Karina Abraham

Nauczyciel duchowy
"Żyję tak, jak nauczam"

  • Prekursor metody CMF (Change Morphic Field)
  • Terapeuta metodą Zdrowej Pełni
  • Terapeuta metodą Hipnozy Regresyjnej
  • Wykwalifikowany hipnoterapeuta
  • Nauczyciel duchowy
  • Certyfikowany egzorcysta świecki
  • Family Coach w zakresie terapii systemowej rodzin i obciążeń rodowych Berta Hellingera
  • Teoretyk z praktycznym doświadczeniem
Karina Abraham w trakcie warsztatów

W moim życiu chcę być przede wszystkim człowiekiem. Staram się zasłużyć na miano nazywania się nim z pełną świadomością znaczenia tego słowa. Pamiętając słowa mojego kochanego taty „…dziecko, kiedyś być może najtrudniejszą rzeczą, będzie spotkać na ulicy drugiego człowieka…” Kieruję się osobistą etyką aby na to miano zasługiwać.

Już jako dziecko, posiadałam wysoką wrażliwość energetyczną, doświadczałam kontaktów z osobami umarłymi i innymi istotami. Było to dla mnie trudne żyjąc wśród ludzi, którzy nie wierzyli w to co dla mnie było naturalne. Przez wiele lat, doświadczałam tego w samotności, nie wiedząc już czy to dar czy przekleństwo. na początku 21 wieku, przeżyłam wyjątkowo traumatyczne dla mnie doświadczenie. Dokonało ono we mnie przemiany, która spowodowała wejście na ścieżkę duchowego rozwoju.

Poznałam wielu ludzi z podobnymi do moich doświadczeniami. Rozpoczęłam systematyczne poszukiwania i doskonalenie moich możliwości. Odbyłam liczne kursy i szkolenia, poświadczone wg klasyfikacji zawodów Ministerstwa Edukacji Narodowej. Długi czas jako certyfikowany egzorcysta świecki, zajmowałam się „uwalnianiem” umarłych i żyjących. Poznałam światy równoległe, świat astralny. Doskonaliłam jasnowidzenie i telepatię. Obecnie zajmuję się pomaganiem ludziom osiągać szczęście w codziennym życiu, poprzez terapie Zdrowej Pełni oraz hipnozę regresyjną. Natomiast tym, którzy chcą od życia więcej, decydując się na wejście na ścieżkę rozwoju duchowego. Jako nauczyciel duchowy wskazuję kierunek i narzędzia do samorozwoju, dzieląc się swoim doświadczeniem.

Wszystkie prawa zastrzeżone 2020
PROJEKT I REALIZACJA OMINI

Logo firmy OMINI