Nadświadomość

Poznaj swoją wyższą jaźń – nadświadomość

Jaźń jest osią, wokół której organizuje się sieć psychiczna każdego człowieka. Obejmuje ona podświadomość, świadomość i nadświadomość

Nadświadomość – co to jest?

Podobnie jak podświadomość, nadświadomość zawiera nieświadome treści, ale jednocześnie zapewnia dostęp do wyższych duchowych idei i wibracji.

Jak działa nadświadomość?

Wyższe Ja działa, przekazując nam głębokie wizualne komunikaty, które prowadzą nas ku oświeceniu. Mówi się, że nadświadomy umysł potrafi czynić cuda, ma moc głębokiego uzdrawiania i oczyszczania. Nadświadomość oferuje nieskończony potencjał, a co więcej, pozwala połączyć się ze Źródłem i cieszyć się nieskończonymi duchowymi pomysłami i wiadomościami.

Nadświadomość

Jak połączyć się z nadświadomością?

Poprzez podświadomość możemy uzyskać dostęp do nadświadomości. W tym celu musisz najpierw oczyścić podświadomość z negatywnych kodów i programów. Wyższe ja czeka na tych, którym medytacja nie jest obca, aby uspokoić umysł. Tak przygotowany, spokojny umysł otwiera się na wiadomości od Wyższego Ja. Poprzez medytację, wizualizację bezpiecznego miejsca lub sesję hipnozy z przewodnikiem możesz uzyskać dostęp do swojego nadświadomego umysłu i zadać mu pytania.

Inni czytali również:

  1. Świadomość – średnia jaźń
  2. Potęga podświadomości – niższa jaźń

Co daje nam kontakt z nadświadomością?

Kontakt z nadświadomością przynosi niesamowite rezultaty. Możemy otrzymać wskazówki „z góry” dotyczące naszej misji życiowej, możemy poznać swoją naturę i naturę świata z perspektywy duchowości, samouzdrawiania i rozwiązań. Kiedy połączysz się ze swoim wyższym ja, doświadczysz głębokiego spokoju, osobistego konsensusu i głębokiego zrozumienia życiowych wyzwań.

Jak bezpiecznie pracować z nadświadomością?

Twoje Wyższe Ja jest bezpiecznym miejscem i nie ma niebezpieczeństwa w łączeniu się z nim, jeśli jesteś na to przygotowany. Ważne jest oczyszczenie umysłu z energii ego i stworzenie sobie fundamentu zapewniającego stabilność i bezpieczeństwo w kontakcie. Każdy, kto chce rozmawiać z własną nadświadomością, z pewnością będzie kierowany przez tę intuicyjną i życzliwą część siebie.

Zobacz również czym jest i jak działa hipnoza regresyjna metodą CMF

Inni czytali również: