We wczesnych latach 60-tych ubiegłego wieku do mieszkania ok.30-letniej mieszkanki Krakowa zapukał zakonnik. To był początek historii…

Początek

Pani Krystyna była chora na przypadłość, która powodowała, że każdy głębszy sen może zakończyć się śmiercią. Długo modliła się o wyzdrowienie, aż pewnego dnia zapukał do jej drzwi zakonnik. Wpuściła go zakładając, że przyszedł z pobliskiego klasztoru, nie rozpoznając w nim postaci z „obrazka”. Zapewnił ją, że przyszedł ulżyć jej w chorobie i może spokojnie się przespać a on będzie nad nią czuwać. Tak też się stało. Pani Krystyna mogła wypocząć i w końcu porządnie się wyspać. Czuła też, że po tej dziwnej wizycie duchownego jej choroba bezpowrotnie minęła. Warto zaznaczyć, że rozmawiali w języku polskim, a zakonnik zdawał się znać jej sytuację zdrowotną.

Ta pierwsza wizyta ojca Pio zapoczątkowała niezwykłe wydarzenia, których świadkami były setki ludzi z całego świata.

Bilokacja

Ojciec Pio posiadał zdolność bilokacji. Znajdował się więc równocześnie w San Giovani Rotondo jak i w mieszkaniu pani Krystyny. Posiadła ona również zdolność bilokacji, która była możliwa dzięki wiedzy przekazanej przez zakonnika. Mogła tego dokonać wymawiając skomplikowane słowo, którego nauczył ją ojciec Pio. Przenosiła się do jego włoskiej celi by móc z nim rozmawiać i zgłębiać wiedzę.

Channelingi

Za pomocą ciała kobiety Ojciec Pio miał możliwość rozmowy ludźmi. Za jej zgodą „pożyczał” jej cielesność by przekazywać ważne i istotne kwestie dotyczące ludzkości. Jeden ze świadków tak to opisuje:

„Pani Krystyna siedziała przede mną, kiedy nagle pojawiał się grymas, wzdrygnięcie… Wiedziałem, że teraz w jej ciało wszedł Ojciec Pio i wszystko co teraz ona powie, będzie jego słowami. Od teraz rozmawiałem z nim”

Co ciekawe, Ojciec Pio sam wybierał osoby z którymi chciał rozmawiać. Byli to najwyżsi hierarchowie kościelni, przedstawiciele służb specjalnych, redaktorzy, dziennikarze, ale też zwykli ludzie. Byli też tacy z którymi nie zgadzał się na rozmowy mimo ich wysokich funkcji.

Przekazy Ojca Pio

Ojciec Pio w swoich przekazach odpowiadał na pytania, które nurtują ludzkość. Jednym z najbardziej szokujących przekazów była informacja o tym, że afrykański szaman Credo Mutwa mówi prawdę. Przypominamy, że chodzi głównie o istoty zmiennokształtne które rządzą naszą planetą tzw. gady. Podważana i wyśmiewana przez wielu ludzi teoria o Reptylianach wg Ojca Pio jest niestety prawdziwa. Nie ukazują się nam w swojej prawdziwej postaci, ponieważ są wśród ludzi jednostki, które są znacznie bardziej potężne od nich. Okazuje się, że tzw. „gady” boją się niektórych ludzi. My jako istoty żyjące na planecie Ziemia mamy moc, z której nie do końca zdajemy sobie sprawę. Zależy im na nas, gdyż czerpią z nas energię, dzięki której funkcjonują. Dla przybliżenia tematu przypominamy nasz tekst na ten temat:

Odniósł się również do tematu szczepień i ich zagrożenia w przyszłości jako źródła kontroli.

Wspomniał o istotach z innych planet, które regularnie odwiedzają naszą planetę. Mało tego, twierdził, że żyją wśród nas upodabniając się do istot żyjących na Ziemi.

Inni czytali również: Credo Mutwa

Kościół

Wg przekazów Ojca Pio kościół nie jest odzwierciedleniem miłości Boga. To instytucja, która ma za zadanie przede wszystkim osiągać korzyści dla siebie samej. Co może wydać się szokujące, uważa on, że bliżej Boga mogą być ateiści, gdyż sam sens poszukiwania odpowiedzi na zagadnienia związane z Bogiem uwiarygodnia ich intencje jako prawdziwe i szukające sensu istnienia.

Przyszłość kościoła w Polsce i na świecie rysuje się jako zagłada, po której zostanie kamień na kamieniu. Odrodzi się jednak by podążać za sensem świata duchowego jako jedynej i słusznej drogi. Dziś rolą kościoła jest przede wszystkim kontrola nad wiernymi i wpajane im przekonania służą jedynie interesowi hierarchów.

Reinkarnacja

Wg przekazów Ojca Pio reinkarnacja jest faktem, a to że dusza powraca by doświadczać jest oczywiste. Samo spotkanie zakonnika z panem Sławkiem, który miał możliwość rozmowy z nim, nie było przypadkowe. Okazało się bowiem że spotkali się już wcześniej w poprzednich wcieleniach.

Warto wspomnieć, że rozmówca ojca Pio pamiętał z wcześniejszego wcielenia jak grać na pianinie nie ucząc się tego w aktualnym wcieleniu. Bez wątpienia miał talent muzyczny który potwierdził ojciec Pio mówiąc, że w poprzednim wcieleniu ją komponował.

Zobacz również czym jest i jak działa hipnoza regresyjna metodą CMF

Życie na innych planetach

Wg przekazów Ojca Pio życie na innych planetach jest oczywiste. Ziemia nie jedynym miejscem w galaktyce żyjącymi istotami. Wszechświat jest nieskończony. Naszą planetę regularnie odwiedzają przybysze z kosmosu, lecz fakt ten jest skrzętnie ukrywany przez rządzących.

Rozmowy z Ojcem Pio za pomocą przekazów były prowadzone przez 50 lat. Jeszcze za życia twierdził, że dopiero po śmierci będzie mógł czynić naprawdę dużo dobra. Do dziś docierają do nas sygnały, że nadal przemawia dzięki możliwości wcielenia się w żyjących ludzi.

Być może przedstawiona wiedza jest dla niektórych szokująca, ale baczny obserwator życia społecznego, kulturowego, politycznego czy religijnego dostrzeże jak wiele te przekazy mają wspólnego z aktualną sytuacją na świecie.

Świat duchowy daje ukojenie od całego zła i wg Ojca Pio jest jedyną słuszną drogą dla duszy. Należy uwolnić się od ram, nakazów, wzorców – by podążać ku światłu i miłości prosto do Źródła Boga.

Jeśli drogi czytelniku chcesz zobaczyć i posłuchać wywiadu o rozmowach z Ojcem Pio możesz to zrobić.