Hipnoza regresyjna Białystok metoda CMF

Zauważasz w swoim życiu ciągłe powtarzanie sytuacji? Twoje finanse, zdrowie, relacje z ludźmi, praca lub cokolwiek innego jest dalekie od Twoich oczekiwań? Chcesz zmienić swoje życie, ale nie masz pomysłu jak zrobić to szybko i skutecznie – bez długotrwałych i kosztownych terapii? Rozwiązaniem jest hipnoza regresyjna w Białymstoku metodą CMF. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o tej metodzie oraz tym, co możemy dzięki niej zmienić.

Jak działa hipnoza regresyjna CMF?

Sesje terapii hipnozą CMF odbywają się przez internet – a więc nie ma znaczenia czy mieszkasz w Białymstoku, czy jakimkolwiek innym miejscu na świecie. Wystarczy połączenie z internetem i aplikacja Skype. Podczas sesji hipnozy regresyjnej prowadzący wraz z telepatą wchodzą w pole Klienta, gdzie dokonują zmian. Lokalizowane jest źródło problemu, dzięki czemu istnieje możliwość szybkiej i skutecznej zmiany przekonania – a tym samym doświadczenia Klienta. Panuje tu zasada „Twoje szczęście, moim szczęściem”. W trakcie sesji usuwane są podczepy, byty, rozwiązywane umowy wcieleniowe i wiele innych.

Doświadczony hipnotyzer w Białymstoku – dlaczego warto?

Ludzka podświadomość jest bardzo ważnym miejscem, wszak odpowiada za nasze przekonania, a więc i doświadczenia rzeczywistości w świecie zewnętrznym. W trakcie hipnozy prowadzący uzyskuje bezpośredni dostęp do tego obszaru świadomości, co jasno wskazuje, jak bardzo kluczowej kwestii dotyka i dlaczego doświadczenie hipnotyzera jest tak ważne dla sukcesu całej operacji. 

Poniżej również lista kilku powodów, dla których warto korzystać z usług doświadczonego hipnotyzera CMF:

  •  trwałe efekty 
  • bezpieczeństwo terapii hipnozą
  • zmniejszenie ryzyka skutków ubocznych
  • odpowiednie podeście i metody terapeutyczne
  • szybkie efekty  

Jakie problemy rozwiązuje terapia hipnozą regresyjną w Białymstoku?

Hipnoterapia z wykorzystaniem metody CMF nie ogranicza się do konkretnej puli problemów, z którymi sobie radzi – przeciwnie – tutaj ograniczenia nie istnieją. Można naprawić wszystko, od zdrowia po związki i finanse. Wszystko zależy od tego, czego oczekuje Klient. Najczęściej spotykanymi problemami, jakie obserwujemy u naszych Klientów to: 

  • problemy ze zdrowiem
  • problemy finansowe
  • problemy rodzinne
  • nieudane związki 

Sesja online czy w gabinecie w Białymstoku?

Poszukując sprawdzonego hipnotyzera, warto zwrócić uwagę na sposób wykonywania sesji – czy będzie to stacjonarnie w gabinecie, czy przez internet. W metodzie CMF to telepata wprowadzany jest w stan hipnozy, a więc odległość od Klienta nie ma żadnego znaczenia. W trakcie sesji hipnozy regresyjnej Klient jest świadkiem zmian zachodzących w jego polu energetycznym, których dokonuje doświadczony terapeuta CMF wraz z telepatą. Wszystko to odbywa się w trakcie spotkania na aplikacji Skype.

Jak przygotować się do sesji?

Aby sesja regresyjna CMF mogła się odbyć potrzeba spełnić kilka warunków. Pierwszy to przygotowanie punktów referencyjnych, które chcemy naprawić – maksymalnie 4. To na ich podstawie prowadzący sprawdza problemy i dokonuje zmian w polu Klienta. Drugi warunek do dostęp do internetu i aplikacja Skype. Spotkania odbywają się przez internet i są nagrywane (za zgodą Klienta). Po zrealizowaniu sesji istnieje możliwość pobrania sesji.

Ile kosztuje sesja hipnoza regresyjnej w Białymstoku?

  • Koszt sesji w języku polskim – 1200 zł

Pełny i aktualny cennik znajduje się tutaj:
https://karinaabraham.pl/rezerwacja/