Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyli mnie moi Klienci. Poniżej prezentuję otrzymane opinie oraz zachęcam na dodawanie własnych w sekcji komentarzy.

Jeszcze od nikogo nie otrzymałam, a przynajmniej nie odczułam takiego zaopiekowania, dobroci i bezwarunkowej miłości ile od Was. Jestem bezgranicznie wdzięczna i z całego serca dziękuje. 

Beata B.

Tuż po spotkaniu z Panią Kariną i z Panem Maciejem byłam pełna werwy, odwagi i czułam przypływ sił do prowadzenia swoich spraw życiowych.

Justyna W.

Pani Karino, dziękuje z całego serca, że pomogła mi Pani znów stanąć na nogi.

Eliza M.

Pomaga zmienić życie na lepsze. Masz traumy, zgłoś się do Kariny, a niemożliwe staje się możliwe i dzieją się cuda. Dziękuję, że jesteś.

Renata P.

Chciałabym bardzo, bardzo podziękować za sesje. Czuję się znacznie lepiej, nie jestem tak zablokowana i sparaliżowana jak byłam. Wręcz trochę się tym zachłysnęłam, bo poczułam namiastkę wolności.. Cieszę się, że miałam możliwość Was poznać!

Karolina R.

Chciałem serdecznie podziękować w swoim imieniu a także moich córek oraz moich bliskich. Bez wątpienia ta sesja wniosła nową energię w moje oraz moich bliskich życie. Oprócz tego, że ja dalej się rozwijam duchowo w bardzo fajnym tempie, widzę także uzdrowienie u moich bliskich oraz rozpoczęcie  głębszej drogi duchowej wśród nich.

Karol A.

Poznaj czym jest i jak działa hipnoza regresyjna CMF

Chciałbym podziękować P. Karinie i P. Maciejowi za pracę, która wykonują Mistrzostwo! Chciałbym też podziękować za dzielenie się materiałami sesji hipnozy regresyjnej na YouTube. Te filmy są niezwykle cenne. Uświadamiają mocno i przestrzegają przed sprawami, o których człowiek czasem nie ma pojęcia. Z tych materiałów można też zaczerpnąć inspiracje do pracy ze sobą. Dziękuję bardzo. Chciałbym też podziękować wszystkim, którzy odważyli się popracować nad swoimi traumami, nad tym co przeszkadza. Przez to nie tylko polepszacie swoje życie i osób Wam bliskich. Jak wiadomo jesteśmy połączeni kolektywnie i to co robicie ma wpływ na nas Wszystkich.  

Łukasz M.

Chciałbym podziękować za sesję Pani Karinie. Tego potrzebowałem, aby móc stanąć na nogi i wreszcie zacząć żyć. Panu Maciejowi również dziękuje za niesamowitą pracę jaką wykonał.

Zbigniew T.

Skorzystałam z regresji. Zmiany bardzo pozytywne. Regresja prowadzona przez panią Karinę i Pana Macieja, szczerze polecam.

Anna K.

Polecam, coś niesamowitego. Tak samo Pani Karina, która jest bardzo ciepłą osobą chociaż z charakterkiem, rozprawiając się z nieproszonymi gośćmi i oczywiście Pan Maciek, który podróżuje sobie tam gdzie tylko mogę tylko pomarzyć, jest słodki. I od pierwszej sesji życie się zmienia na lepsze. Dzięki nim, bo można im zaufać. Wiedza co robią i są efekty.

Iwona D.

Miałam sesję u Pani Kariny i jestem bardzo zadowolona. Sesje miałam pół roku temu a efekty nadal są widoczne.

Alicja W.

Ja poddałam się hipnozie regresyjnej CMF parę miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona. Przyszłam z problemami, które uważałam, że nie były one zbyt poważne, jednak się myliłam. Po sesji zauważyłam, jak bardzo moja rzeczywistość się zmieniła, za co ogromnie dziękuje Pani Karinie i Panu Maciejowi.

Eryka M.

Minęły 4 miesiące od kiedy byłam u Kariny Abraham na sesji Hipnozy regresyjnej CMF i efekty nadal są widoczne. Moje życie zmieniło się o 180 stopi. Moje relacje z rodziną bardzo się poprawiły, w pracy jest świetnie. W końcu mam czas na swoje hobby. Z ręką na sercu mogę polecić Panią Karinę Abraham.

Barbara C.

Długo zastanawiałem się czy skorzystać z hipnozy regresyjnej. Szukałem odpowiedniego hipnoterapeuty, któremu zaufam. Wybór padł na panią Karinę Abraham i uważam, to za najlepszą decyzję w życiu  Sesja hipnotyczna odbywa się online przez Skype, tak naprawdę to w hipnozę wchodzi telepata i to on rozwiązuje problemy pod nadzorem p. Kariny. Moje zdrowie znacznie się poprawiło, relacje w pracy uległy poprawie, a moje nastawienie do życia jest zupełnie inne. Czuję, jak odzyskuję siłę i chęci do działania.

Kryspin L.

Hipnoza Regresyjna metodą CMF to jest jedyna metoda, która podziałała w moim przypadku. Próbowałem wielu rzeczy ale właśnie po tym zaczęło się wszystko układać. Dziękuję za sesje oraz za poświęcony czas prowadzącej sesje hipnotyczną

Kordian S.

Bardzo dziękuję prekursorce Karinie Abraham za odnalezienie problemu i za pomoc w rozwiązaniu go. Jestem kilka miesięcy po sesji Hipnozy regresyjnej i nadal czuję się niesamowicie. Polecam sesje u Pani Kariny.

Marek M.

Super praca Pani Kariny oraz Pana Macieja. Czuję się jak nowonarodzona, jestem w pełni przekonana o swojej wartości i czuję że żyję. Nadchodzą zmiany na lepsze w moim życiu i to dzięki Wam. Dziękuje ślicznie i pozdrawiam.

Elżbieta K.