Hipnoza Regresyjna Lublin metoda CMF

Pragniesz w swoim życiu zmian, ale czujesz się zablokowany lub bezsilny wobec świata i swoich doświadczeń? Sytuacje ciągle się powtarzają? Masz problemy zdrowotne, finansowe, relacyjne? Chcesz zmiany szybkiej, trwałej i skutecznej – bez potrzeby wieloletniej terapii? Hipnoza CMF jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje o tej metodzie.

Jak działa hipnoza CMF w Lublinie?

Podczas sesji hipnozy regresyjnej CMF, możesz znajdować się w dowolnym miejscu na świecie – Lublinie, Białymstoku, Krakowie, ponieważ sesje regresyjne odbywają się online – przez aplikację Skype. W trakcie sesji hipnotycznej Klient jest świadkiem zmian, jakie dokonuje prowadzący i telepata w Jego polu morficznym. Lokalizowane jest źródło problemu, a następnie usuwany jego zapis, w myśl zasady „twoje szczęście moim szczęściem”. W trakcie takiego spotkania rozwiązywane są umowy wcieleniowe, oczyszczane mieszkania, usuwane podczepy, byty oraz czasem odprowadzani zmarli.

Dlaczego warto korzystać z usług doświadczonego hipnotyzera w Lublinie?

Biorąc pod uwagę, że w trakcie sesji regresyjnej poruszane są kluczowe kwestie wpływające na doświadczenia i postrzeganie świata przez Klientów, doświadczony hipnoterapeuta jest kluczowy, ponieważ to od niego zależy czy zmiany będą pozytywne, czy negatywne. Biorąc pod uwagę, jak szeroka jest metoda CMF (alchemia, szamanizm, egzorcyzmy, ustawienia Berta Hellingera itd.), wysoki poziom doświadczenia jest niezbędny. Z tego też powodu nie należy nigdy poddawać się hipnozie u niedoświadczonej osoby.

Czy hipnoza regresyjna w Lublinie jest bezpieczna?

Jest to często zadawane pytanie – odpowiedź jest tutaj jednoznaczna. Tak, hipnoza regresyjna CMF jest bezpieczna, pod warunkiem, że jest przeprowadzana przez odpowiednio wykwalifikowany zespół. Jest to szczególnie ważne, ponieważ w swojej praktyce często spotykamy się z Klientami, którzy korzystali z usług osób o różnym poziomie wiedzy, co często skutkowałem pogorszeniem bieżącej sytuacji i wymagało pilnej naprawy.

Po jakim czasie widać efekty sesji?

Czas oczekiwania na efekty jest dość krótki – pierwsze zmiany zachodzą natychmiast, maksymalny czas kiedy Klienci zaczynają zauważać realne zmiany w swoim życiu to 2 miesiące. Wszystko zależy od złożoności problemu, z jakim przyszło się zmierzyć teamowi CMF.

Jak przygotować się do sesji w Lublinie?

Aby sesja regresyjna mogła się odbyć, wymagane jest: 

  •  Przygotowanie 4 punktów referencyjnych – są to konkretne problemy, którymi ma się zająć zespół CMF i je naprawić
  • Stabilny internet
  • 1,5 godziny czasu, w którym nikt nie będzie przeszkadzał
  • Aplikacja Skype – to z jej wykorzystaniem prowadzone są sesje  

Cena sesji hipnozy regresyjnej w Lublinie?

  • Koszt sesji w języku polskim   – 1200 zł 

Pełny i aktualny cennik znajduje się tutaj: https://karinaabraham.pl/rezerwacja/