Uzdrowienia - warsztaty CMF

W odpowiedzi na olbrzymie zainteresowanie z Państwa strony, pragnę zaprosić na mój nowy cykl warsztatów, których nadrzędnym celem jest uzdrowienie.

Żyjesz, pracujesz, spotykasz się ze znajomymi, kupujesz małe przyjemności. Czy odczuwasz czasami moment, w którym zastanawiasz się nad sensem swojego życia? Gonisz dzień za dniem. Praca, dzieci, związek, party, gotowanie, sprzątanie, rachunki, zakupy. Czy masz czasem moment, gdy nadchodzi smutek i pytanie, jaki to ma sens? W momencie, gdy coś idzie nie tak. Jeśli ten moment nadchodzi, oznacza to, że zauważyłeś, że może być inaczej. Proszę abyś w tym momencie zadał sobie tylko jedno pytanie, czy chcę by było inaczej? Jeśli odpowiesz TAK CHCĘ to moje warsztaty są dla Ciebie.

Każdy dzień jaki spędzimy razem będzie wznosił nowy fundament dla Twojego rozwoju osobistego. Od samego początku, aż do końca warsztatów, użyję całej mojej wiedzy i doświadczenia prowadząc Ciebie tak aby ten fundament powstał tak silny jak to możliwe. W trakcie indywidualnych sesji i spotkań przekonasz o potencjale jaki w Tobie drzemie, otworzysz się na zmiany jakie są wg Ciebie obecnie poza Twoim zasięgiem. Będąc w grupie osób, które pojawią się na warsztatach, poznasz równie wspaniałych jak Ty ludzi, mających podobny jak Ty cel. Otworzysz się na nadchodzące zmiany, pokonasz wzorce zachowań, które utrzymują Cię jak kotwica, nie pozwalając ruszyć naprzód. Uzyskasz odpowiedzi i obierzesz kierunek. Twoja ścieżka już na Ciebie czeka. Stań na niej gotowy. W trakcie naszych spotkań, ustalimy wspólnie co Cię blokuje, jakie masz kotwice, czego się boisz i czym jest Twój strach. Pomogę Ci definitywnie i do końca Twojego życia pozbyć się tego co Cię trzyma, abyś wyruszył bez balastu w dalszą podróż zwaną życiem. 

To czego dowiesz się o sobie w trakcie naszego wspólnego pobytu zaskoczy Cię, podobnie jak to kim się poczujesz, gdy nasze spotkanie się zakończy. Wrócisz do swojego życia, rodziny, przyjaciół jako zupełnie nowy Ty. Zmiany jakich dokonasz w sobie, spowodują również lawinę zmian w Twoim otoczeniu. Stanie się ono Tobie bliższe. Sytuacje wywołujące wcześniej negatywne emocje znikną bądź przestaną oddziaływać na Ciebie negatywnie. Wszystko to mogę Ci obiecać, ponieważ dzięki metodzie CMF, możemy oddziaływać na pełne spektrum problemów i je eliminować z Twojego życia. W każdej minucie swojej obecności na warsztatach uzdrowień będziesz pracował w duchu zmian a każda minuta będzie te zmiany nieść ze sobą. Dla Ciebie. Każdy człowiek znajdzie się w którymś momencie swojego życia w tym samym miejscu, w którym teraz jesteś Ty. Możesz być szczęśliwy lub nieszczęśliwy. Tylko od Ciebie zależy co wybierzesz. Ja pomogę Ci, gdy wybierzesz pierwszą ścieżkę. Całe grono wspaniałych jak Ty osób, bez względu na miejsce pracy, wykształcenie, religię czy poglądy, znajdzie się w tym samym miejscu, w tym samym celu. By wejść na ścieżkę życia w której świadomie wybrali SZCZĘŚCIE.

Zaczekaj chwilkę!

Chcesz być na bieżąco z ofertami?
Zapisz się do Newslettera.