drzewo orzechowe

Orzech – Horoskop Celtycki – jakie daty obejmuje

od 21.04 do 30.04 oraz od 21.10 do 02.11

Orzech – Horoskop Celtycki – cechy

Osoby urodzone pod znakiem tego drzewa horoskop celtycki charakteryzuje jako wewnętrznie skłócone, pełne sprzeczności, rozkapryszone. W przekonaniu człowieka – Orzecha naturalny sposób bycia nie jest zaletą.

Z natury nieśmiały, stara się zamaskować to dbałością o sposób zachowania się i wytwornymi manierami. Miewa niesamowite, szokujące otoczenie pomysły, o które trudno byłoby go podejrzewać. Ale ta właśnie cecha kwalifikuje go, jako znakomitego kompana, mile widzianego w towarzystwie.

Bywa agresywny i egoistyczny, ale równocześnie gościnny i grzeczny, potrafi być lojalny i wierny, ale kiedy indziej – wyjątkowo niekonsekwentny w swoim postępowaniu. Nigdy nie wiadomo, jak się zachowa i jak należy z nim postępować.

Potrafi obdarzyć daną osobę przyjaźnią i miłością, aby następnie, bez jakichkolwiek podstaw, pozbawić ją tych uczuć. Czasami lubi pocierpieć i z przyjemnością zmusza do cierpienia innych poprzez komplikowanie różnych sytuacji.

Jest męczący w eksponowaniu swojej wyjątkowości, reklamowaniu własnego stylu i podkreślaniu indywidualności.

Sprawdź również: Hipnoza regresyjna CMF

Orzech Horoskop Celtycki

Zazdrosny i przyjazny, nie grzeszy nadmiarem równowagi w życiu codziennym. Ludzie lubiący go i przyjaźniący się z nim w każdej chwili mogą być zaskoczeni jego postępkiem, przekreślającym opinię, jaką dotychczas o nim mieli. Tylko bardzo odporni potrafią oprzeć się jego dążeniu do całkowitego podporządkowania ich sobie.

W uczuciach jest wyjątkowo zmienny. Raz czuły, innym razem szorstki, brutalny. Zazdrosny, choć umie udawać obojętność.

W życiu bywa wspaniałym strategiem. Trafnie ocenia następstwa swoich zamierzeń.

Bywa perfidny w stosowanej przez siebie taktyce i nie miewa z tego powodu nadmiernych wyrzutów sumienia. Jego bronią jest szybkość działania, zapewniająca mu zwycięstwo. Ale można też spotkać Orzechy – trusie.

Orzech stara się, by jego życie nie było szare. Nie boi się ryzyka, nie usiłuje się podobać, nie uznaje kompromisów, nie chodzi wydeptanymi ścieżkami. Miewa wielu przyjaciół i tyle samo wrogów. Jest przekonany, że może liczyć tylko na siebie.

Troszczy się o zachowanie niezależności i odrębności. Bywa kimś, kogo nie można nie zauważyć i z kim należy się liczyć.

Ogólne cechy urodzonych pod znakiem Orzecha: zdecydowanie, spostrzegawczość, talenty organizacyjne.

Sławni ludzie spod znaku Orzecha:

  • Krzysztof Kolumb (1451-1506)
  • William Szekspir (1564-1616)
  • Katarzyna II (1729-1796
  • Niccolo Paganini (1782-1840)
  • Fiodor Dostojewski (1821-1881)

.

Żródło:

Horoskop Celtycki „O wpływie drzew na charaktry ludzkie” B-P Sp. z o.o. Warszawa

Inni czytali również: