Hipnoza Regresyjna Bielsko-Biała

Czy pragniesz wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu, ale często czujesz się bezradny w obliczu otaczającego świata i swoich własnych doświadczeń? Czy zdarzało Ci się zauważyć, że pewne sytuacje lub problemy powtarzają się w Twoim życiu, pozostając niejasne i nierozwiązane? Czy odczuwasz blokady, które skutecznie utrudniają Ci osiągnięcie pełni swojego potencjału? Szukasz metody, która trwale i skutecznie rozwiąże Twoje problemy, bez konieczności korzystania z wielomiesięcznej i drogiej terapii? Jeżeli na wszystkie Twoje pytania odpowiedź brzmi „tak”, to hipnoza regresyjna CMF w Bielsko Białej może okazać się rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Pragniemy zaprezentować Ci najważniejsze informacje na temat tej fascynującej metody.

Hipnoza regresyjna CMF – odległość nie ma znaczenia

W przypadku hipnozy regresyjnej korzystającej z metody CMF, Twoja odległość i lokalizacja nie ma znaczenia. Możesz być w Bielsko-Białej, WarszawieWrocławiu lub dowolnym innym miejscu na świecie. Sesje odbywają się przez internet z użyciem aplikacji Skype. Podczas spotkania w trzy osoby: Ty, prowadzący oraz telepata dokonywane są zmiany w polu Klienta. Efekty są natychmiastowe, a Twój stan zaczyna poprawiać się z każdą chwilą, o czym świadczą doskonałe opinie.   

Doświadczony hipnotyzer

W trakcie pracy w polu morficznym Klienta, dokonywane są kluczowe zmiany w tym, jaki obraz świata ten będzie widział. Dlatego też, doświadczenie i bezbłędność są tutaj tak istotne. Każdy z terapeutów CMF posiada odpowiednią wiedzę i certyfikaty, aby nieść realną pomoc tym, którzy jej potrzebują. Podczas sesji doświadczasz przewodnictwa wykwalifikowanego terapeuty, który będzie prowadził telepatę przez różne etapy Twojej przeszłości i przyszłości, usuwając blokady, traumy i umowy wcieleniowe.

Na czym polega hipnoza w Bielsko-Białej?

Hipnoza regresyjna CMF to nie tylko narzędzie terapeutyczne, ale również metoda samorozwoju. Pomoże Ci uwolnić się od ograniczeń i rozwinąć pełen potencjał. W trakcie sesji w Bielsko Białej przejdziesz przez różne doświadczenia ze swoich wcieleń, których prawdopodobnie nie jesteś świadomy. Celem tej metody jest identyfikacja i zrozumienie przyczyn problemów, a następnie ich przetworzenie i uwolnienie. Panuje tu zasada „Twoje szczęście moim szczęściem”.

Jak się przygotować do sesji w Bielsko-Białej?

Do poprawnego przeprowadzenia sesji regresyjnej CMF w Bielsko-Białej niezbędne jest przygotowanie 4 punktów referencyjnych, które w jasny i zwięzły sposób opisują problem Klienta. To one stanowią bazę do lokalizacji i usuwania problemu. 
Dodatkowo potrzebna będzie aplikacja Skype, telefon lub komputer, internet oraz 1,5 godziny czasu, w którym nikt nie będzie nam przeszkadzał.

Ile kosztuje hipnoza regresyjna w Bielsko-Białej?

  • Koszt sesji hipnozy regresyjnej w języku polskim – 1200 zł  

Pełny i aktualny cennik znajduje się tutaj: https://karinaabraham.pl/rezerwacja/

Więcej informacji: Hipnoza regresyjna CMF