Poznaj swoją wyższą jaźń – nadświadomość

Jaźń jest osią, wokół której organizuje się sieć psychiczna każdego człowieka. Składa się ona z podświadomości, świadomości i nadświadomości.

Nadświadomość – co to jest?

Podobnie do podświadomości, nadświadomość zawiera treści nieuświadomione, ale jednocześnie zapewnia dostęp do wyższych idei i wibracji duchowych.

Jak działa nadświadomość?

Wyższa jaźń działa poprzez przekazywanie nam głęboko intuicyjnych komunikatów, udziela nam przewodnictwa w celu dostąpienia oświecenia. Mówi się, że nadświadomość może czynić cuda, jest zdolna do przeprowadzenia głębokiego uzdrowienia i oczyszczenia. Nadświadomość zapewnia niewyczerpany potencjał, a co więcej umożliwia też połączenie ze Źródłem i skorzystanie z nieskończonych duchowych idei i przekazów.

Jak połączyć się z nadświadomością?

Dotrzeć do nadświadomości możemy poprzez podświadomość. W tym celu należy najpierw oczyścić podświadomość z negatywnych kodów i programów. Wyższa jaźń czeka na tych, którym nieobca jest medytacja w celu wyciszenia umysłu. Tak przygotowany spokojny umysł jest otwarty na komunikaty od wyższego ja. Poprzez medytację, wizualizację bezpiecznego miejsca czy w trakcie sesji hipnozy prowadzonej, możesz dotrzeć do swojej nadświadomości i zadać jej pytania.

Inni czytali również:

  1. Świadomość – średnia jaźń
  2. Potęga podświadomości – niższa jaźń

Co daje nam kontakt z nadświadomością?

Kontakt z nadświadomością daje niezwykłe rezultaty. Możemy otrzymać instrukcje „z góry” dotyczące naszej życiowej misji, możemy poznać swoją naturę i naturę świata z duchowej perspektywy, możliwe jest samo uzdrowienie i znalezienie rozwiązań. Kiedy połączysz się z wyższą jaźnią odczujesz głęboki spokój, zgodę z sobą samym i dogłębne zrozumienie swoich życiowych wyzwań.

Jak bezpiecznie pracować z nadświadomością?

Twoja wyższa jaźń jest miejscem bezpiecznym i łączenie się z nią nie niesie z sobą żadnych zagrożeń, jeśli będziesz odpowiednio przygotowany. Warto zadbać o to, by oczyścić umysł z energii ego oraz uziemić się, aby zagwarantować sobie stabilizację i bezpieczeństwo przy kontakcie. Każdy gotowy na rozmowę z własną nadświadomością, z pewnością zostanie pokierowany przez tą intuicyjną i opiekuńczą część siebie.

Zobacz również czym jest i jak działa hipnoza regresyjna metodą CMF

Inni czytali również: