Uwalniam swoją osobistą moc

Zapraszam Cię w niezwykłą podróż do przemiany duchowej. Przemiany na lepsze. W trakcie tych praktycznych warsztatów nauczysz się uwalniać od lęków i ograniczeń. Dostrzeżesz nieświadome wzorce. Powiększysz świadomość, intuicję i kreatywność. Nauczysz się jak usuwać niekorzystne programy wpływające na Twoje życie. Odkryjesz swój potencjał i własną moc. Doświadczysz potęgi hipnozy regresyjnej i Zdrowej Pełni. Otworzysz się na pracę z energią. Być może odnajdziesz nowy cel i nadasz innego sensu swojemu życiu.

Zajęcia codziennie w godzinach 10:00-20:00

Dzień 1

 • Powitanie uczestników
 • Dokonywanie zmian w polu kwantowym
 • Przemiana duchowa poprzez rozpoznanie osobistych programów powodujących poczucie bezsilności, odbierających siłę
 • Uwalnianie od leków
 • Nauka modyfikacji niekorzystnych emocji, zmiana negatywnych na pozytywne
 • Dostęp do wiedzy w jaki sposób dokonywać zmian w polu informacyjnym
 • Sprawdzanie powodów, które sprawiają, że człowiek nie jest w osobistej mocy, poznanie sposobów na przywrócenie jej

Dzień 2

 • Nauka świadomego korzystania z wolnej woli, która dana jest każdej istocie we wszechświecie 
 • Rozpoczęcie oczyszczającego rytuału w trakcie szałasu potu 
 • Wspólna praca przy budowie szałasu 
 • Rozpalenie ognia 
 • Ceremonia

Dzień 3

 • Indywidualne sesje masażu Ma-Uri 
 • Indywidualne sesje hipnozy regresyjnej z udziałem telepaty 
 • Pozbywanie się wszystkich kontraktów, które zostały podpisane w trakcie życia duszy na przestrzeni tysięcy lat, które powodują ograniczenie wolności

Dzień 4

 • Wiedza na temat sposobów i metod odbierania nam osobistej mocy oraz wiary we własne siły przez instytucje religijne, istoty międzyplanetarne, mistrzów duchowych 
 • Wiedza na temat EGO
 • Integracja cienia-akceptacja siebie w pełni 
 • EGO, kiedy wypieramy z siebie część siebie, której nie chcemy zaakceptować, jesteśmy niepełni. Akceptacja swoich wad to pierwszy krok do miłości do siebie 
 • Informacje na temat zapisów komórkowych 
 • Wiedza, dlaczego przychodzimy na świat od narodzin z pakietem obciążeń po naszych przodkach oraz reinkarnacyjnych, jaki wpływ mają one na to kim teraz jesteśmy i w jaki sposób stanowimy o sobie.

Program warsztatów

W trakcie mojej długoletniej praktyki jako egzorcysta świecki oraz terapeuta zauważyłam, iż życie wielu ludzi odbywa się z określonym często niekorzystnym scenariuszem. Przez wiele lat zastanawiałam się nad tym, dlaczego tak jest, praktykowałam, szukałam. Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale… znalazłam wiele czynników, które mają bezpośredni wpływ na taką sytuację. Zauważyłam jaki ogromny wpływ na nasze życie mają programy zapisane w nas samych. Rozległa wiedza pokazuje, iż wpływ na to mają nie tylko nasze zapisy komórkowe czy to po przodkach czy wcieleniach, ale również są to zapisane programy w zdarzeniach i podjętych decyzjach na różnych poziomach czasoprzestrzennych, do których nasz świadomy umysł nie ma dostępu, a które mają bezpośredni wpływ na nasze życie, lub na sposób w jaki siebie określamy. Nie mamy dostępu do tak wielu informacji zapisanych w nas, iż bardzo często zastanawiamy się, dlaczego nasze życie nie jest takie jak byśmy sobie wymarzyli. Z mojego doświadczenia wynika, iż za 90% zdarzeń w naszym życiu odpowiedzialne jest oprogramowanie. Usuwając go na wielu poziomach oraz świadomość jego istnienia może nas doprowadzić prostą drogą do zmiany na lepsze w każdej dziedzinie naszego życia. Jestem prawie przekonana, iż tak misternie skonstruowana budowa oprogramowania, została stworzona przez bardzo inteligentnego kreatora-programistę, lub jakiś złośliwy haker wprowadził wirusa do idealnego programu, według którego kiedyś żył człowiek w „raju”. Komuś może zależało na tym, aby człowiek nie posiadał własnej świadomej woli lub utracił swoją osobistą moc, a może my sami na jakimś poziomie dokonaliśmy wyboru, aby świadomą ścieżką rozwoju duchowego dojść do stawania się kreatorem i osiągnąć w ten sposób moc tworzenia na wielu poziomach. Tak czy siak, dzisiaj przyszedł czas, aby powiedzieć świadome nie! Aby zdecydować, iż od dzisiaj będę sam decydował o swoim życiu. Chcę być wolny… wolny od wszelkiej manipulacji, która powoduje, iż jestem nieszczęśliwy. Dziś przyszedł czas, aby wyzwolić się raz na zawsze z niewoli matrixa.

Od dzisiaj będę człowiekiem mocy…

Magia

Na świecie istnieje tylko to i nic innego. Wszyscy którzy myślą, że materia istnieje, mylą się, istnieje tylko magia. A czym jest? Niczym innym jak zmianą w formie najmniejszych cząstek subatomowych na poziomie energii, której echem są zmiany na poziomie materii. Jeśli ktoś osiągnął ten pułap rozumienia potrafi dokonywać takich zmian. Wtenczas taki człowiek staje się magiem, lub jak kto woli alchemikiem.

Nauczymy się jak wykorzystać magię, aby w krótkim czasie wyleczyć się na poziomie ducha, umysłu i ciała, oraz w jaki sposób dokonywać zmian w polu kwantowym, czego rezultatem będzie zmiana w materii.

Dotkniemy tematów które powodują utratę naszej osobistej mocy.

Każdy człowiek posiada swoją moc, różnica pomiędzy człowiekiem, który jej używa, a tym który tego nie robi jest nie w tym że jeden ją ma a drugi nie. Tylko w wiedzy o tym. W absolutnym przekonaniu o jej posiadaniu. Sprawdzimy powody które sprawiają, że nie jesteś w mocy, jak również poznamy sposoby na przywrócenie jej.

Reinkarnacja, grzechy, przekonania religijne, bóstwa, istoty międzyplanetarne – nauki wykorzystane od tysięcy lat jako sposób i metoda odbierania nam mocy i wiary we własne siły i możliwości.

Poznamy powody i sposoby podstępu w jaki ludzkość została zniewolona od tysięcy lat. Odzyskamy wolność, która jest podstawą do bycia człowiekiem mocy. Dowiemy się w jaki sposób inni ludzie, byty, mistrzowie duchowi, instytucje religijne pobierają od nas moc – którą sami podświadomie lub świadomie oddajemy z własnej woli.

„Mieszkaniec na progu’’

Dowiemy się w jaki sposób poradzić sobie z pierwszym wrogiem, który okupuje nasz umysł. To pierwszy bastion, bez którego nie obywa się odzyskiwanie własnej mocy i potencjału.

Zapisane programy

Poznamy programy powodujące poczucia bycia bezsilnym i bez mocy, na warsztatach zrobimy ćwiczenia które sprawią usunięcie ich z naszego „dysku” informacji.

Zdrowa Pełnia – Informacja na temat zapisu komórkowego

Dowiemy się, dlaczego przychodzimy na świat od samych narodzin z pakietem obciążeń po przodkach oraz reinkarnacyjnych. Jaki wpływ mają one na to kim jesteśmy i w jaki sposób stanowimy o sobie.

Wolna wola

Będziemy mieli możliwość zobaczyć manipulację istot karmiących się naszą energią i naszym światłem. Co też doprowadza nas do rozdawania naszej mocy. Nauczymy się na warsztatach korzystać z wolnej woli, która dana jest każdej istocie we wszechświecie. Pozbędziemy się wszystkich kontraktów które podpisaliśmy na przestrzeni wieków.

Modyfikowanie emocji

Istnieje tylko miłość, wszystkie inne uczucia są złudzeniem. Każda emocja to nic innego jak energia, energia o jakiejś określonej wibracji. Na warsztatach mocy nauczymy się modyfikować niekorzystne emocje, zamieniając je w krótkim czasie na pozytywne. Dowiemy się w jaki sposób dokonywać zmian w naszym polu informacyjnym.

Integracja cienia

Akceptacja siebie w pełni. Bez całkowitej akceptacji siebie nie jesteśmy w stanie uzyskać mocy. Kiedy wypieramy część siebie której nie chcemy zaakceptować, jesteśmy niepełni. Akceptacja swoich wad to pierwszy krok do miłości samego siebie. Akceptacja przynosi wyzwolenie, osąd lub wyparcie części nas sprawia, że nie jesteśmy całością co bardzo nas osłabia jako człowieka.

Połączenie na wielu poziomach

Na warsztatach sprawdzimy na ile masz połączenie z Twoim ciałem subtelnym oraz Twoim wyższym ja. Odbędziemy praktykę łączącą wszystkie te części w jedną wspaniałą, pełną mocy całość. Ta praktyka pozwoli nam zobaczyć kim w istocie jesteś. Przeżyjemy niecodzienne doświadczenie. Zapis informacji na poziomie kwantowym komórek – poznanie, sprawi, że w każdej chwili będziesz mógł zintegrować siebie z wielu poziomów.

Koszt warsztatu: 1200 zł