Oczyszczanie i zabezpieczenia energetyczne

.

Praktyczne warsztaty dla wszystkich, którzy chcą chronić siebie oraz swoich bliskich przed atakami energetycznymi. Jak również dla osób, które postanowiły działać dla dobra innych i opowiedziały się po stronie światła. Dla tych, którzy w swoim życiu zdecydowali się na pracę z energetyką. Każdy rodzaj takiej pracy niesie ze sobą ryzyko oraz potrzebę oczyszczania jak i zabezpieczania siebie, swojego otoczenia, a także swoich podopiecznych.

Program warsztatu:

 • Powitanie uczestników
 • Wstęp do świata energii
 • Powody zanieczyszczenia energetycznego – techniki rozpoznawania
 • Wstęp do świata energii
 • Ściąganie klątw i uroków
 • Odcięcie energetyczne od osób – rozwód energetyczny
 • Sposoby na podpięcia energetyczne – wampiry energetyczne
 • BHP przy pracy z energiami
 • Pomoc przy pierwszym kontakcie z istotami światła
 • Zapoznanie się i sposoby zabezpieczeń przed praktykami VooDoo
 • Przygotowanie miejsca pracy wraz z zabezpieczeniem
 • Sposoby oczyszczania miejsca, domu
 • Nauka odprowadzania umarłych
 • Oczyszczanie osób żywych z istot umarłych oraz z wszelkiego typu niekorzystnych energii

Program warsztatów

Wstęp do świata energii

Poznanie świata energii może być najwspanialszą przygodą naszego życia. Może również nieść dla nas nieprzyjemne konsekwencje. Gdy poruszamy się już w świecie energii i poznaliśmy w większym lub mniejszym stopniu świat ducha, obowiązują nas już trochę inne zasady działania. Na warsztatach poznamy podstawowe zasady funkcjonujące w świecie duchowym, tak aby nasze działania zawsze przynosiły korzyść tak nam jak również innym. Do wykonywania jakichkolwiek działań z zakresu oczyszczania jak i egzorcyzmów potrzebować będziemy wsparcia. Poszukamy więc wspólnie na warsztatach naszego osobistego przewodnika– strażnika, który będzie nas chronił w naszej drodze.

Powody zanieczyszczenia energetycznego – techniki rozpoznawania

Rozpoznanie danego przypadku i absolutna wiedza z czym mamy do czynienia to podstawa do wszelkiego działania, na warsztatach dowiemy się w jaki sposób można zainfekować się różnego rodzaju energiami i bytami, oraz jak rozpoznać z czym lub z kim mamy do czynienia.

Ściąganie klątw i uroków

Techniki ściągania klątw i uroków.

Odcięcie energetyczne od osób – rozwód energetyczny

Zdarzają się w naszym życiu sytuacje, że mamy wrażenie, iż ktoś działa na naszą niekorzyść. Odbywa się to w myślach innego człowieka, poprzez myśli wysyłane są impulsy do pola energetycznego w naszym otoczeniu a po jakimś czasie odczuwamy ewidentne zmiany na niekorzyść w naszym życiu. Zdarza się również, że jakaś osoba odczuwa w stosunku do nas jakieś negatywne emocje i powoduje sytuacje w których czujemy ogromny dyskomfort, można użyć wiele sposobów by nam uprzykrzyć życie. Na warsztatach nauczymy się w jaki sposób w energetyce zrobić zmiany tak, aby takie osoby zakończyły swoje działania. Stajemy się dla atakującego niewidoczni.

Sposoby na podpięcia energetyczne – wampiry energetyczne

Są ludzie w naszym otoczeniu, którzy w nieświadomy lub świadomy sposób podpinają się pod innych energetycznie. Tak zwane wampiry energetyczne żywią się naszą energią, a my mamy odczucie jej straty. Po spotkaniu z taką osobą czujemy się zmęczeni, możemy odczuwać silny ból głowy, apatię, brak siły do wszelkiego działania, ogólne osłabienie, aż do górnej granicy odczuwania początków depresji. Niestety zdarza się, że takie osoby są nam bliskie, na przykład z relacji rodzinnej i nie jesteśmy w stanie zerwać z nimi kontaktów. Nauczymy się w jaki sposób nie dawać im pożywki lub w jaki sposób się nią z nimi dzielić, bez odczuwania z naszej strony straty.

BHP przy pracy z energiami

BHP to absolutna podstawa i priorytet we wszelkich działaniach w energetyce. Poznamy podstawowe zasady bezpieczeństwa, aby po naszych praktykach wyjść bez szwanku.

Pomoc przy pierwszym kontakcie z istotami światła

Poznanie istot światła i wiedza w jakich sytuacjach do kogo się udać lub kogo przywołać do pomocy jest bardzo istotna w zajęciu oczyszczania energetycznego, zwłaszcza ludzi. Do której z istot się zwrócić po pomoc w zależności od sytuacji. Zdarzają się sytuację, że po drugiej stronie staje ktoś o większej mocy niż nasza. Nauczymy się jak korzystać z pomocy istot światła, w momentach, kiedy czujemy się bezsilni.

Pierwszy kontakt z duchami żywiołów. (Trochę magii)

W trakcie warsztatów poznamy wspaniałe istoty jakim są żywioły. Każdy będzie mógł doświadczyć kontaktu z nimi. Okazuje się, że dobry kontakt i ochrona tych istot jest nieoceniona na wielu poziomach.

Przygotowanie miejsca pracy wraz z zabezpieczeniem

Nauczymy się przygotowywać miejsce do oczyszczania jak również poznamy narzędzia niezbędne do pracy.

Sposoby oczyszczania miejsca, domu

Jak oczyszczać nieruchomości z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń energetycznych, takich jak umarli, istoty z innych wymiarów, energie pozostałe po ciężkich emocjach, itp.

Nauka odprowadzania umarłych

Metody i praktyka z zakresu odprowadzania umarłych na drugą stronę.

Oczyszczanie osób żywych z wszelkiego typu niekorzystnych energii

Oczyszczanie żywych osób z energii umarłych, jak również z innych istot które odżywiają się energią życiową i mogą mieć bezpośredni wpływ na ich zdrowie i złe samopoczucie.

D

Koszt warsztatu: 1700 zł

D

Informacje dotyczące zakupu warsztatów:

Aby wziąć udział w warsztacie, należy zrobić przelew tradycyjny na konto:

Irys Sp. z o. o. 
Ul. Krakowska 26 
32-080 Zabierzów

Nr. Konta 

59105014451000009030540000
Dla przelewów z zagranicy: 
IBAN PL​59105014451000009030540000
BIC (dawny Swift) INGBPLPW 

Adres banku: 

ING Bank Śląski Ul. Sokolska 32, 
40-086 Katowice  

Przelew należy zrobić z dopiskiem: imię i nazwisko oraz tytuł warsztatów. Następnie, wyślij nam na adres:  warsztaty@karinaabraham.pl potwierdzenie przelewu. Jest to warunek konieczny, aby wziąć udział w warsztacie.