezpośrednich spotkań. W trakcie sesji Klient jest świadkiem zmian zachodzących w jego polu energetycznym, których dokonuje telepata oraz prowadzący.

Jak się przygotować do sesji?

Klient przygotowuje 4 punkty referencyjne, które chce, aby zostały zmienione i naprawione. Punkty te powinny być konkretne i jasno wskazujące problem. Do przeprowadzenia sesji potrzeba około 1,5 godziny spokoju, połączenie z internetem oraz aplikacja Skype.

Ile sesji regresyjnych jest potrzebnych aby uzyskać skuteczny efekt?

Podstawowym założeniem CMF jest to, że wystarczy jedna sesja, aby odczuć wyraźne zmiany i poprawę bieżącej sytuacji. W sytuacjach, kiedy dany problem jest bardziej skomplikowany, potrzeba więcej czasu, aby pole Klienta mogło się unormować. Wszystko to jest kwestią indywidualną.     

Czy sesje CMF w Gdańsku są bezpieczne?

Tak, hipnoza CMF jest w pełni bezpieczna, to doświadczony telepata i prowadzący biorą na siebie całą odpowiedzialność i podejmują ryzyko działań w świecie niefizycznym.

Ile kosztuje sesja hipnoza regresyjnej w Gdańsku?

  • Koszt sesji w języku polskim – 1200 zł
  • Koszt sesji z tłumaczem – 1500 zł

Pełny i aktualny cennik znajduje się tutaj: https://karinaabraham.pl/rezerwacja/