Dwójka z Jedynką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Duża lekcja kompromisu.

Dopasowanie może być trudne. Mocna Jedynka może chcieć dominować nad spolegliwą i uległą Dwójką. Potrzebny będzie kompromis i „odpuszczenie” – głównie po stronie Jedynki. Może ona na tym dużo zyskać i czerpać z tego związku spokój i poczucie bezpieczeństwa. Dwójka dąży do ugody i lubi działać w „parach”. Związek choć może się wydawać trudny na początku może stać się mocnym i stabilnym fundamentem dla udanego pożycia.

Jedynka w związkach więcej informacji.

Dwójka z Dwójką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Para do pary

To niemal idealne połączenie. Pełna harmonia, zrozumienie i uzupełnienie. Podobne oczekiwania i potrzeby, które są w pełni akceptowane. Dwójki kochają pary, bez drugiego człowieka są niekompletne, samotne i niepełne. Idealnie, gdy trafiają na drugą Dwójkę, bo rozumieją się jak z nikim. Jedyną trudnością, na którą mogą napotkać jest chęć dominacji przy własnych poglądach. Mogą za wszelką cenę starać się przekonywać partnera do swoich racji. Na szczęście takt i elegancja biorą w efekcie górę i poważniejsze spory raczej im nie grożą.

Dwójka z Trójką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Energia i harmonia

Bardzo dobre połączenie. Żywiołowość i energiczność Trójki uzupełniają spokój i wrażliwość Dwójki. Dają sobie wiele radości i bodźców do przeżywania w pełni swojego szczęścia. Cieszą się sobą dając sobie to czego nawzajem potrzebują. Dwójka wprowadza spokój i stabilizację z życiu dynamicznej Trójki. Ten związek ma bardzo duże szanse powodzenia i stania się jednym na całe życie.

Zobacz jaka jest trójka w związkach

Dwójka z Czwórką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Parzyście znaczy razem

To połączenie gwarantuje stabilizację i szczęście domowego ogniska. Obie liczby stawiają na rodzinę, partnerstwo, bezpieczeństwo. Występuje tu niezwykła nić porozumienia w sferze materialnej (dobra wspólne) oraz rodzinnej. Dwójka pragnie domu a Czwórka zapewnia dom i stabilizacje. Jedynym zagrożeniem może być rozbieżność z temperamencie, okazywaniu uczuć. Dwójka potrzebuje uwagi, natomiast Czwórka nie jest skora do okazywania uczuć.

Tutaj znajdziesz więcej o numerologii partnerskiej

Dwójka z Piątką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Wolność czy stabilizacja

To połączenie jest trudne. Piątka to „wolny ptak” który do pełni szczęścia potrzebuje swobody i przestrzeni. Dwójka to zupełne przeciwieństwo. Jej domeną jest stabilizacja, partnerstwo na każdym poziomie, współpraca „jeden do jeden”. Aby Dwójka była w pełni szczęśliwa potrzebuje partnera do pary. Niestety Piątka może nie podołać wymaganiom i potrzeby Dwójki może odebrać jak osaczanie i chęć zdominowania. Musi zadziałać mocna chemia by ta para miała szansę na udany związek.

Dwójka z Szóstką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Rodzinnie i stabilnie

Obie liczby są bardzo rodzinne i stabilizacja jest dla nich ważna. Szóstka wiedzie prym w rodzinie a Dwójka zapewnia jej miłość i akceptację. Muszą jednak uważać na własne potrzeby by nie narzucać sobie nawzajem swojej wizji związku. Szóstka pragnie pełnej akceptacji i uwagi, Dwójka natomiast jest wysoce wrażliwe. Ważne jest by znaleźć balans w okazywaniu sobie uczuć.

Dwójka z Siódemką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Samotność i związek

Siódemka to samotnik, Dwójka to urodzona „para”. Czy taki związek ma prawo się udać? Tylko pod warunkiem, że zostaną ustalone pewne reguły. Przestrzeń dla Siódemki na jej własny „świat” i akceptacja Dwójki na przestrzeń dla partnera. Dwójka musi wypełnić sobie czas z korzyścią dla siebie i nie obarczać Siódemki brakiem zainteresowania swoją osobą. Duży szacunek, zrozumienie i empatia są podstawą by związek tych dwóch liczb miał szansę powodzenia.

Zobacz również czym jest i jak działa hipnoza regresyjna metodą CMF

Dwójka z Ósemką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Stabilizacja i dom

To połączenie ma szansę być szczęśliwym związkiem. Ósemka to liczba sukcesu, pieniędzy, zaradna i kreatywna. Klasyczny przykład „zarabiającego” partnera na dom i rodzinę – którego ostoją jest Dwójka. Idealne połączenie, które jednak niesie za sobą zagrożenie, że Dwójka może zostać niedoceniona za swój trud w budowanie gniazda rodzinnego. Powinny zostać jasno określone role na które zgadzają się oboje i z których czerpią jak największą radość. To połączenie ma duży potencjał i mocne stabilne podstawy.

Dwójka z Dziewiątką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Wzajemna opieka i pomoc

Obie liczby cechuje opiekuńczość, empatia i chęć pomocy. Mogą stać się dla siebie nawzajem oparciem i zbudować piękną, mocną relację. Muszą jednak uważać by koncentracja uwagi na partnerze nie przerodziła się w zaborczość i nadopiekuńczość. Większe zagrożenie płynie ze strony Dwójki, która domaga się atencji i skupienia uwagi na sobie, natomiast Dziewiątka patrzy na świat ogólnie nie skupiając się na jednostce.

Zobacz również czym jest i jak działa hipnoza regresyjna metodą CMF