Zdrowa Pełnia
Droga do szczęścia i wolności

Poprzez metodę Zdrowej Pełni, rozwiązujemy błyskawicznie problemy związane z traumami i szkodliwymi programami. Powodują one realne problemy w naszym życiu, takie jak: 

 • Utrata sensu życia 
 • Poddawanie się ocenie innych 
 • Niskie poczucie własnej wartości 
 • Trudność w osiąganiu życiowych celów 
 • Brak akceptacji swojego ciała, wyglądu 
 • Zablokowana obfitość finansowa 
 • Brak możliwości zbudowania szczęśliwego związku z partnerem 
 • Naprawa relacji w związku, osiągnięcie równowagi 
 • Postrzeganie świata budowanie relacji z innymi ludźmi 
 • Uwolnienie od potrzeby rywalizacji 
 • Poprawa relacji dziecko- rodzic 
 • Pomoc w uzależnieniach 

Największą zaletą terapii metodą Zdrowej Pełni jest skuteczność i czas. Nie tracisz czasu na wieloletnią psychoterapię, która jest często bolesną drogą w przeszłość, ale szybko i skutecznie rozprawisz się ze swoimi blokadami i obciążeniami. To Twoja droga do szczęścia. W trakcie jednej sesji terapeuta usuwa niekorzystne zapisy, niejako „resetuje dany zapis do ustawień fabrycznych”. Zaczynasz życie niejako z czystą kartą, wolny. Między innymi od uprzedzeń, strachu czy poczucia winy. Można z powodzeniem powiedzieć, iż ta metoda daje wolność oraz nową jakość życia. Zmiany generowane poprzez Zdrową Pełnię, oprócz oczywistego efektu psychoterapeutycznego przyspieszają procesy zdrowienia chorób psychosomatycznych zapoczątkowanych przez te traumy i obciążenia. Pomaga ona odzyskać kontrolę na życiem, emocjami, relacjami z innymi ludźmi. Pozwala wyjaśnić wątpliwości i blokady, które zostały na nas założone, na które niestety nie mieliśmy wpływu. W trakcie terapii, nauczę Cię, jak wydobywać zdania traumy, które podczas sesji, pomogę definitywnie zlikwidować z Twojego życia.

Droga do szczęścia, poprzez eliminowanie traum na przykładzie schematu:

Przykład 1

 • Zdania traumy: mężczyźni są do niczego, na kobiety nie można liczyć, 
 • Efekt posiadania takich zdań: na swojej drodze, spotykasz mężczyzn lub kobiety którzy będą je realizowali. Rzeczywiście nie będziecie mogli na nich lub na nie liczyć, 
 • Od momentu gdy usuniemy te zdania nagle otoczenie zaczyna się zmieniać. Spotykasz osobę, która spełni Twoje pragnienia albo obecny partner stopniowo zmienia się, bo nie realizuje już schematu zawartego w tych zdaniach.

Przykład 2

 • Zdania traumy: jestem gorszy od innych
 • Efekt posiadania takich zdań: niedowartościowanie
 • Od momentu usunięcia, nie masz już potrzeby porównywania się z innymi, przynosi to niesamowity spokój i brak oceny samego siebie

Dlaczego Zdrowa Pełnia?

Metoda Zdrowej Pełni uwalnia człowieka w sposób bezpieczny i co najważniejsze skuteczny, doprowadza do szczęścia i wolności. To innowacyjny i wspaniały sposób by dążyć do Szczytowych Stanów Świadomości, które są na końcu tej drogi. Kto raz ich doznał, będzie tęsknił do nich zawsze. Zdrowa Pełnia to pierwszy krok do „prawdziwego przeżywania życia”. Pierwszy i najważniejszy, bo uwalnia, odgradza bezpowrotnie to co złe i obciążające. Pokazuje że życie może być naprawdę piękne i wyjątkowe. Klient już po pierwszej sesji widzi ogromną różnicę w temacie z jakim zwrócił się do terapeuty. Raz usunięta tą terapią trauma nigdy więcej nie uaktywni się w życiu klienta. Jakość, jaką po niej uzyskał, pozostaje.Metoda Zdrowej Pełni to przede wszystkim droga do szczęścia. Ponieważ jest unikalnym sposobem na pozbycie się wielu traum. W trakcie sesji terapeuta pracuje z pacjentem na głębokim poziomie komórkowym. Czyści ona biologiczny zapis, utrwalonych przez lata programów działania i myślenia. W krótkim czasie można szybko i skutecznie „rozprawić się” z przeszłością, wyczyścić i naprawić to, co powoduje że człowiek żyje z obciążeniem. Skąd biorą się takie obciążenia? Jedna z odpowiedzi brzmi… z naszego drzewa genealogicznego.

Jak to możliwe?

Często okazuje się podczas terapii, iż traumy jakie przeżywa klient, oraz emocje jakie towarzyszą mu w życiu, na przykład strach czy obawa są przeniesione z dalekiego członka rodziny a klient dostał je niejako „w pakiecie”. Człowiek już na starcie, rodzi się z obciążeniami swojego rodu, które przenoszone są z pokolenia na pokolenie w pamięci komórkowej Mimowolnie zachowuje się w ściśle określony sposób i według wzorców pewnych zachowań nie do końca zdając sobie sprawę dlaczego. Terapia Zdrowej Pełni świetnie sobie radzi z traumami rodowymi, pokoleniowymi, biograficznymi, wcieleniowymi oraz asocjacyjnymi.

Stany szczytowe świadomości

Przedstawiając i opisując metodę Zdrowej Pełni należy wspomnieć o takiej postaci jak Dr Grand McFetrige, założyciel Instytutu Studiów nad Szczytowymi Stanami Świadomości (ISPS). Każdy z nas na pewno zna takie pojęcie jak „żyć pełnią życia”. To droga do szczęścia, spokoju, radości, wolności. Taki stan może pojawić się nagle, znikąd, niestety u większości z nas tak szybko znikają jak się pojawiają. Grand McFetrige zaczął badać to zjawisko. Dogłębnie diagnozować skąd się biorą i jak skutecznie je odzyskać. Tak powstały studia nad Szczytowymi Stanami Świadomości. Głównym celem studiów było i nadal jest, praca nad świadomością człowieka i emocjami która doprowadzą go do szczytu możliwości przeżywania szczęścia, radości i wolności. To tak naprawdę naturalne stany w jakich człowiek powinien funkcjonować i żyć. Jednak obciążony traumami, zblokowany i „uwięziony” nie może świadomie z nich korzystać czasami dane jest mu tylko przez moment je poczuć.

 • Sesja odbywa się w wygodny dla Ciebie sposób przez Internet, nie musisz tracić swojego czasu na dojazdy
 • Sesję prowadzimy telefonicznie, bądź za pomocą aplikacji Messenger
 • Jedna sesja trwa maksymalnie do 1,5 godziny. W tym czasie należy zapewnić sobie spokój, tak aby nikt Ci nie przeszkadzał w jej trakcie.
 • Aby umówić się na sesję, napisz do mnie na adres kontakt@karinaabraham.pl lub wyszukaj mnie na Facebook

Kup dostęp do warsztatów