AKADEMIA CMF

Pracuj metodą CMF, dołącz do zespołu.

Ponieważ uważam metodę CMF za niezwykle skuteczną co potwierdzają również moi klienci, postanowiłam podzielić się nią ze światem. Tworzę obecnie program szkoleniowy, który umożliwi innym niesienie pomocy dzięki metodzie CMF. 

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu w tej sprawie na adres warsztaty@karinaabraham.pl

Warsztaty niezbędne do ukończenia Akademii CMF

Oczyszczanie i zabezpieczenia w świecie energii 10-12 czerwiec 2022 (Moduł 1)

W trakcie warsztatów otworzysz się na świat energii. Poznasz powody zanieczyszczeń energetycznych. Nauczysz się sposobów ściągania klątw i uroków, odcięcia energetycznego od osób, oczyszczania domów z negatywnych energii, zamykania portali. 

Czytaj więcej...
Naprawianie świata zaczynamy od siebie- praca z ego 12-14 sierpień 2022 (Moduł 2)

Aby pomagać innym, pierwszą pracę należy wykonać z samym sobą. W trakcie warsztatów, będziemy uwalniać się od obciążeń, które są w nas samych. Obciążenia te powodują, niebezpieczeństwo na zasadzie „podobne przyciąga podobne” tak w świecie energii jak i w naszym życiu.

Zdrowa Pełnia I 14-16 październik 2022 (Moduł 3)

Na warsztatach przybliżę Wam pracę metodą Zdrowej Pełni. Wszystkie zapisy naszych traum i wszelkich obciążeń, umiejscowione są w naszej komórce macierzystej. Jednym ze sposobów uzdrawiania jest możliwość udania się do najmniejszej cząstki nas samych aby tam dokonać wszelkich możliwych zmian dla poprawy jakości naszego życia.

Czytaj więcej...
Zdrowa Pełnia II 09-11 grudzień 2022 (Moduł 4)

Na warsztatach przybliżę Wam pracę metodą Zdrowej Pełni. Wszystkie zapisy naszych traum i wszelkich obciążeń, umiejscowione są w naszej komórce macierzystej. Jednym ze sposobów uzdrawiania jest możliwość udania się do najmniejszej cząstki nas samych, aby tam dokonać wszelkich możliwych zmian dla poprawy jakości naszego życia.

Czytaj więcej...
CMF-Praca z telepatą luty 2023 (Moduł 5)

Warsztaty przygotowują do pracy metodą CMF  oraz pracy z telepatą, zmiany zapisów w polu morficznym. Poznasz sposoby odnajdowania i usuwania niekorzystnych kodów (zdań traum), które mają bezpośredni wpływ na nasze odczucia, myśli, identyfikację i zdrowie. Metoda CMF to wielopoziomowe uzdrawianie w nieznany do tej pory sposób. Warsztaty przygotowują przede wszystkim do pracy z telepatą. Poznasz sposoby komunikacji i prowadzenia telepaty w hipnozie w trakcie sesji z klientem. Odbędziesz praktyczne ćwiczenia pomagające zrozumieć jak tą metodą możesz pomóc klientowi. Uzupełnieniem do warsztatów, będzie wiedza z zakresu Kronik Akaszy, medycyny kwantowej, bioenergoterapii, ustawień systemowych, egzorcyzmów, szamanizmu i alchemii. Moduł przeznaczony dla osób, które ukończyły poprzednie 4 moduły.

Czy każdy może uczestniczyć w Akademii CMF? 

Akademia CMF jest dla tych, którzy wkraczają na ścieżk ę rozwoju duchowego, jak również dla tych, którzy już na niej są.

Ile czasu trwa przejście całej Akademii CMF?

Akademia CMF składa się z 5 modułów, które odbywają się cyklicznie co dwa miesiące.

Czy muszę skończyć wszystkie moduły Akademii CMF?

Aby móc otrzymać certyfikat terapeuty metodą CMF trzeba ukończyć wszystkie 5 modułów oraz zdać egzamin. Jednakże istnieje możliwość wybrania pojedynczych modułów, z wyjątkiem modułu 5, gdyż jest on przeznaczony tylko dla osób, które ukończyły poprzednie 4 moduły. 

Czy Akademia CMF zapewnia wsparcie na początku pracy nowego terapeuty?

Przez cały okres kursu Akademia CMF zapewnia dostęp do niezbędnych materiałów szkoleniowych jak również stały kontakt z prowadzącym kursy terapeutą.

Dlaczego warto uczestniczyć w Akademii i pracować metodą CMF? 

Akademia CMF daje dostęp do niezbędnej wiedzy, dzięki której będziesz mógł zmienić swoje życie na lepsze, pozbyć się ciężarów, które hamują Twój rozwój duchowy. Metoda CMF, która składa się z różnych narzędzi tj. Kroniki Akaszy, medycyna kwantowa, bioenergoterapia, ustawienia systemowe, Zdrowa Pełnia, hipnoza regresyjna, egzorcyzmy, szamanizm czy alchemia pozwoli Ci na skuteczne rozwiązanie danego problemu na wielu płaszczyznach. 

Czego nauczę się podczas Akademii CMF? 

Podczas Akademii CMF poznasz BHP przy pracy z energiami. Dowiesz się jak skutecznie oczyszczać i zabezpieczać siebie przed negatywnymi energiami. Nauczysz się technik uwalniania od traum i obciążeń, które mają negatywny wpływ na Twoje obecne życie. Dowiesz się jak pracować na poziomie komórki macierzystej za pomocą metody Zdrowej Pełni. Poznasz sposoby komunikacji i prowadzenia telepaty w hipnozie w trakcie sesji z klientem. Odbędziesz praktyczne ćwiczenia pomagające zrozumieć jak metodą CMF możesz pomóc klientowi.

Opinie klientów o Warsztatach Akademii CMF:

Wspaniałe warsztaty. Dziękuje za przekazanie i podzielenie się takim ogromem wiedzy   - Marzena T.
Dziękuje Karina za mega ważne dla mnie warsztaty. Już od roku marzyłam poznać tą metodę dobrze, teraz mam niezwykle cenne narzędzia i sposoby na odtraumienie siebie i odprogramowanie na zawsze.  - Monika H.
Ogromnie dziękuje za te nadzwyczajne metody pracy.  - Anna S.
Dziękuje Ci Karino za warsztaty. Dla mnie było to naprawdę mega ogromne i emocjonalne przeżycie.  - Piotr O.
Dziekuje za wszystko Karina Abraham. Jestem bardzo wdzięczna, że wszechświat przywiódł mnie do Ciebie, warsztaty cudowne jak i Ty. Wiedza, którą się dzielisz i to w jaki sposób ją nam przekazujesz widać, że robisz to z miłością.  - Maria S.
Zaczekaj chwilkę!

Chcesz być na bieżąco z ofertami?
Zapisz się do Newslettera.