Reptylianie to wg sumeryjskich przekazów kosmiczne istoty, które przybyły na planetę Ziemia przed około 450 tys. lat temu. Inne nazwy pod którymi funkcjonują reptylianie to gady, saurianie czy jaszczury.

Potrafią one przyjmować postać ludzką i doskonale naśladować ludzi. To co je odróżnia jednak od człowieka to oczy, których źrenice mogą np. niespodziewanie przyjąć kształt podłużny, eliptyczny.

Pochodzenie Reptylian

Jednym z pierwszych twórców teorii o rasie Reptylian był David Vaughan Icke, brytyjski pisarz, który interesował się zjawiskami paranormalnymi o szerokim spectrum. Na skutek jego dociekań powstało wiele teorii spiskowych, między innymi ta o Reptylianach. Według niego przybyli oni z alfa Draconis – konstelacji smoka (ich rodzimą planetę nazywa się Reptilią). Odniesieniem do ich pochodzenia są historie z mitologii sumeryjskiej, hinduskiej, smoki z mitologii chińskiej, legendy Majów, a także znany chrześcijanom gad występujący z Biblii pod postacią mówiącego węża w Księdze Rodzaju.

Reptylian

Iluminanti

Według Davida Vaughana istnieje grupa Iluminati (lub Zakon Iluminantów), która reprezentowana jest przez rasę Reptylian tzw. ludzi jaszczurów. To bardzo mocno osadzona w realiach życia politycznego i społecznego grupa, która kontroluje świat. Posiadają olbrzymie bogactwa, wpływy a przede wszystkim władzę, która jest niezbędna do kontroli rasy ludzkiej.

Zaliczają się do niej najpotężniejsi politycy, właściciele banków, ale także celebryci kultowe gwiazdy popkultury. Ci ostatni poprzez swoją popularność i uwielbienie fanów – mogą manipulować młodymi ludźmi poprzez określone wzorce zachowań i wartości.

Gadzia teoria Credo Mutwy

Znany afrykański szaman Credo Mutwa wielokrotnie podczas wywiadów wspominał o białych Reptylianach. Mówił on o pewnej formie hierarchii, gdzie przedstawiał rasę Draco jako elitę, monarchię Reptylian. Z opisu wynikało, że są to najczęściej albinosi o stożkowych rogach pośrodku czoła, pomiędzy brwiami i czubkiem głowy. Ma to swoje odniesienie do wizerunków starożytnych bogów, którzy przedstawiani są w rogatych okryciach głowy. Credo Mutwa w swoich wypowiedziach wielokrotnie wskazywał na rasy, które rządzą światem, a także na te które żyją wśród nas – począwszy od tzw. Szaraków.

Więcej na temat Credo Mutwy i jego „gadziej teorii” pisaliśmy w artykule: Credo Mutwa

Wygląd

Reptylianie żyją w swojej społeczności hierarchicznie, ich hierarchia przypomina nasze wojsko. Na pewnym poziomie tak zwani generałowie posiadają możliwość samodzielnego myślenia, typowe cechy dla wyższej kasty zarządzającej to wzrost często osiągający ponad 2 metry. Mają zielone oczy z charakterystyczną pionową, wąską źrenicą, wysuniętą szczękę oraz stożkową czaszkę. Skóra pokryta jest łuskami, brak uszu. Choć poruszają się na dwóch nogach z wyprostowanymi plecami, w tylnej części ciała posiadają ogon.

Pod rozporządzeniami tak zwanych generałów, jest wojsko. Oddziały żołnierzy swoim wyglądem bardzo przypominają generałów. Jedyne co ich różni to wzrost oraz postawa. Są trochę mniejsi i nie potrafią zarządzać, ich obowiązkiem jest wykonywanie rozkazów. Mają to robić bezmyślnie oraz bezwzględnie.

Ostatnią grupą społeczności są tak zwani pożeracze. Nie do końca dziś wiadomo w jakim celu została stworzona ostatnia hierarchia, ale osobniki z niej przypominają całkowicie krokodyle żyjące na naszej planecie i ich mózgi podłączone są do tak zwanego mózgu głównego który zawiaduje nimi. Gdyby nie dało się zobaczyć zarządzającego umysłu, moglibyśmy dojść do wniosku, iż te istoty kierują się niczym innym jak tylko instynktem.

Wygląda na to, że energia miłości jest im całkowicie obca i brzydzą się nią. Traktują miłość tak, jak ludzie traktują wirusy. Twierdzą, że uczucia są niebezpiecznym zjawiskiem, którym można się zarazić. Kiedy następuje połączenie z człowiekiem i w jakiś sposób energia miłości rozpala się w piersiach repltyliana, natychmiast zostaje odizolowany od reszty swoich współbraci i trafia do karceru.

Wygląd Reptylian

Zdolności Reptylian

Posiadają oni szereg zdolności nieosiągalnych dla człowieka. Kluczową, by móc funkcjonować w naszym świecie jest zdolność do zmiany w każdego człowieka. Potrafią to zrobić szybko i bardzo skutecznie, wybierając płeć, kolor skóry czy określone cechy.

Są bardzo inteligentni i ich nauka jest prawdopodobnie na dużo wyższym poziomie. Potrafią komunikować się telepatycznie, poruszać się między wymiarami, ale też co jest dla ludzi bardzo niebezpieczne – kontrolować umysł człowieka. O tych umiejętnościach wspominał Max Spiers o którym pisaliśmy w osobnym artykule: Max Spiers nadzwyczajny człowiek

Odpowiedzialność za porwania

Reptylianie wg wielu teorii spiskowych stoją za porwaniami, wpływem na tempo rozwoju technologicznego, manipulacjami w ludzkim DNA. Współpracują z przywódcami państw, a nieczęsto zastępują je własnymi przedstawicielami. Współpracują z tzw. „szarakami” czyli istotami pozaziemskimi – szczególnie w kwestii uprowadzeń ludzi.

Zobacz również czym jest i jak działa hipnoza regresyjna metodą CMF

Cel Reptylian

Można zadać sobie pytanie: „po co tutaj przybyli i czego od nas chcą”? Celem Reptylian jest sam człowiek. Zajęcie naszej planety i zapanowanie nad światem. Czerpią z naszych bogactw naturalnych, rozmnażają się łącząc z ludźmi. Żywią się ludzką energią, szczególnie negatywną. Nie dążą do całkowitej zagłady ludzkości, bo człowiek jest im potrzebny jako niewolnik. Zależy im na ludzkim DNA, które wykorzystują do ulepszenia siebie i dążenia do doskonałości.

Planeta Ziemia jest pełna tajemnic i wiemy o niej tylko tyle, ile Ci, którzy nią rządzą, chcą byśmy wiedzieli. Są jednak ludzie, którzy posiadają dużą większą świadomość i chęć poznania prawdy mimo wszystko. Nie ulegają manipulacji, nie da się nimi sterować, bo wiedzą o zagrożeniach. Walka jednak jest na dzień dzisiejszy nierówna…

Pamiętając o takich ludziach jak Max Spiers, który oddał życie za prawdę należy dążyć przede wszystkim do pełnej świadomości po to, by takie ofiary jak on nie poszły na marne. Choć teorie o Reptilianach nazywane są „spiskowymi” i podważana jest ich wiarygodność to należy pamiętać, że nie każdą prawdę można ogarnąć przeciętnym umysłem i czasami jest ją wygodnej wyprzeć. Trudno byłoby pojąć, że sąsiad, który na co dzień mówi nam „dzień dobry” jest w rzeczywistości gadem, który żywi się naszą energią…

Zobacz również:

Szaraki