Magia i szamanizm - warsztaty

Pamiętam, jak byłam małą dziewczynką i po przeczytaniu baśni, w której była mowa o czarownicach, wróżkach, elfach i złych czarodziejach, patrzyłam na swój zwyczajny, otaczający mnie świat i jakaś tęsknota budziła się w moim sercu. Teraz kiedy jestem dorosła okazuje się, że nasz świat również jest zaczarowany i działają w nim moce i magia, o której marzyłam jako dziecko. Do tego jednak, aby go ujrzeć i poznać, potrzebny jest wolny umysł, odrzucenie starych schematów myślowych, wiara w samego siebie. Moim marzeniem jest abyście poprzez uczestnictwo w tych warsztatach, mogli w swoim codziennym życiu odnaleźć choć odrobinę magii. Uważam, iż jest nam ona bardzo potrzebna, nie tylko aby poznać jej tajniki i wykorzystać je z korzyścią dla siebie, ale również, aby stale poszerzać swoją świadomość.

Będę zaszczycona Waszą obecnością podczas organizowanych przeze mnie warsztatów dotyczących magii i szamanizmu. Postaram się Wam przybliżyć ten wspaniały, zaczarowany świat, jaki było mi dane poznać. Odwiedzimy zaczarowane światy elfów, gnomów, entów i wróżek. Otworzymy bramę, tak zwane trzecie oko, do możliwości jakim jest jasnowidzenie. W trakcie warsztatów zdobędziecie magiczną wiedzę, odbędziecie potrzebną praktykę, oraz mam nadzieję, że spędzimy wspólnie wspaniały czas, który pozostanie na zawsze w Naszej pamięci. Zapraszam Cię w świat magii. Czym jest magia? To nic innego jak możliwość poprzez intencję, dokonywania zmian w materialnym świecie. Zmiany jakie dokonujemy w przestrzeni energii, odbija się echem zmian na poziomie materii, czyli w naszym codziennym życiu.

Dzień 1

Święty Gaj

Odbędziesz praktykę w Świętym Gaju, dzięki czemu przypomnisz sobie kim byłeś. Zaczarowane stuletnie dęby pomogą Ci sprawdzić co wstrzymuje Cię od całkowitej realizacji planów i spełnienia w życiu.

Gaja, matka ziemia

Poznasz metodę, dzięki której w ekspresowym tempie z pomocą Gai uzdrowisz nękający Cię w danej chwili problem emocjonalny.

Zwierzę mocy

Pomogę Ci odkryć Twoje zwierzę mocy. Nauczysz się wykorzystywać tą praktykę w razie zagrożenia w świecie energii.

Odwiedziny krainy elfów

W trakcie medytacji, odbędziesz podróż do krainy elfów.

Tworzenie Tulpy

Stworzysz Twoją osobistą Tulpę. Strażnika, który będzie chronił Ciebie lub Twój dom przed zagrożeniami ze świata energii.

Zaczekaj chwilkę!

Chcesz być na bieżąco z ofertami?
Zapisz się do Newslettera.