Magia i szamanizm

Pamiętam jak byłam małą dziewczynką  i po przeczytaniu baśni w której była mowa o czarownicach , wróżkach, elfach i złych czarodziejach, patrzyłam na swój zwyczajny, otaczający mnie świat i jakaś tęsknota budziła się w moim sercu. Teraz kiedy jestem dorosła okazuje się, że nasz świat również jest zaczarowany i działają w nim moce i magia o której marzyłam jako dziecko. Do tego jednak aby go ujrzeć i poznać,  potrzebny jest wolny umysł , odrzucenie starych schematów myślowych, wiara w samego siebie. Moim marzeniem jest abyście poprzez uczestnictwo w tych warsztatach, mogli w swoim codziennym życiu odnaleźć choć odrobinę magii. Uważam iż jest nam ona bardzo potrzebna, nie tylko aby poznać jej tajniki i wykorzystać  je z korzyścią dla siebie, ale również aby stale poszerzać swoją świadomość. 

 

Będę zaszczycona Waszą obecnością podczas organizowanych przeze mnie warsztatów dotyczących magii i szamanizmu. Postaram się  Wam przybliżyć ten wspaniały, zaczarowany świat, jaki było mi dane poznać. Odwiedzimy zaczarowane światy elfów, gnomów, entów i wróżek. Otworzymy bramę, tak zwane trzecie oko, do możliwości jakim jest jasnowidzenie. W trakcie warsztatów zdobędziecie magiczną wiedzę, odbędziecie potrzebną praktykę, oraz mam nadzieję że spędzimy wspólnie wspaniały czas, który pozostanie na zawsze w Naszej pamięci.

Zapraszam Cię w świat magii. Czym jest magia? To nic innego jak możliwość poprzez intencję, dokonywania zmian w materialnym świecie. Zmiany jakie dokonujemy w przestrzeni energii, odbija się echem zmian na poziomie materii czyli w naszym codziennym życiu.

Program warsztatów

Zajęcia codziennie w godzinach 10:00-20:00

Dzień 1

Święty Gaj

Odbędziesz praktykę w Świętym Gaju, dzięki czemu przypomnisz sobie kim byłeś. Zaczarowane stuletnie dęby pomogą Ci sprawdzić co wstrzymuje Cię od całkowitej realizacji planów i spełnienia w życiu.

Gaja, matka ziemia

Poznasz metodę dzięki której w ekspresowym tempie z pomocą Gai uzdrowisz nękając Cię w danej chwili problem emocjonalny.

Zwierze mocy

Pomogę Ci odkryć Twoje zwierzę mocy. Nauczysz się wykorzystywać tą praktykę w razie zagrożenia w świecie energii.

Odwiedziny  krainy elfów

W trakcie medytacji, odbędziesz podróż do krainy elfów.

Tworzenie Tulpy

Stworzysz Twoją osobistą Tulpę. Strażnika, który będzie chronił Ciebie lub Twój dom przed zagrożeniami ze świata energii.

Dzień 2

Miejsce Mocy

Odwiedzimy Miejsce Mocy w Puszczy Białowieskiej– wejdziemy w kontakt z istotami, które od tysięcy lat zamieszkują to miejsce, Nauczę Cię w jaki sposób wejść w kontakt z tymi istotami. Wtedy będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Kraina gnomów.

Odwiedzimy krainę gnomów

Tworzenie laleczki Voodoo

Nauczę Cię i pomogę stworzyć Twoją osobistą laleczkę VooDoo. Poprzez, którą będziesz mógł odprawiać rytuały białej magii a w ten sposób pomagać sobie jak również innym. To potężna pradawna praktyka pomoże Ci również zabezpieczać się w świecie energii.

Rytuał świętego ognia

Święty ogień i taniec dla żywiołów sprawi, iż odnowisz kontakt z tymi wspaniałymi istotami, które w idealny sposób mogą pomagać tak w ochronie w świecie energii jak również w realizacji własnych życiowych celów.

Dzień 3

Autorytety

Pobranie najważniejszego dla Ciebie atrybutu od autorytetu. Słodka tajemnica ☺

Czapka niewidka

W trakcie specjalnej medytacji, udasz się do zaczarowanej krainy, w trakcie tej podróży stworzysz czapkę niewidkę. Pomoże Ci ona bezpiecznie eksplorować światy astralne w trakcie medytacji lub snu.