Oczyszczanie i zabezpieczenia energetyczne

Praktyczne warsztaty dla wszystkich, którzy chcą chronić siebie oraz swoich bliskich przed atakami energetycznymi. Jak również dla osób, które postanowiły działać dla dobra innych i opowiedziały się po stronie światła. Dla tych, którzy w swoim życiu zdecydowali się na pracę z energetyką. Każdy rodzaj takiej pracy niesie ze sobą ryzyko oraz potrzebę oczyszczania jak i zabezpieczania siebie, swojego otoczenia,  a także swoich podopiecznych.

Zajęcia codziennie w godzinach 10:00-20:00

Dzień 1

 • Powitanie uczestników
 • Wstęp do świata energii
 • Powody zanieczyszczenia energetycznego – techniki rozpoznawania
 • Wstęp do świata energii
 • Ściąganie klątw i uroków
 • Odcięcie energetyczne od osób – rozwód energetyczny
 • Sposoby na podpięcia energetyczne – wampiry energetyczne

Dzień 2

 • BHP przy pracy z energiami
 • Pomoc przy pierwszym kontakcie z istotami światła
 • Zapoznanie się i sposoby zabezpieczeń przed praktykami VooDoo
 • Przygotowanie miejsca pracy wraz z zabezpieczeniem
 • Sposoby oczyszczania miejsca, domu
 • Nauka odprowadzania umarłych
 • Oczyszczanie osób żywych z istot umarłych oraz z wszelkiego typu niekorzystnych energii

Program warsztatów

Wstęp do świata energii

Poznanie świata energii może być najwspanialszą przygodą naszego życia. Może również nieść dla nas nieprzyjemne konsekwencje. Gdy poruszamy się już w świecie energii i poznaliśmy w większym lub mniejszym stopniu świat ducha, obowiązują nas już trochę inne zasady działania. Na warsztatach poznamy podstawowe zasady funkcjonujące w świecie duchowym, tak aby nasze działania zawsze przynosiły korzyść tak nam jak również innym. Do wykonywania jakichkolwiek działań z zakresu oczyszczania jak i egzorcyzmów potrzebować będziemy wsparcia. Poszukamy więc wspólnie na warsztatach naszego osobistego przewodnika– strażnika, który będzie nas chronił w naszej drodze.

Powody zanieczyszczenia energetycznego – techniki rozpoznawania

Rozpoznanie danego przypadku i absolutna wiedza z czym mamy do czynienia to podstawa do wszelkiego działania, na warsztatach dowiemy się w jaki sposób można zainfekować się różnego rodzaju energiami i bytami, oraz jak rozpoznać z czym lub z kim mamy do czynienia.

Ściąganie klątw i uroków

Techniki ściągania klątw i uroków.

Odcięcie energetyczne od osób – rozwód energetyczny

Zdarzają się w naszym życiu sytuacje że mamy wrażenie iż ktoś działa na naszą niekorzyść. Odbywa się to w myślach innego człowieka, poprzez myśli wysyłane są impulsy do pola energetycznego w naszym otoczeniu a po jakimś czasie odczuwamy ewidentne zmiany na niekorzyść w naszym życiu . Zdarza się również że jakaś osoba odczuwa w stosunku do nas jakieś negatywne emocje i powoduje sytuacje w których czujemy ogromny dyskomfort, można użyć wiele sposobów by nam uprzykrzyć życie. Na warsztatach nauczymy się w jaki sposób w energetyce zrobić zmiany tak, aby takie osoby zakończyły swoje działania. Stajemy się dla atakującego niewidoczni.

Sposoby na podpięcia energetyczne – wampiry energetyczne

Są ludzie w naszym otoczeniu którzy w nieświadomy lub świadomy sposób podpinają się pod innych energetycznie. Tak zwane wampiry energetyczne żywią się naszą energią,a my mamy odczucie jej straty. Po spotkaniu z taką osobą czujemy się zmęczeni, możemy odczuwać silny ból głowy, apatię, brak siły do wszelkiego działania , ogólne osłabienie, aż do górnej granicy odczuwania początków depresji. Niestety zdarza się że takie osoby są nam bliskie na przykład z relacji rodzinnej i nie jesteśmy w stanie zerwać z nimi kontaktów. Nauczymy się w jaki sposób nie dawać im pożywki, lub w jaki sposób się nią z nimi dzielić, bez odczuwania z naszej strony straty.

BHP przy pracy z energiami

BHP to absolutna podstawa i priorytet we wszelkich działaniach w energetyce. Poznamy podstawowe zasady bezpieczeństwa aby po naszych praktykach wyjść bez szwanku.

Pomoc przy pierwszym kontakcie z istotami światła

Istoty światła oraz bardzo istotna podczas oczyszczania energetycznego, zwłaszcza ludzi wiedza. Do której z istot się zwrócić po pomoc w zależności od sytuacji. Zdarzają się sytuację że po drugiej stronie staje ktoś o większej mocy niż nasza, nauczymy się jak korzystać z pomocy istot światła, w momentach kiedy czujemy się bezsilni.

Pierwszy kontakt z duchami żywiołów. ( Trochę magii)

W trakcie warsztatów poznamy wspaniałe istoty jakim są żywioły. Każdy będzie mógł doświadczyć kontaktu z nimi. Okazuje się że dobry kontakt i ochrona tych istot jest nieoceniona na wielu poziomach.

Przygotowanie miejsca pracy wraz z zabezpieczeniem

Nauczymy się przygotowywać miejsce do oczyszczania jak również poznamy narzędzia niezbędne do pracy.

Sposoby oczyszczania miejsca, domu

Jak oczyszczać nieruchomości z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń energetycznych, takich jak umarli, istoty z innych wymiarów, energie pozostałe po ciężkich emocjach, itp.

Nauka odprowadzania umarłych

Metody i praktyka z zakresu odprowadzania umarłych na drugą stronę.

Oczyszczanie osób żywych z wszelkiego typu niekorzystnych energii

Oczyszczanie żywych osób z energii umarłych, jak również z innych istot które odżywiają się energią życiową i mogą mieć bezpośredni wpływ na ich zdrowie i złe samopoczucie.