Hipnoza regresyjna metodą CMF –
skuteczna terapia sesją energetyczną w polu morficznym Klienta

Opracowana przeze mnie autorska metoda uzdrawiania wielowymiarowego, dzięki której poruszam się na wielu poziomach czasoprzestrzeni. Jest genialna, ponieważ zawiera w sobie wiele różnych możliwości pracy, bez zatrzymywania się na jednej metodzie. Uzdrawiam Klientów ze szkodliwych traum, przekonań, schematów. 

Hipnoza Regresyjna metodą CMF – co to jest?

Hipnoza Regresyjna metodą CMF (Change Morphic Field) to wielopoziomowe uzdrawianie w zupełnie nowej formie. Kondensuje bioenergoterapię, ustawienia systemowe, egzorcyzmy, szamanizm, alchemię, hipnozę regresyjną do poprzednich wcieleń. Łączymy się z energią źródła, która jest głównym motorem naszych działań.

Jak działa hipnoza regresyjna CMF?

W trakcie sesji otwieram się na informacje przychodzące z pola, poruszam się w jej trakcie po kronikach Akaszy, wyciągając dla klienta najlepsze możliwe w danej sytuacji rozwiązania. Niejednokrotnie dostrzegam kilka możliwych ścieżek prowadzących do rozwiązania problemu. Dokonuję więc wyboru najkorzystniejszego dla klienta, kierując się domeną Twoje szczęście jest moim szczęściem. Czasem jest to nauka, czasem jedno zdanie, które później okazuje się kluczowe w rozwiązaniu jego problemu. Rozpoczynając sesję z klientem, nie mam ani planu ani gotowego scenariusza. Nie poruszam się po utartych ścieżkach. Otwieram się na pole a ono otwiera przede mną każdą możliwą wiedzę, z której w trakcie sesji korzystam. 

Dlaczego hipnoza regresyjna CMF jest skuteczniejsza niż klasyczna terapia hipnozą regresyjną u hipnoterapeuty?

Po wielu latach praktyk, doświadczeń i poszukiwań, poruszając się po wielowymiarowym świecie, umierając i rodząc się na nowo, doszłam do wniosku, iż metody uzdrawiania jakie poznałam, za każdym razem okazywały się niepełne. Tak jakby często nie obejmowały złożoności problemu poszczególnych klientów. Hipnoza Regresyjna metodą CMF nie jest typową hipnozą regresyjną, choć jeśli jest taka potrzeba udajemy się do innych wcieleń, które mają bezpośredni wpływ na to co dzieje się w życiu klienta. Nadrzędnym celem w mojej pracy z klientami jest szybkie osiągnięcie efektu. Buntuję się przed długotrwałym procesom terapeutycznym. Dlatego w taki sposób dobieram metodę pracy, aby cel klienta został osiągnięty błyskawicznie.  Odnajdujemy powody, dla których klient zdecydował się na takie a nie inne warunki w życiu. Ponadto używanie narzędzia jakim jest hipnoza regresyjna, daje nam możliwość odbycia podróży do miejsca, w którym decyduje się o teraźniejszym wcieleniu człowieka. Telepata wchodzi w stan głębokiej medytacji, ma możliwość poruszania się w czasie i przestrzeni, jeśli tego    wymaga rozwiązanie danego problemu. W trakcie sesji czasem odkrywamy różnego rodzaju istoty, które w mniejszym lub większym stopniu korzystają bezpośrednio z naszej niekorzystnej sytuacji lub złego samopoczucia. 

Hipnoza Regresyjna metodą CMF to również coś o wiele więcej, to za każdym razem wspaniała i niepowtarzalna podróż. Mamy możliwość poruszania się w świecie najmniejszych cząstek takich jak molekuły, kwanty czy komórki ludzkie, w których dokonujemy zmian, aby za chwilę podróżować w makro świecie. Przemierzając odległe galaktyki, aby móc znaleźć się na planecie, na której jeszcze żaden człowiek nie postawił nogi. Możliwość pracy hipnozą regresyjną metodą CMF, to jedno z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu. W trakcie sesji, zaginamy czasoprzestrzeń podróżując i dokonując zmian w różnych liniach czasowych. Zmieniamy przez to naszym klientom zapisy w polu morficznym co powoduje inne spojrzenie na rzeczywistość i otaczający świat. Mamy możliwość usuwania kodów, tak zwanych programów w podświadomości (aktywne traumy), które poprzez swoją aktywność uruchamiają wiele powtarzających się niekorzystnych dla klienta doświadczeń. Spotykamy w swoich podróżach wiedźmy, myślokształty, istoty z innych wymiarów. Czasem rozmawiamy z przewodnikami duchowymi, mistrzami duchowymi, aniołami. Kiedy zachodzi taka potrzeba komunikujemy się z nadświadomością jak również z ciałem subtelnym z duszą klienta. Często to ona jest jedyną częścią człowieka, która jest gotowa na absolutną szczerość i pozwala uświadomić sobie to, co w umyśle nieuświadomione. W trakcie sesji, klient może zobaczyć co dzieje się z nami po śmierci i porozmawiać z ukochaną osobą, która już odeszła. Zobaczyć, co sie z nią w danym momencie dzieje, zrozumieć bolesne doświadczenie pożegnania. Porozmawiać ostatni raz, by móc pojąć rozstanie i z większym zrozumieniem swojej sytuacji kontynuować dalszą drogę zwaną życiem.

Na co pomaga hipnoza regresyjna CMF?

Dzięki sesji hipnozy regresyjnej metodą CMF, możemy rozwiązać przyczynę realnych problemów występujących w naszym życiu poprzez:

 • Pozbycie się pasożytów i usunięcie wampirów energetycznych
 • Rozwiązanie niekorzystnych umów między reinkarnacyjnych, zawartych przed obecnym wcieleniem
 • Oczyszczenie domu z bytów i istot z innych wymiarów
 • Odprowadzenie umarłych, przebywających w otoczeniu żywych
 • Zmianę niekorzystnych wydarzeń z poprzednich wcieleń, które mogą mieć wpływ na problemy w obecnym życiu.
 • Usunięcie traum i blokad uaktywniających się, związanych z danym problemem 

.

Efekty sesji Hipnozy regresyjnej metodą CMF

Zmiany jakie dokonują się po sesji powinny zostać energetycznie nienaruszone. Dlatego zalecam, aby przynajmniej dwa miesiące nie brać udziału w żadnych warsztatach związanych z rozwojem duchowym. Ponadto, nie uczestniczyć również we wszelkiego rodzaju rytuałach duchowych. Sfera energetyczna jakiej dotykamy potrzebuje czasu, aby odnaleźć się na nowych warunkach. Zdarza się, że nowa jakość życia przychodzi zaraz po sesji i klient natychmiast odczuwa różnicę. Jednak bywa również, że na zmiany będziemy musieli jakiś czas poczekać. Jest to uzależnione przede wszystkim od predyspozycji klienta.

Najczęściej spotykane problemy i dolegliwości, które rozwiązuje podczas sesji:

 • Nieuzasadnione problemy finansowe
 • Zaburzenia na tle nerwowym 
 • Blokady w rozwoju duchowym 
 • Problemy w związkach 
 • Problemy zdrowotne 
 • Stany depresyjne
 • Brak spełnienia zawodowego
 • Uzależnienia
.

Hipnoza regresyjna a zagrożenie duchowe

W metodzie CMF, korzystając z narzędzi takich jak hipnoza regresyjna, przemierzamy czas i przestrzeń, udając się do poprzednich wcieleń klienta. Czasami to właśnie tam znajduje się przyczyna jego obecnego problemu. Z racji tego, że telepata wchodzi w stan hipnozy i znajduje się w polu podświadomości klienta, wie, jak sobie radzić w każdej sytuacji, gdyż został do tego odpowiednio przeszkolony. Klient będąc obserwatorem sesji, jest w pełni bezpieczny.

Hipnoza regresyjna – kontakt w sprawie sesji online

Aby umówić się na sesje należy przejść do zakładki REZERWACJA SESJI, a następnie postępować zgodnie z zawartą tam instrukcją. Sesje hipnozy regresyjnej z telepatą odbywają się online – przez Internet, dzięki czemu odległość nie ma znaczenia. 

Zapisy sesji hipnozy regresyjnej CMF dostępne na YouTube

Jeżeli jesteś zainteresowany sesją, ale wciąż nie jesteś przekonany do słuszności swojego wyboru, zobacz fragmenty zapisów sesji hipnozy regresyjnej dostępne na moim kanale na YouTube

Jak przebiega sesja hipnozy regresyjnej przez internet?

 • Sesja odbywa się poprzez aplikację Skype.
 • Potrzebujesz jedynie połączenia z Internetem.
 • Czas sesji wraz z wywiadem trwa około 1,5 godziny. W tym czasie należy zapewnić sobie spokój tak aby nikt nie przeszkadzał Ci w trakcie jej trwania.
 • Sesja jest w całości nagrywana poprzez aplikacje Skype w trakcie jej trwania i po jej zakończeniu możesz ją zapisać na swoim komputerze
 • Prowadzę sesje z pomocą telepaty, który wchodzi w hipnozę dla Ciebie. Jesteś na bieżąco świadkiem wydarzeń relacjonowanych przez telepatę.
  W trakcie jednej sesji, w zależności od ich złożoności, możemy rozwiązać do 6 różnych problemów.

Ponieważ uważam Hipnozę Regresyjną metodą CMF za niezwykle skuteczną co potwierdzają również moi klienci, postanowiłam podzielić się nią ze światem. Stworzyłam Akademię CMF, która umożliwi innym niesienie pomocy, dzięki metodzie CMF. Cykl szkoleń rozpoczyna się od warsztatów „Oczyszczanie i zabezpieczenia w świecie energii”. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu w tej sprawie na adres warsztaty@karinaabraham.pl

Poznaj opinie o hipnozie regresyjnej metodą CMF

.

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedź:
Tak, metoda jest bezpieczna. Za Klienta w stan hipnotyczny wchodzi doświadczony telepata.

Odpowiedź: Poruszając się w przestrzeniach astralnych można znaleźć się w różnych miejscach, niekoniecznie bezpiecznych. Pracując z doświadczonym telepatą, mam pewność, że w razie, gdyby Internet zawiódł, telepata jest w stanie wrócić bezpiecznie z przestrzeni, w której się znajduje.  

Odpowiedź: Tak, istnieje możliwość poznania swoich poprzednich wcieleń.

Odpowiedź: Tak, istnieje taka możliwość.  

Odpowiedź: Do spotkania należy przygotować punkty referencyjne oraz zadbać o dobre połączenie na Skype.  

Koszt sesji hipnozy regresyjnej CMF – 1200 zł

Pełny i aktualny cennik znajdziesz na stronie: https://karinaabraham.pl/rezerwacja/

CMF Hipnoza Regresyjna, co to jest? Jak
to działa? Wywiad z Karina Abraham