Warsztaty Zdrowej Pełni - osiągnij szczęśliwe życie

Za praszam Cię na warsztaty Zdrowej Pełni, w trakcie których dowiesz się jak oczyścić biologiczny zapis utrwalonych przez lata programów działania i myślenia. W krótkim czasie będziesz mógł szybko i skutecznie „rozprawić się” z przeszłością, wyczyścić i naprawić to, co powoduje, że człowiek żyje z obciążeniem.

Na czym polega metoda Zdrowej Pełni?

Zdrowa Pełnia jest metodą pracy ze świadomością na poziomie komórki macierzystej. Dzięki niej można dotrzeć do emocji, traum oraz programów, które dziedziczymy po przodkach i które zapisują się na poziomie komórkowym. W ten sposób możemy odblokować te sfery życia, w których dotychczas mieliśmy problemy: niskie poczucie wartości, relacje partnerskie czy rodzinne, finanse, problemy emocjonalne, traumy, lęki i wiele innych życiowych trudności. Każdy z nas dorastając zbiera bagaż toksycznych schematów, które później mogą pogarszać znacząco jakość życia. Dlatego warto zająć się uzdrawianiem na najgłębszym poziomie? Ponieważ tylko tam sięgając jesteśmy w stanie wyzwolić się z tego co nam w życiu nie służy. Metoda Zdrowej Pełni jest również używana jako jedno z wielu narzędzi w Hipnozie regresyjnej CMF.

Co możesz zyskać dzięki Zdrowej Pełni?

Metoda Zdrowej Pełni jest zbudowana na fundamencie techniki Live Flow. Nazwa ta wskazuje na to, że poddając się takiej terapii możemy uzyskać zdrowy życiowy przepływ, czyli pozbyć się blokad w przepływie zdrowej kreatywnej energii. Dzięki temu odczujemy przyrost sił witalnych oraz motywacji psychicznej aby budować nasze życie na nowych zdrowych fundamentach.

Twórca pojęcia Szczytowych Stanów Świadomości, Dr. Grant McFetridge odkrył, że ludzie którzy wyzbyli się traum z wydarzeń prenatalnych i rozwojowych, są w stanie być szczęśliwi od innych oraz osiągać w życiu więcej, Uleczając te zmiany na poziomie komórkowym jesteśmy w stanie dosięgnąć Szczytowych Stanów Świadomości, które gwarantują najwyższy postęp w rozwoju osobistym.

Czy Zdrowa Pełnia jest dla mnie bezpieczna?

Metoda Zdrowej Pełni jest w pełni bezpieczna, jeśli sięgamy po pomoc wykwalifikowanego terapeuty. Tylko taka osoba będzie w stanie wychwycić i następnie zneutralizować zapisy traumy w strukturach biologicznych i układzie nerwowym. Po sesjach będziemy czuć się spokojniejsi, bardziej świadomi oraz nie będą nas już przytłaczać sytuacje, które wcześniej wywoływały silne negatywne emocje.


Na warsztatach nauczymy się odnajdywać i usuwać programy budujące fałszywe Ja.  

W programie warsztatów miedzy innymi:

  • Budowanie drzewa tematów
  • Usuwanie traum pokoleniowych, biograficznych, wcieleniowych
  • Pozbywanie się asocjacji
  • Naprawianie uszkodzeń na poziomie DNA
  • Obciążenia Gai
  • Usuwanie pasożytów
  • Pozbywanie się klątw na poziomie komórki macierzystej
  • Uszkodzenie Genów „utrata duszy”
  • Uzdrawianie mitochondrium
Zaczekaj chwilkę!

Chcesz być na bieżąco z ofertami?
Zapisz się do Newslettera.