Czym jest Akasza?

Trudno ją zdefiniować jednym słowem, zdaniem…

Słowo „akasza”, a właściwie ākāśa w jodze określa piąty żywioł jako element duchowy, przestrzeń, czystą niebiańską energię. To niewidoczna substancja, wiedza, mądrość, przestrzeń duchowa. Jest historią życia, świata, zapisaną wszędzie. To jest wszystko to co było, jest i będzie. Pozwala na kontakt ze światem duchowym, przewodnikami, mistrzami a także wcześniejszymi wcieleniami. Jedno jest pewne, Akasza zaciera wszelkie granice w czasoprzestrzeni. Zgodnie ze starożytną hinduską tradycją wszechświat to czas i przestrzeń a akasza jest tym w czym ten ruch się odbywa.

Czym jest Kronika Akaszy?

To „księga” jedyna dla każdego. To indywidualny i niepowtarzalny zapis historii duszy, od jej początków poprzez wszystkie wcielenia. Zawiera informacje o relacjach z innymi duszami, istotami, życiu w teraźniejszości a także wpływie tego co było na to co jest. Kronika pozwala spojrzeć wstecz i odpowiedzieć na wiele pytań, które nurtują człowieka w życiu doczesnym. Daje szerszy obraz na rodzaj podejmowanych decyzji i pozwala na szukanie innych, często korzystniejszych, ścieżek w życiu. Zawiera informacje na przyszłość np. następne wcielenia, ścieżki życia.

Czytanie Kronik Akasz

Jest pewnego rodzaju formą chennelingu. Połączenie z Akaszą jest możliwe za zgodą tak zwanych Strażników Akaszy, bardzo ważna w tym wszystkim jest pomoc Przewodników, Mistrzów Duchowych, którzy pozwalają uzyskać odpowiedzi na zadane jej pytania. Odpowiedzi są wizjami, przepływami energii, emocjami i połączeniem świadomości osoby, która je przekazuje z tymi którzy odczytują informacje w niej zawarte.

Czytanie Kronik Akaszy i zapoznanie się z własną historią, przeszłością oraz wizją przyszłości, daje możliwości zmiany życia tu i teraz. Pozwala na podejmowanie innych wyborów oraz pokazuje różne warianty wyjścia z trudnych sytuacji. Pokazuje możliwości, może pokierować nas na taką ścieżkę życia, która doprowadzi nas do spełnienia oczekiwań wobec niego.

Na jakie pytania odpowiada Akasza?

Akasza odpowiada na każde zadane pytanie. Zadane wprost da jednoznaczną odpowiedź. Ważne jest, aby przed udaniem się na odczytanie Kronik Akaszy wypisać sobie pytania, na które chcemy znać odpowiedzi. Pytania te powinny być sprecyzowane. Zdarza się, że odczyt z jakiś powodów jest niemożliwy. Na zadane pytanie na tą chwilę, możemy nie uzyskać odpowiedzi. Zazwyczaj jednak dotyczy to np. dokładnej daty naszej śmierci. Wiele zależy od naszych decyzji życiowych, Akasza twierdzi, iż nie ma jednej przesądzonej z góry ścieżki życia, jest ich wiele do wyboru a każda może mieć inne zakończenie.

Dla kogo czytanie z Kronik Akaszy?

Każdy człowiek może zadać pytanie z każdego pola swojego życia. Począwszy od relacji międzyludzkich, uczuć, interesów, pracy czy ogólnie pojętych zagadnień duchowości.

Zagrożenia

Niezwykle ważne jest, aby przekaz (chenneling) z Kronik Akaszy był przekazywany przez osobę godną zaufania. Najlepiej, aby była to osoba „sprawdzona” np. z polecenia. Dlaczego jest to tak istotne? Musimy mieć pewność, że osoba, która czyta dla nas Kronikę przekazywała nam informacje od prawdziwych, właściwych dla nas Mistrzów Duchowych. Gwarancja bezpieczeństwa jest najistotniejsza i powinna być priorytetem. Świat energii jest pełen zagrożeń i tylko świadome tego osoby powinny się w nim poruszać. Uważność przede wszystkim.

Czy warto poznać treść Kronik Akaszy?

Zawsze warto upewnić się czy ścieżka, którą podąża dusza jest tą właściwą. Jest ich wiele i nie zawsze przez nas podjęty wybór jest tym najkorzystniejszym. W razie wątpliwości, niepewności czy nawet zwykłej ciekawości – można poznać odpowiedzi z Akaszy. Czy idę w dobrym kierunku? Co mogę zrobić by polepszyć sobie jakość życia? Warto pytać by nie błądzić i podążać możliwie najmniej zawiłą dla nas ścieżką…

Zobacz też jak działa hipnoza regresyjna!