Jedynka z Jedynką.

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Mieszanka wybuchowa.

To bardzo trudne połączenie, wręcz niewskazane. Jedynka to cyfra mocna która lubi dominować. Starcie dwóch tak podobnych do siebie cyfr z typowymi cechami charakteru dla przywódców : determinacja, ambicja, upór – wróży znikome szanse powodzenia. Jeśli jednak znajdą wspólne kompromisy – choćby na polu zainteresowań czy pasji – to związek może się udać, a do tego być całkiem ciekawy. Warto pamiętać o tłumieniu emocji (szczególnie tych negatywnych) i nie pozwalać sobie na porywczość.

Jedynka z Dwójką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Uzupełnienie

Jedynka to mocna, stanowcza i pewna siebie cyfra która w połączeniu ze spokojną i spolegliwą dwójką może stanowić super układ. Bazując na wspólnych cechach takich jak wierność, stałość czy odpowiedzialność – mogą stworzyć mocne podwaliny udanego i szczęśliwego związku.

Zobacz jaka jest dwójka w związkach

Jedynka z Trójką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Może być wesoło.

Jedynka jako mocna indywidualna cyfra, może mieć kłopot z kompromisem czy „odpuszczaniem” w konfliktowych sytuacjach. Trójka należy do cyfr wesoło usposobionych, optymistycznych. Gdy w związku pojawią się „tarcia” jest szansa że Trójka swoim usposobieniem rozładuje napięcie. Związek tych dwóch cyfr ma szansę stać się trwałym i szczęśliwym torem na życie, pod warunkiem ze Trójka znajdzie „klucz do Jedynki”

Zobacz jaka jest trójka w związkach

Jedynka z Czwórką.

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Siła i spokój

Te dwie cyfry to przeciwieństwa. Jedynka dynamiczna, ambitna i kreatywna, Czwórka uporządkowana i zapobiegliwa. Idąc na wiele ustępstw są w stanie stworzyć związek, ale okupiony dużym kompromisem z obu stron. Z jednej strony cyfra mocna i silna z drugiej spokojna i uczuciowa. Jest szansa że stworzą harmonijny, stabilny związek.

Jedynka z Piątką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Ciekawa podróż

Obie cyfry kochają podróże, przygody, wygodne życie. Mają duże szanse na stworzenie ciekawego i kreatywnego związku. Warunkiem jest aby każda z nich miała swoją przestrzeń, którą tak bardzo ceni. Obie lubią wolność i niezależność, ważne jest by żadna z nich nie chciała zdominować drugiej osoby.

Tutaj znajdziesz więcej o numerologii partnerskiej

Jedynka z Szóstką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Pełna harmonia

Te dwie cyfry wspaniale się uzupełniają. Obie cenią sobie wygodę, luksus i komfort. Będą się wspierać w osiąganiu przyjemności i zadowolenia. Szóstka potrzebuje atencji którą może dostać od Jedynki. Ta czuje się przy Szóstce ważna i potrzebna. Nawzajem dają sobie to czego potrzebują. Mają szansę na wspaniały związek na całe życie.

Jedynka z Siódemką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Wzajemna nauka

Obie cyfry wyróżniają się ciekawością i zamiłowaniem do zdobywania wiedzy. Filozoficzna Siódemka może wzbogacić duchowo Jedynkę która jest „zadaniowa” i ambitna. Jedynka powinna odpuścić zapędy przywódcze a Siódemka powinna bardziej się „otworzyć”. Te dwie cyfry mają szansę wieść ciekawe i pasjonujące życie.

Zobacz również czym jest i jak działa hipnoza regresyjna metodą CMF

Jedynka z Ósemką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Potęga i siła

Te dwie cyfry to wyjątkowe mocne osobowości. Obie ambitne o cechach przywódczych. Ich połączenie może wzmocnić każdą z nich nie odbierając nic drugiej. Jeśli uda im się pohamować zapędy przywódcze i chęć dominacji, stworzą silny związek oparty na wzajemnym wsparciu.

Jedynka z Dziewiątką

Co mówi o tym połączeniu numerologia? Przeciwieństwa się przyciągają

Można określić je jednym słowem: przeciwieństwa. Ambitna, energiczna i pomysłowa Jedynka w zestawieniu ze spokojną, wrażliwą i uczynną Dziewiątką – czy mają szansę na związek? Będzie to trudne, ale przeciwieństwa podobno się przyciągają… Potrzebna jest duża ilość kompromisu, dobrej woli i zrozumienia. Każda ze stron musi otworzyć się na drugą z pełną świadomością i ustępstwami które mogą przynieść wiele korzyści.