Księga Akaszy

Czym jest Akasza?

Ciężko określić jednym słowem…

Słowo „akasza”, a raczej akāśa w jodze określa piąty element jako element duchowy, przestrzeń, czystą niebiańską energię. To niewidzialna substancja, wiedza, mądrość, duchowa przestrzeń. To historia życia, świata, zapisana wszędzie. To wszystko co było, jest i będzie. Pozwala na kontakt ze światem duchowym, przewodnikami, guru i przeszłymi życiami. Jedno jest pewne, Akasza zaciera wszelkie granice czasoprzestrzeni. Według starożytnej tradycji hinduskiej wszechświat to czas i przestrzeń, a Akasza to miejsce, w którym odbywa się ten ruch.

Czym jest Kronika Akaszy?

To „księga” jedyna dla każdego. Jest to wyjątkowy i osobisty zapis historii duszy, od jej początków do wszystkich jej wcieleń. Zawiera informacje o relacjach z innymi duchami i istotami, życiu w teraźniejszości i wpływie tego, co było, na to, co jest. Kroniki pozwalają nam spojrzeć wstecz i odpowiedzieć na wiele pytań, które nękają ludzi w ziemskim życiu. Daje szersze spojrzenie na rodzaj podejmowanych decyzji i pozwala szukać innych, często korzystniejszych sposobów na życie. Zawiera informacje na przyszłość, np. kolejne wcielenia, ścieżkę życia.

Kroniki Akaszy

Czytanie Kronik Akasz

Jest pewnego rodzaju formą chennelingu. Połączenie z Akaszą jest możliwe za zgodą tzw. Strażników Akaszy, bardzo ważna w tym wszystkim jest pomoc Przewodników, Mistrzów Duchowych, którzy pozwalają uzyskać odpowiedzi na postawione pytania. Odpowiedzią jest wizja, przepływ energii, emocje i zjednoczenie świadomości osoby, która je przedstawia, z czytelnikami zawartych w nich informacji.

Czytanie Kronik Akaszy i zapoznanie się z własną historią, przeszłością i wizją przyszłości daje możliwość zmiany swojego życia tu i teraz. Pozwala dokonywać różnych wyborów i wymyślać różne sposoby wyjścia z trudnych sytuacji. Pokazuje możliwości, może poprowadzić nas drogą życia, która doprowadzi nas do spełnienia naszych oczekiwań wobec niego.

Na jakie pytania odpowiada Akasza?

Akasza odpowiada na wszystkie pytania. Bezpośrednie pytanie da jasną odpowiedź. Ważne jest, aby przed udaniem się na odczytanie Kronik Akaszy zapisać pytania, na które chciałbyś uzyskać odpowiedź. Te pytania muszą być konkretne. Czasami odczyt nie jest możliwy z jakiegoś powodu. Na pytanie zadane w tej chwili możemy nie otrzymać odpowiedzi. Zwykle jednak ma to związek na przykład z naszą dokładną datą śmierci. Wszystko zależy od naszych decyzji życiowych, Akasza twierdzi, że ​​nie ma z góry ustalonej ścieżki życiowej, jest wiele opcji i każda osoba może mieć inne zakończenie.

Dla kogo czytanie z Kronik Akaszy?

Każdy człowiek może zadać pytanie z każdego pola swojego życia. Począwszy od relacji międzyludzkich, uczuć, interesów, pracy czy ogólnie pojętych zagadnień duchowości.

Zagrożenia

Niezwykle ważne jest, aby przekaz (channeling) Kronik Akaszy podała zaufana osoba. Najlepiej jest to osoba „sprawdzona”, taka jak z rekomendacji. Dlaczego jest to takie ważne? Musimy upewnić się, że nasi czytelnicy Kroniki przekazali nam informacje od Mistrzów Duchowych, które są dla nas naprawdę istotne. Zapewnienie bezpieczeństwa ma ogromne znaczenie i musi być priorytetem. Świat energii jest pełen niebezpieczeństw i tylko ci, którzy są ich świadomi, powinni się tam poruszać. Uważność przede wszystkim.

Czy warto poznać treść Kronik Akaszy?

Zawsze warto upewnić się, że droga, którą podąża dusza, jest tą właściwą. Jest ich wiele i nasz wybór nie zawsze jest najlepszy. W razie wątpliwości, niepewności lub po prostu ciekawości, możesz uzyskać odpowiedzi z Akaszy. Czy jestem na dobrej drodze? Co mogę zrobić, aby poprawić jakość mojego życia? Warto pytać, by się nie zgubić i wybrać drogę, która jest dla nas najmniej skomplikowana…

Zobacz też jak działa hipnoza regresyjna!