Magia i szamanizm - warsztaty

Pamiętam, jak byłam małą dziewczynką i po przeczytaniu baśni, w której była mowa o czarownicach, wróżkach, elfach i złych czarodziejach, patrzyłam na swój zwyczajny, otaczający mnie świat i jakaś tęsknota budziła się w moim sercu. Teraz kiedy jestem dorosła okazuje się, że nasz świat również jest zaczarowany i działają w nim moce i magia, o której marzyłam jako dziecko. Do tego jednak, aby go ujrzeć i poznać, potrzebny jest wolny umysł, odrzucenie starych schematów myślowych, wiara w samego siebie. Moim marzeniem jest abyście poprzez uczestnictwo w tych warsztatach, mogli w swoim codziennym życiu odnaleźć choć odrobinę magii. Uważam, iż jest nam ona bardzo potrzebna, nie tylko aby poznać jej tajniki i wykorzystać je z korzyścią dla siebie, ale również, aby stale poszerzać swoją świadomość.

Będę zaszczycona Waszą obecnością podczas organizowanych przeze mnie warsztatów dotyczących magii i szamanizmu. Postaram się Wam przybliżyć ten wspaniały, zaczarowany świat, jaki było mi dane poznać. Odwiedzimy zaczarowane światy elfów, gnomów, entów i wróżek. Otworzymy bramę, tak zwane trzecie oko, do możliwości jakim jest jasnowidzenie. W trakcie warsztatów zdobędziecie magiczną wiedzę, odbędziecie potrzebną praktykę, oraz mam nadzieję, że spędzimy wspólnie wspaniały czas, który pozostanie na zawsze w Naszej pamięci. Zapraszam Cię w świat magii. Czym jest magia? To nic innego jak możliwość poprzez intencję, dokonywania zmian w materialnym świecie. Zmiany jakie dokonujemy w przestrzeni energii, odbija się echem zmian na poziomie materii, czyli w naszym codziennym życiu.

Dzień 1

Święty Gaj

Odbędziesz praktykę w Świętym Gaju, dzięki czemu przypomnisz sobie kim byłeś. Zaczarowane stuletnie dęby pomogą Ci sprawdzić co wstrzymuje Cię od całkowitej realizacji planów i spełnienia w życiu.

Gaja, matka ziemia

Poznasz metodę, dzięki której w ekspresowym tempie z pomocą Gai uzdrowisz nękający Cię w danej chwili problem emocjonalny.

Zwierzę mocy

Pomogę Ci odkryć Twoje zwierzę mocy. Nauczysz się wykorzystywać tą praktykę w razie zagrożenia w świecie energii.

Odwiedziny krainy elfów

W trakcie medytacji, odbędziesz podróż do krainy elfów.

Tworzenie Tulpy

Stworzysz Twoją osobistą Tulpę. Strażnika, który będzie chronił Ciebie lub Twój dom przed zagrożeniami ze świata energii.

Koszt warsztatu: 1400 zł
Koszt warsztatu w pakiecie z warsztatami "Jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie": 2300 zł

Informacje dotyczące zakupu warsztatów:

Aby wziąć udział w warsztatach należy wpłacić zadatek w wysokości 400 zł na konto:

TULPA Damian Mysiak

Ul. Sportowa 17
32-065 Nawojowa Góra 

Nr. Konta 

36105014451000009281426743
Dla przelewów z zagranicy: 
IBAN PL36105014451000009281426743
BIC (dawny Swift) INGBPLPW 

Adres banku: 

ING Bank Śląski Ul. Sokolska 32, 
40-086 Katowice  

Przelew należy zrobić z dopiskiem: imię i nazwisko oraz tytuł warsztatów i ich data. Następnie, do trzech dni wyślij nam na adres:  warsztaty@karinaabraham.pl potwierdzenie przelewu, jest to warunek konieczny, aby wziąć udział w warsztatach. Reszta należności jest pobierana na miejscu.

Zaczekaj chwilkę!

Chcesz być na bieżąco z ofertami?
Zapisz się do Newslettera.