Dwupunkt kwantowy

Za początek metody dwupunktu kwantowego uznaje się współpracę dwóch lekarzy z USA – Franka Kinslowa i Richarda Beretta. Kiedy pojawili się w Europie w 2009 r. – to Niemcy stały się krajem, w którym zaczęli ją rozpowszechniać.
Podobno jednak historia tej metody ma korzenie znacznie głębiej i sięga do czasów hawajskich szamanów.

Geneza nazwy

Jeden z lekarzy, którzy zapoczątkowali tę metodę w Europie – Richard Berret, podczas swoich sesji chiromancji (był chiropraktykiem) przykładał pacjentowi podczas intencji uzdrawiania dłonie w wybranych punktach ciała. Podczas sesji został zachowany dotyk, który przekładał się na wymianę energii. Swoje obserwacje i analizy doświadczeń zawarł w swojej książce „Matryca energetyczna. Innowacyjne uzdrowienie”.

Po 10 latach od czasu odkrycia Rucharda Beretta, inny lekarz dr Frank Kinslow stał się twórcą tzw.  metody synchronizacji kwantowej. Polegała ona na połączeniu zasad fizyki kwantowej z regułami wschodniej medytacji. Odkrycia obu lekarzy zostały połączone i tak powstała metoda dwupunktu kwantowego.

Serce czy mózg?

Odwieczne pytanie przy wielu życiowych rozterkach czy dylematach to pytanie, czy działać, jak podpowiada serce, czy umysł…?

Człowiek z jednej strony zakłada (bazując na lewej półkuli mózgu która odpowiada za logiczne myślenie) że będzie postępował rozsądnie i z korzyścią dla siebie. Gdzieś jednak głęboko wie, że działając z pola serca osiągnie więcej, podświadomie chce postąpić inaczej niż zakłada tzw. „zdrowy rozsądek”

Kiedy potrafi zapanować nad strachem, lękiem, obawą to zaczyna kreować swoją rzeczywistość, która jest odzwierciedleniem jego stanu ducha. Sam staje się kreatorem swojego otoczenia i tego co do niego wraca i czym się zaczyna otaczać.

Matryca wszechwiedzy

Matryca to siatka energetyczna która jest doskonałym polem wszechwiedzy. Stosując dwupunkt kwantowy można połączyć się z nią połączyć.

W metodzie dwupunktu po dotarciu do energetycznego pola kwantowego możemy transformować wszystko co niekorzystne w naszym życiu i zmienić zapis w matrycy energetycznej w której zawarte są wszystkie informacje o nas. Tylko kiedy wchodzimy w tzw. „pole serca” możemy nawiązać kontakt z tą matrycą. Możemy dokonać w tym zapisie zmian na te korzystne dla nas.

Zobacz również czym jest i jak działa hipnoza regresyjna metodą CMF

Korzyści z zastosowania dwupunktu

Korzyści z zastosowania metody dwupunktu są wielowymiarowe i przekładające się realnie na życie i rzeczywistość, która nas otacza.

Są to np.: poprawa samopoczucia psychicznego, która od razu wpływa na ciało fizyczne. Zmiana nawyków, które są dla nas niekorzystne, możliwość zerwania z nałogami, naprawa relacji z bliskimi, pożegnanie z trudną przeszłością, która ma negatywny wpływ na teraźniejszość. Zmiany są odczuwalne również z sferze materialnej – w tym finansowej, biznesowej.

Możliwe są również zmiany u zwierząt, roślin i wszystkich istot, które się znajdują w polu kwantowym. Metoda ta pomaga uzdrowić nie tylko duszę, ale i ciało. Połączenie z sercem otwiera życie na nowe możliwości.