Hipnoza regresyjna w Warszawie – metoda CMF

Twoje życie obarczone jest wieloma problemami? Chcesz w szybki, acz skuteczny sposób zmienić swoje życie na lepsze? Poniżej prezentujemy niezwykłe możliwości hipnozy CMF, która pomaga usunąć niekorzystną energię, przekonania, schematy, których często nawet nie jesteś tego świadom! Dowiesz się czym jest unikatowa i nowatorska hipnoza regresyjna metodą CMF oraz jakie problemy może dla Ciebie rozwiązać.

Na co pomaga terapia hipnozą regresyjną CMF?

Życie ludzkie, niezależnie od tego, jak bardzo byłoby udane, zawsze będzie obarczone pewną pulą problemów. Zdrowie, finanse, związki, rodzina, praca – to tylko niektóre dziedziny życia mogące być źródłem licznych trudności, z którymi ciężko poradzić sobie samodzielnie. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy sprawdzonego hipnoterapeuty, który używa wyjątkowych metod do walki z nieprzyjaznymi energiami, schematami, traumami lub przekonaniami. Jednym z takich rozwiązań jest hipnoza regresyjna metodą CMF, dzięki której można rozwiązać wiele problemów dnia codziennego. Terapia hipnozą CMF pomaga m.in. na: 

  • kłopoty ze zdrowiem
  • konflikty rodzinne
  • trudności finansowe 
  • ogólne niezadowolenie z życia
  • problemy zawodowe

Te najczęstsze trudności nierzadko wynikają z nierozwiązanych w poprzednich wcieleniach zobowiązań, ale może to być też efekt działalności niekorzystnej energii, podczepów energetycznych lub umów wcieleniowych. Właśnie dlatego hipnoza regresyjna CMF to jedyna skuteczna metoda na uporanie się z powyższymi uciążliwościami.

Postaw na doświadczonego hipnotyzera

Ta wyjątkowa metoda hipnoterapii to połączenie klasycznej hipnozy regresyjnej z m.in. uzdrawianiem kwantowym, bioenergoterapią, szamanizmem oraz alchemią, dlatego tak ważne jest, aby została przeprowadzona przez doświadczonego specjalistę. Jako autorka tej metody mogę powiedzieć, że mam wieloletnie doświadczenie w procesie uzdrawiania hipnozą. W swojej pracy poruszam się między innymi po Kronikach Akaszy (wymiarze świadomości, który zawiera informacje o każdej duszy), dzięki czemu mogę przedstawić wiele różnych możliwości rozwiązania danego problemu. Warto zaznaczyć, że już po jednej sesji hipnozy metodą CMF można dostrzec zaskakujące rezultaty, tym bardziej, że na każdej z nich zajmuje się zwykle kilkoma dziedzinami życia. Pozytywny wpływ hipnozy potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów, którzy doceniają kompleksowe doradztwo i „otwarcie oczu” na wiele nieznanych dotąd możliwości.

Hipnoterapia w gabinecie w Warszawie czy sesja online?

Jednym z wielu atutów hipnozy regresyjnej metodą CMF jest możliwość jej przeprowadzenia w trybie zdalnym, dzięki czemu można jej doświadczyć zarówno w Warszawie, jak i w każdym innym miejscu. Kluczem jest jednak, by było to miejsce zapewniające nam spokój i wyciszenie.

Przebieg sesji hipnozy CMF w Warszawie

Każda sesja to półtorej godziny, podczas której telepata wchodzi w imieniu klienta w trans, podczas którego przemierza on przestrzeń astralną, aby znaleźć różnorodne rozwiązania problemów. Klient powinien przed sesją przygotować maksymalnie 4 punkty referencyjne będące krótkim podsumowaniem jego trudności życiowych. Obecność zarówno operatora, jak i telepaty pozwala zachować najwyższy stopień bezpieczeństwa dla klienta, co jest niezbędne w tak nieprzewidywalnym środowisku duchowym. Można zatem polecić hipnozę metodą CMF każdemu, kto chce nadać swojemu życiu nową jakość.

Ile kosztuje hipnoza regresyjna w Warszawie?

  • Koszt sesji w języku polskim  – 1200 zł

Pełny i aktualny cennik znajduje się tutaj: https://karinaabraham.pl/rezerwacja/