Warsztaty Vedic Art

Vedic Art – Sztuka Życiowej Kreacji

Malowanie obrazów to tylko początek, w  trakcie malowania odnajdziemy upragnione  połączenie z wyższym ja oraz połączymy się ze źródłem. Nauczymy się wchodzenia  w stan absolutnej ciszy. W tej ciszy właśnie  uwolnimy nieskończone możliwości kreacji,  które w nas drzemią, i tylko czekają  na przebudzenie.

Co to jest Vedic Art:

  • To fascynująca metoda rozwoju samoświadomości, która łączy sztukę, psychologię i duchowość.
  • Jest skutecznym narzędziem medytacyjnym do rozwiązywania różnych problemów i osiągania celów. 
  • To sztuka, która rodzi się z potrzeby serca, w której liczy się Akt kreacji.   
  • Jest to czysty przekaz z Twojej podświadomości, z Twojej duszy.

Co dają warsztaty malarskie Vedic Art:

  • Obudzisz swój potencjał, kreatora i twórcy wymarzonego życia.​  
  • Po warsztatach poczujesz, że znów żyjesz całym sobą, odnajdziesz dziecięcą radość życia.  
  • Nabierzesz optymizmu codziennego dnia.
  • Znajdziesz dostęp do swojej podświadomości i intuicji.
  • Będziesz wiedział w którym kierunku iść, zaczniesz decydować.
  • Staniesz się artystą i twórcą swojego życia.

Kto może uczestniczyć w warsztatach Vedic Art:

Vedic Art to warsztaty dla tych którzy pragną obudzić ukryte talenty, oraz wewnętrznego  kreatora do życia. Wszyscy mogą uczestniczyć w warsztatach Vedic Art wystarczy, że masz potrzebę i gotowość do zmian na lepsze w swoim życiu. Żeby uczestniczyć  w warsztatach nie musisz posiadać żadnego talentu artystycznego, ani przygotowania malarskiego, ponieważ Warsztaty Vedic Art to malowanie intuicyjne. Wystarczy, że przywieziesz ze sobą otwarte serce i uśmiech.

Cena warsztatów Vedic Art:

Warsztaty „Vedic Art” kosztują 2300 zł. Cena obejmuje sam warsztat.
Cena noclegu to 500 zł (Nocleg jest od 10.07.2024r. do 14.07.2024r.)
Nocleg nie jest wliczany w cenę warsztatów.

Informacje dotyczące miejsca warsztatów:

Miejsce warsztatów zostanie podane bliżej terminu warsztatów. Natomiast warsztaty odbędą się w Krakowie lub okolicach Krakowa.

Wszystkie potrzebne materiały do malowania będą do kupienia na miejscu w cenach hurtowych.

Informacje dotyczące rezerwacji

Ilość miejsc ograniczona, więc jeśli chcesz uczestniczyć w warsztatach i zarezerwować sobie miejsce, napisz zgłoszenie na adres warsztaty@karinaabraham.pl oraz dokonaj wpłaty zadatku w wysokości 1000 zł na podane konto:

Irys Sp. z o. o. 
Ul. Krakowska 26
32-080 Zabierzów

Nr. Konta 
59105014451000009030540000 
Dla przelewów z zagranicy: 
IBAN PL​​59105014451000009030540000 
BIC (dawny Swift) INGBPLPW 

Adres banku: 
ING Bank Śląski 
Ul. Sokolska 32, 
40-086 Katowice  

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko uczestnika oraz – Warsztaty Vedic Art. Na adres 
warsztaty@karinaabraham.pl prześlij potwierdzenie przelewu. Wpłata zadatku gwarantuje wzięcie udziału w warsztatach. 

O czym będą warsztaty Vedic Art?

.

VedicArt – Opinie

Czysta magia ⭐️. Jeżeli chodzi o bycie i funkcjonowanie po w pracy i obowiązkach Totalny odjazd przez tydzień, drugi troszkę lżej. Teraz powróciłam do tego kołowrotka. Proces bardzo głęboki. Nieziemski wręcz. Warsztaty niesamowite, niezwykłe. Ukazujące także mi kolor kreatywność i możliwości! Duże zmiany po. Miejsce super. Przygotowanie i oprawa na medal. Prowadząca – Mistrz. Całość w skali 1-10, to 10. – Aneta B.

Dziękuję Pani Karino za te niesamowite warsztaty. Minęło zaledwie parę dni a już czuję, że moje życie zmienia się na lepsze. Jest łatwiej i prościej, świat widzę w końcu w kolorach. Jest Pani niesamowitą prowadzącą i cieszę się, że miałam możliwość wzięcia udziału w Pani warsztatach. Dziękuję również pozostałym uczestnikom za ten wspólnie spędzony czas ❤❤❤ – Natalia D.

Warsztaty Vedic Art były najwspanialszą rzeczą jaką mogłam sobie podarować ❤. Wyjątkowi ludzie, piękne miejsce i mistrzowskie prowadzenie – tego trzeba po prostu doświadczyć. Odzyskałam to, co zgubiłam bardzo dawno temu. Czuję się tak jakbym poskładała siebie na nowo i dopiero poznawała. Uwolniłam się od tego co mi ciążyło i blokowało mnie. W końcu wróciłam na właściwe tory, a to dopiero początek! Wiem, że mogę wszystko. Dziękuję z całego serca! – Karolina P.

Pełne swojej mocy warsztaty Vedic Art należy odbyć, przeżyć i doświadczyć choć raz w życiu. „Podróż w głąb siebie” jest integralną częścią warsztatów, 17 zasad filozofii Wedyjskiej oraz malowanie z duszy obrazy, tylko potęguje ta podróż. Nic nie trzeba zapisywać, nic zapamiętywać. Prosty przekaz każdego z zasad Vedic Art trafia prosto w naszą podświadomość. Magie chwil kreują atmosfera, moc bijąca z obrazów oraz sama prowadząca Warsztaty, Karina, pozytywnie zakręcona, kobieta o niezwykłych zdolnościach… i ładnym uśmiechu. Polecam, Warsztaty I i II stopnia – Igor M.