Sosna - horoskop Celtycki

Zakres dat jaki obejmuje sosna w horoskopie celtyckim

od 19.02 do 28/29.02 oraz od 24.08 do 02.09

Charakterystyka osób urodzonych pod znakiem sosny

Osoby urodzone pod znakiem Sosny horoskop celtycki charakteryzuje jako te, które wiedzą, czego chcą, aczkolwiek ich wymagania są zazwyczaj większe, niż na to zasługują. Wyróżniają się piękną sylwetką i elegancją oraz umiłowaniem domowego ogniska. Są ludźmi umiejącymi podkreślać swoje walory. Mają dobry smak, co znakomicie ułatwia im gustowne urządzanie własnego domu, w którym lubią gromadzić cenne przedmioty. Wykwintność wnętrza ich siedzib budzi niekłamany podziw, tym bardziej, że najczęściej sami są ich aranżerami. Człowiek – Sosna nie ma w sobie nic z pokory, potrafi planować oraz tworzyć warunki zgodnie ze swoimi potrzebami.

Człowieka – Sosnę cechuje duża odwaga. Przeciwności losu przyjmuje z podniesionym czołem i nie pozwala, aby chwilowe niepowodzenia górowały nad jego wolą i losem. Krocząc do przodu nie boi się podejmować ryzyka. Niezależnie od rodzaju pracy, jaką wykonuje, osiąga w niej dobre wyniki. Potrafi działać szybko i skutecznie. Nie poddaje się łatwo żadnym klęskom zarówno w życiu rodzinnym, jak i zawodowym. Posiada błyskotliwy umysł, zdolny do bardzo zawiłych nieraz spekulacji, których celem jest odgadywanie ruchów przeciwnika.

Sosna – horoskop Celtycki

Sprawdź również: Hipnoza regresyjna CMF

Sosnę wyróżnia upór, z jakim zmierza do celu wybraną drogą, z której niełatwo ją zepchnąć. Umie znaleźć wyjście z najtrudniejszych sytuacji. Uprzejmy sposób bycia zjednuje jej przyjaciół. Ale na pierwszym miejscu stawia własne szczęście i dobrobyt.

Niepowodzeniami innych nie przejmuje się zbytnio, w każdym razie nie na tyle, aby spędzało to jej sen z powiek, aczkolwiek w towarzystwie czasami wypowiada się o nich ze współczuciem. Ma dar przenikliwego patrzenia na sprawy tego świata i dojrzałe sądy. Bywa dobrym organizatorem. Założone cele realizuje z uporem i ze wszystkich sił. Z zasady je osiąga.

Niełatwo jest Sośnie w miłości. Uczuciowa i impulsywna szybko się zakochuje, ale jej wybory, mimo posiadanego daru przenikliwości, nie zawsze bywają najlepsze. Zbyt łatwo i szybko się angażuje, stąd często kończy się to klęską. Ale Sosna z każdych kłopotów, również sercowych, potrafi wyjść z honorem.

Znak Sosny jest szczególnie przychylny dla kobiet.

Ogólne cechy osób urodzonych pod tym znakiem: błyskotliwy umysł, talent organizatorski, umiejętność analizowana.

Urodzeni pod znakiem Sosny:

  • Konfucjusz (551-479 p.n.e.)
  • Mikołaj Kopernik (1473-1543)
  • Jerzy Waszyngton (1732-1799)
  • Artur Schopenhauer (1788-1860)
  • Fryderyk Chopin (1810-1849)
  • Enrico Caruso (1873-1921)

.

Żródło:

Horoskop Celtycki „O wpływie drzew na charaktry ludzkie” B-P Sp. z o.o. Warszawa

Inni czytali również: