Jasnowidzenie, jasnosłyszenie i jasnoczucie

Szyszynka czyli trzecie oko, jest niezbędna do osiągnięcia świadomości. Można powiedzieć, że jest to centrum psychicznej świadomości. Platon, Kartezjusz i wielu innych wierzyło, że szyszynka jest siedzibą duszy. Gruczoł ten znajduje się w naszym mózgu, odpowiada nie tylko za produkcję melatoniny i DMT, ale jest kluczem do otrzymania więzi z naszym ciałem, duszą i wewnętrzną boskością.

Trzecie oko umiejscowione jest nad nosem, pomiędzy brwiami. W Egipcie trzecie oko reprezentuje Oko Horusa, w hinduizmie i buddyzmie szóstą czakrę nazwaną ajna. Poprzez aktywację i otwarcie trzeciego oka, będziesz miał dostęp do wyższych wymiarów podświadomości.

Od czasów starożytnych wiele kultur i tajnych stowarzyszeń posiadało tajną wiedzę o tym, jak otworzyć trzecie oko. Dzisiaj ta wiedza dostępna będzie dla Ciebie.

Dzięki warsztatom i praktycznym ćwiczeniom, otworzysz się na widzenie pozazmysłowe, będziesz miał dostęp do widzenia równoległych światów, otworzysz sobie dostęp do nieograniczonego pola informacji, bez względu na czas i przestrzeń. Twoja podświadomość skrywa ogromną wiedzę na Twój temat, abyś mógł z niej skorzystać, przede wszystkim musisz posiąść wiedzę i nauczyć się otwierać trzecie oko, aktywować szyszynkę. Poznasz narzędzia rozwoju duchowego, i odkryjesz zdolności parapsychiczne, obudzisz szósty zmysł. Odbędziesz praktykę i poznasz techniki które pozwolą Ci odkryć tajniki jasnowidzenia, jasnosłyszenia czy jasnoczucia.

Masz problem z widzeniem w świecie duchowym? Nie masz zaufania do swojej intuicji, lub brakuje Ci dostępu do niej? Masz wrażenie, że nie masz dostępu do swojej podświadomości i obrazów w niej zapisanych?

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś tak, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Zapraszam Cię w podróż do Twojego
wnętrza, w podróż bez jakichkolwiek ograniczeń.

Magia i szamanizm

Pamiętam, jak byłam małą dziewczynką i po przeczytaniu baśni, w której była mowa o czarownicach, wróżkach, elfach i złych czarodziejach, patrzyłam na swój zwyczajny, otaczający mnie świat i jakaś tęsknota budziła się w moim sercu. Teraz kiedy jestem dorosła okazuje się, że nasz świat również jest zaczarowany i działają w nim moce i magia, o której marzyłam jako dziecko. Do tego jednak, aby go ujrzeć i poznać, potrzebny jest wolny umysł, odrzucenie starych schematów myślowych, wiara w samego siebie. Moim marzeniem jest abyście poprzez uczestnictwo w tych warsztatach, mogli w swoim codziennym życiu odnaleźć choć odrobinę magii. Uważam, iż jest nam ona bardzo potrzebna, nie tylko aby poznać jej tajniki i wykorzystać je z korzyścią dla siebie, ale również, aby stale poszerzać swoją świadomość.

Będę zaszczycona Waszą obecnością podczas organizowanych przeze mnie warsztatów dotyczących magii i szamanizmu. Postaram się Wam przybliżyć ten wspaniały, zaczarowany świat, jaki było mi dane poznać. Odwiedzimy zaczarowane światy elfów, gnomów, entów i wróżek. Otworzymy bramę, tak zwane trzecie oko, do możliwości jakim jest jasnowidzenie. W trakcie warsztatów zdobędziecie magiczną wiedzę, odbędziecie potrzebną praktykę, oraz mam nadzieję, że spędzimy wspólnie wspaniały czas, który pozostanie na zawsze w Naszej pamięci. Zapraszam Cię w świat magii. Czym jest magia? To nic innego jak możliwość poprzez intencję, dokonywania zmian w materialnym świecie. Zmiany jakie dokonujemy w przestrzeni energii, odbija się echem zmian na poziomie materii, czyli w naszym codziennym życiu.

Dzień 1

Święty Gaj Odbędziesz praktykę w Świętym Gaju, dzięki czemu przypomnisz sobie kim byłeś. Zaczarowane stuletnie dęby pomogą Ci sprawdzić co wstrzymuje Cię od całkowitej realizacji planów i spełnienia w życiu.
Gaja, matka ziemia Poznasz metodę, dzięki której w ekspresowym tempie z pomocą Gai uzdrowisz nękający Cię w danej chwili problem emocjonalny.
Zwierzę mocy Pomogę Ci odkryć Twoje zwierzę mocy. Nauczysz się wykorzystywać tą praktykę w razie zagrożenia w świecie energii.
Odwiedziny krainy elfów W trakcie medytacji, odbędziesz podróż do krainy elfów.

Dzień 2

Miejsce Mocy Odwiedzimy Miejsce Mocy w Puszczy Białowieskiej– wejdziemy w kontakt z istotami, które od tysięcy lat zamieszkują to miejsce, Nauczę Cię w jaki sposób wejść w kontakt z tymi istotami. Wtedy będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
Kraina gnomów. Odwiedzimy krainę gnomów
Tworzenie laleczki Voodoo Nauczę Cię i pomogę stworzyć Twoją osobistą laleczkę VooDoo. Poprzez, którą będziesz mógł odprawiać rytuały białej magii a w ten sposób pomagać sobie jak również innym. To potężna pradawna praktyka pomoże Ci również zabezpieczać się w świecie energii.
Rytuał świętego ognia Święty ogień i taniec dla żywiołów sprawią, iż odnowisz kontakt z tymi wspaniałymi istotami, które w idealny sposób mogą pomagać tak w ochronie w świecie energii jak również w realizacji własnych życiowych celów.

Dzień 3

Autorytety Pobranie najważniejszego dla Ciebie atrybutu od autorytetu. Słodka tajemnica
Czapka niewidka W trakcie specjalnej medytacji, udasz się do zaczarowanej krainy, w trakcie tej podróży stworzysz czapkę niewidkę. Pomoże Ci ona bezpiecznie eksplorować światy astralne w trakcie medytacji lub snu.

Informacje dotyczące ceny warsztatów

Koszt warsztatu: 2600 zł

Do ceny warsztatu należy doliczyć koszt noclegu i wyżywienia.

s

Informacje dotyczące zakupu warsztatów:

Aby wziąć udział w warsztatach należy wpłacić zadatek w wysokości 1000 zł na konto:

Irys Sp. z o. o.
Ul. Krakowska 26
32-080 Zabierzów

Nr. Konta 

59105014451000009030540000
Dla przelewów z zagranicy: 
IBAN PL​59105014451000009030540000
BIC (dawny Swift) INGBPLPW 

Adres banku: 

ING Bank Śląski Ul. Sokolska 32, 
40-086 Katowice  

Przelew należy zrobić z dopiskiem: imię i nazwisko oraz tytuł warsztatów i ich data. Następnie, do trzech dni wyślij nam na adres:  warsztaty@karinaabraham.pl 
potwierdzenie przelewu, jest to warunek konieczny, aby wziąć udział w warsztatach. Reszta należności będzie pobierana na miejscu.