Trójka z Jedynką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Siła podobieństw.

To połączenie dwóch podobnych osobowości. Obie cenią sobie wygodę, luksus i komfort. Mają podobne oczekiwania do związku i poziomu życia. Energetycznie „nadają” na tych samych falach. Mocne numery, które mogą się wzajemnie wspierać i czerpać wiele radości z tej relacji.

Jedynka w związkach więcej informacji.

Trójka z Dwójką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Uzupełnienie

Dwie różne osobowości, mające jednak dużą szansę na udany związek. Trójka to osoba wygodna, ceniąca sobie luksus, ale też pragnąca spokoju i stabilizacji. Tę stabilizację (głównie w sferze uczuciowej) może zapewnić jej w związku właśnie Dwójka. Uzupełniają się wzajemnie, dając sobie to czego potrzebują. Ważna jest w tym połączeniu harmonia i wzajemny szacunek, tak aby Dwójka nie czuła się wykorzystywana.

Zobacz jaka jest dwójka w związkach

Trójka z Trójką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Pełna harmonia

Bardzo podobne osobowości, które mają bardzo podobne oczekiwania zarówno do związku jak i partnerstwa. Obie cenią komfort, kochają być w centrum uwagi i są niezwykle towarzyskie. Związek ma szansę być ciekawą i dającą zadowolenie obu stronom relację. Podobna energia i zamiłowania mogą tylko cementować udane życie.

Tutaj znajdziesz więcej o numerologii partnerskiej

Trójka z Czwórką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Trudne nie znaczy niemożliwe

To jest trudne połączenie. Zupełnie inne oczekiwania od życia i związku. Z jednej strony materializm i chęć używania życia Trójki, z drugiej strony chęć stabilizacji i spokoju Czwórki. Związek ma szansę powodzenia tylko w przypadku dużej pracy nad nim. Wzajemny szacunek do partnera, pójście na ustępstwa i tolerancja – mogą spowodować, że dadzą radę iść razem przez życie

Trójka z Piątką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Wspólna energia

Te dwie liczby łączy bardzo podobna energia. Zdecydowanie dużo więcej je łączy niż dzieli w wielu dziedzinach życia. Podejście do spraw materialnych, chęć przeżywania przygód, towarzyskość, wspólne pasje i zainteresowania – mogą być ważnym i całkiem trwałym fundamentem dla udanego związku.

Trójka z Szóstką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Uzupełnienie i wartość dodatnia

To związek uzupełniający się wzajemnie. Energia i żywiołowość Trójki uzupełnią spokój i stabilizację Szóstki. Te dwie osobowości są od siebie różne, ale różnice nie są w sprzeczności negatywnej. Dają sobie nic nie ujmując wzajemnie. Połączenie Trójki z Szóstką ma bardzo duże szanse na trwały i szczęśliwy związek.

Trójka z Siódemką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Różne światy

Zupełnie inna energia i „inny świat”. Z jednej strony introwertyczna Siódemka z cechami samotnika, z drugiej strony energiczna i przebojowa Trójka kochająca towarzystwo. Bardzo trudno byłoby wypracować kompromis pomiędzy tak różnymi osobowościami. Wiadomo jednak, że dla miłości można poświęcić wiele – więc każdy związek można próbować budować – mimo tak rozległych różnic. Na pewno wymagałoby to wielu wyrzeczeń, ale jak wiemy nie ma rzeczy niemożliwych.

Trójka z Ósemką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Podobieństwa się przyciągają

Związek bardzo podobnych osobowości, które łączy przede wszystkim podejście do wierności, zasadniczość i wizja trwałości. Opierają swoją egzystencję poza sferą emocjonalną, również na sferze materialnej – która jest dla nich równie ważna. Podobna energia, oczekiwania i podejście do życia łączą je i sprawiają, że mają duże szanse na stworzenie szczęśliwego i trwałego związku.

Zobacz również czym jest i jak działa hipnoza regresyjna metodą CMF

Trójka z Dziewiątką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Sztuka kompromisu

Widoczne są w tym połączeniu różnice w podejściu do sfery materialnej: Dziewiątka to altruista, który nie przywiązuje wagi do dóbr materialnych, Trójka zaś skupiona jest na zapewnieniu przede wszystkim komfortu i wygodnego życia. Potrafi dzielić się sukcesem, ale raczej z najbliższymi niż z ogółem. Związek ma szansę powodzenia, ale wymaga wypracowania kompromisu i ustępstw z obydwu stron.