Hipnoza regresyjna

Hipnoterapia to sposób na szybką zmianę w Twoim życiu

Sesje z udziałem telepaty, na żywo za pośrednictwem SKYPE

Dzięki sesji hipnozy regresyjnej możemy rozwiązać przyczynę, realnych problemów występujących w naszym życiu poprzez;

 • Pozbycie się się pasożytów i usunięcie wampirów energetycznych
 • Rozwiązanie niekorzystnych umów między reinkarnacyjnych, zawartych przed obecnym wcieleniem
 • Oczyszczenie domu z bytów i istot z innych wymiarów
 • Odprowadzenie umarłych, przebywających w otoczeniu żywych
 • Zmianę niekorzystnych wydarzeń z poprzednich wcieleń, które mogą mieć wpływ na problemy w obecnym życiu.

Terapia hipnozą regresyjną to niezwykłe przeżycie. Wspaniała podróż w głąb siebie. W trakcie sesji poszukujemy źródła problemu z którym w tym życiu masz do czynienia. Dlatego czasem udajemy się do innych wcieleń, które mają jednak bezpośredni wpływ na to co dzieje się w Twoim życiu. Odnajdujemy powody, dla których zdecydowałeś się na takie a nie inne warunki. Ponadto hipnoza regresyjna, daje nam możliwość odbycia podróż do miejsca, w którym decyduje się o Twoim teraźniejszym wcieleniu. Możemy odkryć różnego rodzaju istoty, które w mniejszym lub większym stopniu korzystają bezpośrednio z naszej niekorzystnej sytuacji lub złego samopoczucia. Sesja odbywa się za pośrednictwem telepaty, który dla Ciebie wchodzi w świat hipnotyczny. Dlatego jesteś na żywo świadkiem i obserwatorem wydarzeń. Poprzez obserwacje nabywasz przede wszystkim większej świadomości oraz wiedzy na temat przyczyny swojego problemu, z którym przychodzi Ci się mierzyć w obecnym życiu.

W trakcie sesji tworzymy na innych poziomach zmiany, które mają zazwyczaj bezpośredni wpływ na Twoje obecne życie. Należy jednak pamiętać, że wszystko uzależnione jest od indywidualnych uwarunkowań klienta.

Zmiany jakie dokonują się po sesji powinny zostać energetycznie nienaruszone. Dlatego zalecam aby przynajmniej dwa miesiące nie brać udziału w żadnych warsztatach związanych z rozwojem duchowym. Ponadto, nie uczestniczyć również we wszelkiego rodzaju rytuałach duchowych. Podsumowując, zmiany jakie się dokonują po sesji powinny zostać energetycznie nienaruszone. Sfera energetyczna jakiej dotykamy potrzebuje czasu aby odnaleźć się na nowych warunkach. Zdarza się że nowa jakość życia przychodzi zaraz po sesji i klient natychmiast odczuwa różnicę. Jednak bywa również że na zmiany będziemy musieli jakiś czas poczekać. Jest to uzależnione przede wszystkim od predyspozycji klienta.

 • Sesja odbywa się poprzez aplikację Skype.
 • Potrzebujesz jedynie połączenia z Internetem.
 • Jedna sesja trwa maksymalnie do 1,5 godziny. W tym czasie należy zapewnić sobie spokój tak aby nikt nie przeszkadzał w trakcie jej trwania.
 • Hipnoterapia, poprzez osobę trzecią- telepatę, który za Ciebie wchodzi w hipnozę. Jesteś na bieżąco świadkiem wydarzeń, relacjonowanych przez telepatę, poprzez które prowadzi go terapeuta.
 • W trakcie jednej sesji, możemy rozwiązać 6 różnych problemów.
 • Aby umówić się na sesję, napisz do mnie na adres kontakt@karinaabraham.pl W odpowiedzi otrzymasz ode mnie szczegółowe informacje.

Wszystkie prawa zastrzeżone 2020
PROJEKT I REALIZACJA OMINI

Logo firmy OMINI