Warsztaty jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoczucia

Zapraszam Cię na Warsztaty jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia

Szyszynka czyli trzecie oko, jest niezbędna do osiągnięcia świadomości. Można powiedzieć, że jest to centrum psychicznej świadomości. Platon, Kartezjusz i wielu innych wierzyło, że szyszynka jest siedzibą duszy. Gruczoł ten znajduje się w naszym mózgu, odpowiada nie tylko za produkcję melatoniny i DMT, ale jest kluczem do otrzymania więzi z naszym ciałem, duszą i wewnętrzną boskością.

Trzecie oko umiejscowione jest nad nosem, pomiędzy brwiami. W Egipcie trzecie oko reprezentuje Oko Horusa, w hinduizmie i buddyzmie szóstą czakrę nazwaną ajna. Poprzez aktywację i otwarcie trzeciego oka, będziesz miał dostęp do wyższych wymiarów podświadomości.

Od czasów starożytnych wiele kultur i tajnych stowarzyszeń posiadało tajną wiedzę o tym, jak otworzyć trzecie oko. Dzisiaj ta wiedza dostępna będzie dla Ciebie.

Dzięki warsztatom i praktycznym ćwiczeniom, otworzysz się na widzenie pozazmysłowe, będziesz miał dostęp do widzenia równoległych światów, otworzysz sobie dostęp do nieograniczonego pola informacji, bez względu na czas i przestrzeń. Twoja podświadomość skrywa ogromną wiedzę na Twój temat, abyś mógł z niej skorzystać, przede wszystkim musisz posiąść wiedzę i nauczyć się otwierać trzecie oko, aktywować szyszynkę. Poznasz narzędzia rozwoju duchowego, i odkryjesz zdolności parapsychiczne, obudzisz szósty zmysł. Odbędziesz praktykę i poznasz techniki które pozwolą Ci odkryć tajniki jasnowidzenia, jasnosłyszenia czy jasnoczucia.

Masz problem z widzeniem w świecie duchowym?
Nie masz zaufania do swojej intuicji, lub brakuje Ci dostępu do niej?
Masz wrażenie, że nie masz dostępu do swojej podświadomości i obrazów w niej zapisanych?

Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś tak, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Zapraszam Cię w podróż do Twojego 
wnętrza, w podróż bez jakichkolwiek ograniczeń.  

Koszt warsztatu: 1700 zł
Koszt warsztatu w pakiecie z warsztatami „Magia i Szamanizm”: 2600 zł.

Do ceny warsztatu należy doliczyć koszt noclegu i wyżywienia.

Gdzie odbędą się warsztaty?

Warsztaty „Jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie”  odbędą się w miejscowości Budy, w województwie podlaskim.  Poniżej link do strony z ośrodkiem.Sioło Budy

Informacje dotyczące zakupu warsztatów:

Aby wziąć udział w warsztatach należy ​wpłacić zadatek w wysokości 1000 zł na konto:

Irys Sp. z o. o. 
Ul. Krakowska 26
32-080 Zabierzów 

Nr. Konta 
59105014451000009030540000
Dla przelewów z zagranicy: 
IBAN PL​59105014451000009030540000
BIC (dawny Swift) INGBPLPW 

Adres banku: 

ING Bank Śląski Ul. Sokolska 32, 
40-086 Katowice  

Przelew należy zrobić z dopiskiem: imię i nazwisko oraz tytuł warsztatów i ich data. Następnie, do trzech dni wyślij nam na adres:  warsztaty@karinaabraham.pl potwierdzenie przelewu, jest to warunek konieczny, aby wziąć udział w warsztatach.