MIND CONTROL

„Kontrola umysłu” … pierwsze co nasuwa się na myśl to stwierdzenie, że to przecież niemożliwe. Mind Control – Kultura Jak ktoś lub coś może kontrolować nasz umysł? Myśli, potrzeby, odczucia, emocje są integralną i tak osobistą sprawą, że ingerencja z zewnątrz (na pozór) wydaje się niemożliwa.

Mind Control – Kultura

Jak najłatwiej spowodować, żeby myślenie podążało w ściśle określonym kierunku?

Aby dotrzeć do mas i wpływać na ich umysły oraz zmuszać do konkretnych zachowań wykorzystuje się współcześnie celebrytów, polityków, sportowców, prezenterów. W sieci można znaleźć bez trudu wiele przykładów jak dokładanie wygląda ta kontrola umysłu.

Jednym z głośnych przykładów jest historia Kanye Westa, amerykańskiego rapera, producenta muzycznego i projektanta mody, który jest dziś jedną z najważniejszych gwiazd popkultury na świecie.

Podczas koncertu w Sacramento 26 listopada 2016 roku zwrócił się nagle do publiczności z apelem o poparcie w wyborach prezydenckich Donalda Trumpa. Poprosił również innego wokalistę – Jaya Z – aby ten nie wysyłał do niego morderców. Następnie opuścił scenę. Na drugi dzień został hospitalizowany w szpitalu psychiatrycznym z objawami psychozy i halucynacji. Oficjalna wersja brzmiała: stres i przemęczenie. Pikanterii sytuacji dodaje fakt, że Donald Trump nie cieszył się dobrą opinią wśród czarnoskórych artystów i tak jawne poparcie czarnoskórej ikony pop kultury dla tego kandydata nasunęło podejrzenie kontroli umysłu artysty. Wypowiadał się w tej kwestii raper Nick Cannon, który przez 8 lat był mężem Mariah Carey, która była poddawana przez wiele lat kontroli umysłu na polu branży estradowej. Jako młoda 23 letnia dziewczyna poślubiła Tommy’ego Mottolę, prezesa Sony Music. Została odizolowana od świata, kontrolowana na każdym kroku w tym co mówi i do kogo, jak wygląda, jakie wartości przekazuje młodym ludziom. Ceną za zgodę na pełną kontrolę była wielka kariera i bogactwo.

Wspominał również o tym Michael Jackson w 2004 roku, który starał się trzymać jak najdalej od zarządzających przemysłem estradowym. Tak wypowiadał się o Mottoli: „To okropny człowiek. Musimy z nim walczyć aż do skutku. Nie może być tak, że on bezkarnie krzywdzi artystów”.

Warto nadmienić, że wspomniany wcześniej Kanye West po opuszczeniu szpitala psychiatrycznego, zamieszczał na twiteerze filmy przedstawiające kontrolę umysłu i odnosił się wielokrotnie do tego tematu.

W sieci można znaleźć wiele szokujących dowodów w postaci filmów, na których zostały zarejestrowane bardzo niepokojące objawy jakich doświadczyli politycy, sportowcy, dziennikarze i celebryci. Zaliczyć do nich można między innymi takie gwiazdy popkultury jak Lady Gaga, Britney Spiers, Amanda Bynes, rodzina Kardashian.

Kontrola umysłu w wojsku

Mind Kontrol Ultra jest oficjalnie potwierdzonym projektem wojskowym USA i UK, mającym na celu zbadać tortury i traumy jako katalizatora rozszczepiania osobowości (przy użyciu m.in. LSD i bez zgody obiektu badań).

Zadaniem tego typu broni było stworzenie osobnych charakterów u „super żołnierzy”, dzięki którym nie czuliby strachu etc. Obecnie uważa się prace nad tą bronią nadal trwają a doświadczeniami są objęci min. celebryci.

Jednym z najbardziej znanych ludzi poddanych tej technologii był Max Spiers któremu poświęciliśmy osobny artykuł:

Zobacz też: Max Spiers nadzwyczajny człowiek

Zabierany jako małe dziecko do tajnych baz wojskowych, był szkolony na super żołnierza. Uczestniczył w ściśle tajnych misjach w tym w międzyplanetarnych. Dzięki bardzo mocnej psychice i woli walki udało mu się z tego wyjść. Zaczął o tym głośno mówić i niestety podzielił los innych super żołnierzy… Mając zaledwie 33 lata zmarł z niewyjaśnionych okolicznościach na terenie Polski. Przeczuwał, że może zginąć, bo doskonale wiedział, że ktoś posiadający taką wiedzę staje się bardzo niebezpieczny dla swoich oprawców.

Takich świadectw jak Max Spiers było znacznie więcej. Ludzie opowiadali te same rzeczy i fakty które zawsze się pokrywały. Wszystkie były spójne i logiczne.

Kontrola umysłu w wojsku jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej rozwiniętych broni. Niewidzialna – może być wszędzie i może dotknąć każdego.

Kontrola w życiu codziennym

Kontrola rozpoczyna się już w najmłodszym wieku i to w każdym obszarze życia.

Oddziaływanie na małe dzieci poprzez reklamy zabawek, słodyczy, gadżetów jest wywieraniem wpływu i budowaniem potrzeb których nie są świadome. Za pomocą środków masowego przekazu, w programach telewizyjnych, radiu – poprzez nadawanie określonych treści przy pomocy przekazu podprogowego umysł poddaje się cały czas kontroli. Odpowiednio dobrane fale radiowe pobudzają określone odczucia i emocje.

Media społecznościowe są doskonałym polem manewru kontroli umysłu. Treści podstawiane konkretnie „pod nas” są dobierane nieprzypadkowo. Twórca Facebooka Mark Zuckerberg, był wielokrotnie podejrzewany o to, że poddany jest kontroli umysłu. Stworzył narzędzie, które daje nieograniczony dostęp do informacji o większości ludzi na świecie, ich zainteresowaniach, pasjach, chorobach, rodzinach, pracy itp…

Fizyczne ataki

Ludzie doświadczają również fizycznych ataków poprzez fale elektromagnetyczne, które opisują jako „parzenie”, czy „rażenie prądem”. Szukając pomocy i zgłaszając takie ataki do służb takich jak policja czy prokuratura są traktowani jak chorzy na umyśle. Najczęściej do ataków dochodzi w miastach, dużych blokach na ostatnim piętrze (to prawidłowość, która się powtarza). Dostęp do takich ludzi jest ułatwiony przez to, że żyją w dużym skupisku. Czemu mają służyć takie ataki? Otóż wykorzystywana jest broń za pomocą fal elektromagnetycznych, która może wywołać określoną chorobę, zaburzenia emocjonalne czy nawet doprowadzić do samobójstwa.

Dlaczego stosowana jest kontrola umysłu?

Kontrola umysłu to panowanie nad światem. Ten kto ma kontrolę nad drugim człowiekiem może mieć kontrolę nad wszystkim. Co za tym stoi? Władza, pieniądze, dostęp do odnawialnych źródeł energii. Każdy jest zagrożony, bo każdy może paść ofiarą tej technologii.

Jak się bronić przed mind control?

Nie przyjmować bezkrytycznie do siebie tego co mówią inni. Nie ulegać wpływom i słuchać własnej intuicji i serca. Być sobą i być wiernym swoim wartościom. Myśleć samodzielnie i szukać informacji na własną rękę. Przede wszystkich należy postawić na rozwój duchowy który nie zawsze idzie w parze z „naszym zaprogramowanym umysłem”

Zobacz też:

  1. Oczyszczanie i zabezpieczenia energetyczne
  2. Warsztaty rozwoju duchowego
  3. STAN WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU
  4. Hipnoza regresyjna metodą CMF