Szaraki, znane również jako „szare istoty”, to jedno z najbardziej kontrowersyjnych zagadnień związanych z tematyką kosmiczną. Według różnych relacji i doniesień, szaraki to obce istoty (kosmici) pochodzące z innych planet, które miały kontakt z ludzkością.

Szaraki, goście czy najeźdźcy?

Szarakami nazywane są istoty pozaziemskie, które odwiedzają (bądź bytują z nami) naszą planetę. W kulturze masowej nazywane są potocznie ufoludkami, kosmitami itp. Istnieją teorie, które mówią, że Szaraki „współpracują” z Reptylianami, uprowadzając ludzi.

Niektórzy twierdzą, że są obserwowani przez lata, prowadzą eksperymenty na ludziach, a nawet utrzymują tajne porozumienie z rządami. Jednak brak jednoznacznych dowodów i naukowych badań sprawia, że temat szaraków nadal pozostaje w sferze spekulacji i kontrowersji.

Nazwa

Ich nazwa pochodzi od koloru zabarwienia ich ciał, które są szare. W relacjach ludzi, którzy mieli z nimi styczność pojawiają się głosy, że to nie kolor skóry jest szary a kombinezony które mają na sobie.

Pochodzenie szaraków

Często spekuluje się, że Szaraki mogą być przybyszami z innych planet. Za najbardziej prawdopodobny jako ich macierzysty układ gwiezdny wskazywany jest układ Zeta Reculi znajdujący się w gwiazdozbiorze Sieci. Geneza tej teorii wzięła się od historii uprowadzenia amerykańskiego małżeństwa Barneya i Betty Hillów przez UFO w latach 60. XX wieku. Mieli oni zobaczyć na pokładzie statku kosmicznego mapę gwiezdną która po analizie wskazywała właśnie na ten układ jako miejsce docelowe porywaczy.

Wygląd szaraków

Szaraki najczęściej opisywane jako istoty niewysokiego wzrostu – ok. 120-150 cm. Mają dużą, nieproporcjonalną do reszty ciała głowę, duże czarne oczy pozbawione źrenic i powiek, ich dłonie są czteropalczaste i pozbawione kciuka.

UFO w kulturze

Kosmici z systemu Zeta Rebuli pojawili się w kultowym serialu „Z Archiwum X” oraz „Gwiezdna eskadra”. Bohaterowie filmu „Obcy – ósmy pasażer Nostromo” właśnie w układzie Zeta Reticuli napotykają tytułowego Obcego.

Zobacz też: Kim są Reptylianie

Stanowisko władz

Były minister Kanady Paul Hellyer podczas radiowego wywiadu stwierdził, że istnieje tzw. „tajny rząd światowy”, który współpracuje z Obcymi po to by ograniczyć ludziom dostęp do nowych technologii i wolnej energii. Elity rządzące światem kontrolują państwa by mieć nad nimi władzę i kreować rzeczywistość, w której funkcjonuje obywatel.

Amerykańscy prezydenci kolejno odmawiali komentarzy na temat potwierdzenia informacji o UFO i słynnej „Strefy 51”. W USA znajduje się słynna amerykańska baza wojskowa, zbudowana w roku 1955. Znajduje się w zachodniej części hrabstwa Lincoln na południu stanu Nevada, w Strefie Sił Powietrznych Nellis. Według wielu źródeł znajdują się w niej dowody na istnienie życia poza naszą planetą i obecności przybyszów.

Nietypową obietnicę złożył kandydat na prezydenta USA Senator USA Bernie Sanders. Zobowiązał się on do ujawnienia wszystkich szczegółów dotyczących UFO, jeśli zostanie wybrany na prezydenta. Wniosek nasuwa się więc jeden: jest coś o czym możemy się dowiedzieć.

Zobacz również czym jest i jak działa hipnoza regresyjna metodą CMF

Ciekawostki o szarakach

W czaszce Napoleona Bonaparte naukowcy odkryli obiekt o średnicy 0,5 cala. Sam cesarz twierdził, że został porwany i przetrzymywany przez „obcych” co miało swoje potwierdzenie z faktem jego zniknięcia w 1794 r.

Innym ciekawym przypadkiem są rysunki z płaskowyżu Nazca, które powstały między 900 a 300 rokiem p.n.e. Do dzisiaj ich powstanie nie zostało uzasadnione. Samo ich ułożenie jest niezwykle zagadkowe. Potęguje to fakt, że pełny obraz można zobaczyć jedynie z lotu ptaka, jak więc jest możliwe ich ułożenie z Ziemi przy możliwościach jakimi dysponowali wówczas mieszkańcy z Peru?

Warto wspomnieć również o licznych egipskich hieroglifach, na których znajdują się dziwne latające obiekty, a głowy Faraonów bandażowane są w taki sposób by nadać im podłużny kształt.

W 1977 r. naukowcy z Ohio State University zarejestrowali wyjątkowo czysty dźwięk, który przybył z Kosmosu przebywając drogę 200 mln lat. Do dziś są rejestrowane dźwięki, których pochodzenia nie da się precyzyjne ustalić.

W sieci i można znaleźć tysiące filmów mniej lub bardziej amatorskich na których zarejestrowano obiekty latające. W ostatnim czasie głośny był przypadek nagranej rozmowy amerykańskich pilotów US Navy, którzy opisują położenie i prędkość z jaką porusza się niezidentyfikowany obiekt latający. Amerykańska marynarka oficjalnie potwierdziła autentyczność nagrań. Rzecznik formacji Joe Gradisher potwierdził, że obiekty widoczne w trzech klipach odtajnionego materiału to „niezidentyfikowane zjawiska lotnicze”

Z kim (czym) dzielimy zatem Ziemię?

Nasza konkluzja jest taka, że nie jesteśmy sami na naszej planecie. Dzielimy Ziemię z różnymi istotami nazywanymi np. Szarakami, Reptylianami, Plejadianami i innymi… przybyszami, którzy przybyli z innych planet, z tymi którzy są tu od początku jej istnienia razem z nami, a także z istotami z innych wymiarów, które funkcjonują w świecie duchowym.

Funkcjonujemy w mniejszej lub większej symbiozie, ale trwamy. Pozostaje nam nadzieja, że każdy kontakt między nami a „nimi” pozbawiony jest złych zamiarów czy zagrożenia dla naszego życia tutaj.

Źródła

  • pl.wikipedia.org/wiki/Szaraki

Zobacz również:

  1. Archanioł Michał
  2. Archanioł Samael
  3. Archanioł Tzaphkiel
  4. Archanioł Raziel
  5. Archanioły – Metatron
  6. Hipnoza regresyjna