Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Pakiet: Jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie + Magia i Szamanizm moduł 8 i 9

07/08/2024 - 11/08/2024

2600zł

Pakiet składający się z dwóch warsztatów: warsztaty „Jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie”  oraz warsztaty „Magia i Szamaniam”.

 

Warsztaty „jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie”: Poprzez aktywację i otwarcie trzeciego oka, będziesz miał dostęp do wyższych wymiarów podświadomości. Dzięki warsztatom i praktycznym ćwiczeniom, otworzysz się na widzenie pozazmysłowe, będziesz miał dostęp do widzenia równoległych światów, otworzysz sobie dostęp do nieograniczonego pola informacji, bez względu na czas i przestrzeń. Poznasz narzędzia rozwoju duchowego, i odkryjesz zdolności parapsychiczne, obudzisz szósty zmysł. Odbędziesz praktyki, które pozwolą Ci odkryć tajniki jasnowidzenia, jasnosłyszenia czy jasnoczucia.

Czytaj więcej…

 

Warsztaty „Magia i Szamanizm”: Będę zaszczycona Waszą obecnością podczas organizowanych przeze mnie warsztatów dotyczących magii i szamanizmu. Postaram się Wam przybliżyć ten wspaniały, zaczarowany świat, jaki było mi dane poznać. Odwiedzimy zaczarowane światy elfów, gnomów, entów i wróżek. Otworzymy bramę, tak zwane trzecie oko, do możliwości jakim jest jasnowidzenie. W trakcie warsztatów zdobędziecie magiczną wiedzę, odbędziecie potrzebną praktykę, oraz mam nadzieję, że spędzimy wspólnie wspaniały czas, który pozostanie na zawsze w Naszej pamięci.

Czytaj więcej…

Szczegóły

Początek:
07/08/2024
Koniec:
11/08/2024
Koszt:
2600zł